Нардеп Мартиняк прилетів на комітетські слухання у Нововолинськ на вертольоті

Сьогодні в міській раді відбулися комітетські слухання на тему: «Розвиток експортного потенціалу національних виробників продукції тваринного походження. Шляхи для досягнення мети, роль держави в процесі диверсифікації експортних ринків».
Перед міськрадою - шикарні авто:

У заході взяли участь народні депутати, представники Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства закордонних справ України.

В рамках заходу доповідачі озвучили сучасний стан і перспективи експортного потенціалу галузі, окремо зупинилися на дерегуляції у цій сфері.

"В рамках реалізації експортного потенціалу України вже опрацьовані питання з укладання угод про вільну торгівлю з Туреччиною, Ізраїлем та Сербією. Окрім того, здійснюється робота з активізації торговельно-економічного співробітництва із ЄС, США, країнами Азії та Африки. І позитивні результати цієї роботи вже можна відзначити. В 2016 році обсяг поставок нашої продукції тваринництва в країни Європи, Азії та Африки перевищив 0,5 млрд дол США — майже в 4 рази більше, ніж ще 5 років тому", - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Відомо, що провести комітетські слухання запропонував нардеп Сергій Мартиняк, якого пов'язують із АПГ "Пан Курчак". 

Делегація із нардепів та представників міністерств відвідала ТзОВ "Птахокомплекс "Губин". Безперечно, саме тому працівники ВУКГ отримали завдання до обіду покосити узбіччя дороги Р 15 від вулиці Винниченка до самого підприємства (цим повинна опікуватись Державна служба автомобільних доріг), а на самому підприємстві напередодні влаштували генеральне прибирання.

Сам же нардеп Мартиняк дістався до Нововолинська на... вертольоті.

Цікаво, чи знає народний депутат про "сірі" зарплати на підприємстві з червня цього року: мінімалка - на картку і конверт - в касі? в.о. директора ТОВ “Птахокомплекс Губин” Володимир Львов про це під час доповіді не сказав нічого.

Коментарі