"Міс Україна Земля 2019" Діана Шабас розповіла про перший день на Філіппінах

Володарка титулу "Міс Україна Земля 2019" нововолинянка Діана Шабас через два тижні після фіналу полетіла на Філіппіни для підготовки і участі в міжнародному конкурсі "Miss Earth 2019".

Цього року конкурс "Miss Earth" проходить під тематикою національної квітки і для себе Діана вибрала український квітка соняшник. Відповідно всі аксесуари та фінальні сукні виконані в жовтому кольорі. Вінок з соняшнику, сережки і брошки зроблені спеціально під замовлення комітету конкурсу брендом VESNA. Хочеться відзначити, що всі вироби ручної роботи, що зраджує аксесуарам ще більшої цінності т оригінальності. Фінальне ж плаття конкурсантки розробляли постійні партнери конкурсу дизайнер LUKASHYK. Діана вже прилетіла на Філіппіни і ділиться першими знайомствами з учасницями з інших країн і найближчим розпорядком конкурсних днів.

"Не віриться, що я отримала офіційну стрічку і тепер не сама за себе, а за всю нашу країну - Україну", - каже Діана Шабас.
"- Нові емоції, знайомства, їжа і акліматизація - все в шаленому темпі, починаючи з шостої ранку. Ще не встигли з усіма познайомитися, тому що нас дуже багато. 90 дівчат розділили на три спеціальні групи: Water (Вода), Air (Повітря), Fire (Вогонь), моя група - Water. Кожна з них має різні заходи, екскурсії, змагання і, так звані, міні-конкурси протягом усього місяця. Уже в перший день ми побували на святі, де Мер міста нагороджував олімпійців, а нам вручив почесні кандидаток Miss Earth 2019 і привітав в столиці Філіппін, Маніла".

У конкурсанток буде чотири виходи: в купальниках, національному костюмі, вихід без макіяжу і укладок. Головний день - вихід у вечірніх нарядах. На кожному дні обиратимуть три переможниці. Але головний титул і наймасштабніше шоу - Коронація. Пряму трансляцію, якої, можна буде подивитися на телеканалі FOX, 26 жовтня.

Нагадаємо, що Miss Earth - один з найпрестижніших конкурсів краси в світі, що проводиться під егідою ООН. Основна місія конкурсу - збереження Землі, охорона навколишнього середовища, живої природи. Таким чином, всі учасниці представляють власні міжнародні проекти для поліпшення екологічної обстановки як на глобальному, так і на регіональному рівні. Переможниця також стає представницею ООН в питаннях розвитку Програм щодо збереження середовища перебування людини на планеті.

Місцем проведення конкурсу було обрано Філіппінські острови, чий теплий клімат і тропічна рослинність роблять видовище особливо запам'ятовується. Для багатьох гостей ці острови здаються справжнім раєм на Землі.

Коментарі