Мітинг, 6 серпня, Нововолинськ.

6 серпня, о 13.00, на центральній площі Нововолинська відбудеться мітинг протесту проти дій влади.

Якщо вас обурює арешт Тимошенко, якщо вам небайдуже, у якій країні жити, якщо ви не хочете бути бидлом і козлами, якими нас вважає влада, — приходьте.

Фото, відеозйомка, поширення інформації вітаються!

 

Оновлено admin 06.08.2011, 17:00.

Фото та відео з мітингу на протест арешту Юлії Тимошенко.

 

 

Коментарі

Коментарі

6

Юлічька ми з тобою.  "Своє червоне серце на чистому білому, Вона віддала його нам так сміливо " Скоро Приїдемо на майдан,    тримайся.

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ !!!

Якщо  справедливий суд докаже що винувата,нехай сидить!

Зображення користувача Нововолинець.

Аж не віриться - Юлю закрили! Як би я ще хотів подивитися на те, як її засудять!.. але нажаль, не з нашою продажною владою. Вони там між собою домовляться (можливо вона пообіцяє відмовитися від майбутніх виборів, можливо створити якусь коаліцію з регіоналами, а можливо вирішать все старим добрим способом - заплативши певну немаленьку суму грошей) і все.. Юля на свободі і всі задоволені. 

А ще мені дуже дивно дивитися на всі ці плакати і заклики на рахунок демократії.. Шановні, демократія це не тільки свободи.. але і відповідальність! (свобода без відповідальності це анархія) І саме засудження злодія і буде доказом демократії. Бо мене, якщо чесно, вже реально дістав цей бардак, політики роблять все, що хочуть (навіть не встають на прохання суддів) а потім прикриваються таким вигідним словом - "демократія", значення якого майже ніхто не розуміє.

 

Зображення користувача Сергій.

Згоден з Вами на 100%

Бандитам - тюрми.

Сторінки