Найкрасивішою українкою Канади може стати дівчина, яка народилась у Нововолинську

Міла Чернишева, яка народилася і виросла в Нововолинську, стала фіналісткою конкурсу Міс українська Канада і претендує на перемогу.

У коментарі для "Волинь24" дівчина розповіла, як потрапила на конкурс.

"Хочу відмітити, що конкурс Міс Українська Канада - це не просто конкурс краси. Переможці - талановиті, харизматичні, розумні дівчата, оскільки організатори хочуть обрати посланця доброї волі, який буде служити громаді, беручи участь у різноманітних заходах у всій Канаді та Україні сприяючи гуманітарним ініціативам конкурсу", - каже дівчина.

Українській спільноті вона добре відома як вокалістка фольк-рок групи «Zapovid», що виступає на різних святкових заходах, фестивалях і благодійних концертах в Канаді та США.

"Якось організатори звернулись до мене і запропонували подати заявку на участь у конкурсі. Через деякий час міркувань я заповнила анкету, а вже пізніше отримала запрошення на кастинг. Після Різдва дізналась, що потрапила до числа фіналісток", - поділилася Міла.

Фінал конкурсу відбудеться 15 липня в Living Arts Centre.

Зараз наша землячка плідно готується до фіналу конкурсу краси.

"Працюю над собою кожного дня, працюю над соціальним проектом, деталі якого наразі не можу розказати, але уже згодом обов'язково поділюся ними. Також у підготовці мені допомагають мої друзі та рідні.", - розповіла вона.

Коментарі