Нардеп Ігор Гузь спростував інформацію про "фальшиві перепустки" до ВР

Нагадаємо: учора на сайті "Воньюс" з'явилася інформація про те, що нібито нардеп Ігор Гузь підробив перепустки до Верховної ради для делегації, яка приїхала до нього в Київ.

На прохання прокоментувати ситуацію народний депутат надіслав нам таке:

"У неділю, 15 березня, на деяких новинних інтернет-сайтах з’явилась інформація про те, що начебто між народним депутатом Ігорем Гузем, його помічниками та службою охорони Верховної Ради України зав’язався конфлікт, обумовлений наявністю підроблених перепусток у помічників нардепа.

Волинська обласна організації Політичної партії «Народний фронт» заявляє: ця інформація не відповідає дійсності, адже такого конфлікту у Верховній Раді не було.

Звертаємо Вашу увагу на те, що першоджерелом фейкової інформації про нардепа Ігоря Гузя був маловідомий сайт «ВО!Волинські новини», який уже станом на сьогодні, 16 березня, видалив неправдиву новини зі сторінок інтернет-ресурсу. Крім того, загаданий сайт відновив свою роботу не так давно, після кількамісячної перерви, що не може не викликати підозру.

Вважаємо, опублікування такої інформації спробою дискредитувати народного депутата Ігоря Гузя та розцінюємо такі дії як застосування брудних інформаційних технологій напередодні виборів до органів місцевого самоврядування. Закликаємо журналістів провести власне розслідування для з’ясування усіх обставин".

Як вдалося з'ясувати нам, станом на сьогодні сайт "Воньюс" не видалив інформацію, а просто не працює: на головній розміщене повідомлення, що на ресурс здійснено DDOS-атаку:

Коментарі

Коментарі

3

Вот Гусь і здійснив цю атаку на сайт,аби приховати свій злочин і звинуватити журналістів:)))

Думаю, що кібератаку на сайт здійснили люди Гузя, щоб той спокійно дав спростування і всі його сприйняли за золоту монету. Насправді ж, конфлікт мав місце. Підтвердженням цього є той факт, що інформація була оприлюднена не лише на сайті "ВО!", але й на ряді інших веб-ресурсах. Погугліть - і самі у цьому переконаєтеся.

та ні то не інформаційна качка, то інформаційна гуска

Сторінки