Наша міліція нас...

  30 квітня до мене звернувся 18-річний нововолинець, сирота. Разом із бабою і двома старшими братами він мешкає у бараці. Брати його відсиділи по кілька років за наркотики, живуть із бабиної пенсії, не працюють, пиячать. Удома буває справжнє пекло. Бабі часом доводиться ночувати на вулиці, хлопцеві – переховуватись у сусідів: старші брати бють і погрожують убити.

  Наївний хлопчина думав, що наша міліція нас береже. Коли братики влаштували вдома стонадцятий дебош, зателефонував на 102. Опергрупа приїхала, але з дебоширами розбиратися не стала. Натомість хлопцеві звеліли проїхати у відділок, де його, як він стверджує, у коридорі кинули на підлогу і побили ногами черговий (капітан міліції) та водій міліцейського автомобіля.

  Зі слів юнака, побиття супроводили матюки й погрози «вивезти на Буг і прив’язати до шиї цеглину». А ще правоохоронці забрали в нього мобільний і стерли там номери телефонів людей, яким він міг би поскаржитись на це свавілля.

 

  Після цього наказали піти до дільничного, а вже той, зі слів хлопця, наодинці вдарив його кийком.

  Можливо, у такий спосіб юнакові хотіли втовкмачити: розбирайтеся між собою самі, ви нас дістали всі троє, а ти – найбільше, бо ти ще й права качаєш!..

  Потерпілий прибіг до мене – був у шоці. У міліції б’ють, удома б’ють, подітися ніде.

  Пішла я разом із ним у відділок, мала неприємні розмови з черговим і з дільничним. Хлопець хотів зняти побої. Направлення на судмедекспертизу видає міліція або суд. Інцидент стався напередодні свят. Суд не працював, міліціонери направлення не дали.

  Уранці 1 травня мені вдалося доступитися лише до заступника начальника з громадської безпеки Михайла Бобика. Розмова щодо насильства у цій сім’ї та щодо міліцейського свавілля була детальною. Проте, як невдовзі з’ясувалося, безрезультатною.

  Щоправда, того ж таки дня працівники міліції навідались до дебоширів і провели профілактичну бесіду. Та формальної «профілактики» вистачило ненадовго.

  11 травня ввечері бідовий юнак знову звернувся до мене по допомогу. Брати, сказав, розперезались, один конкретно лютує, а заяву про це черговий у міліції прийняти відмовився.

  Черговим виявився… правильно, той самий капітан міліції на прізвище Тлумач.

  Добре розумію, чим можуть скінчитися для хлопчини і його бабусі ці вихідні. Читати потім страхіття у кримінальній хроніці не хочу. Ідемо здавати його заяву разом.

  Черговий брати заяву справді відмовляється. Урешті-решт – за моїм наполяганням! –бере-таки, але вимагає, щоб хлопець пройшов (без мене) у відділок і надав іще якісь письмові пояснення.

  Знаю вже я ті «пояснення». Минулого разу хлопця викликав у коридор один із міліціонерів і настійливо порадив нічого не писати, нікому на побиття в міліції не скаржитись, «бо можемо й зброю у тебе знайти, ти зрозумів?..»

  Цього разу черговому довелося зареєструвати ДВІ заяви. За №1369 (хлопця) і за №1370 (мою). Обидві – на імя начальника Нововолинського МВ УМВС у Волинській області  Павла Алексеєнка.

  Як зреагує новий начальник нововолинської міліції на все, про що ви отут прочитали, розповім після вихідних.

Наталя Камишникова.

Коментарі

Коментарі

33
Зображення користувача root.

Шкода, що побоїв не зняли. Мені здається, що заяви про таке потрібно писати десь вище, а не на ім’я начальника нововолинської міліції. Він то добре знає методи роботи своїх підлеглих і буде всіляко їх захищати. 

Коли ви після вихідних до них йдете? Можемо скласти вам компанію, записати відео.  

А де там побої є?

[quote=Вадим..]

А де там побої є?

[/quote]

Краще знайшли б Сапожнікова.

Він зараз в Америці

 

У якій Америці Сапожніков? У Північній чи Південній, що там робить, який милий туди його посилав? Напиши детально.

Зображення користувача root.

Поширив посилання на дану статтю в соц. мережах, а також надіслав на емейли МВС Волинської області, МВС України, Генеральної Прокуратури та Волинських ЗМІ.

страшно... що тут скажеш(((

Зображення користувача Error 404.

Навіщо вам взагалі ходити до них, потрібно відразу іти в прокуратуру і писати заяву про злочин. Одну заяву залишаєте в них а копію з відміткою про отримання - собі. А ще краще ще одну таку саму заяву на імя міського голови і також зареєструвати в міськвиконкомі і залишити собі копію.

Зображення користувача Сотник ВУС.

 Саме правильно зробили в Грузії Розігнали всю стару міліцію , а нових набрали і дали полюдську заорплату. Тепер там такі випадки виключені.

Тримаю в руках "Закон України про міліцію". Тут чітко все розписано: захищає життя, здоров'я, права, свободи мої і Ваші. Далі - міліція виконує свої права неупереджено, в точній відповідності із законом.  ...вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій, або бездіяльності міліції. При звертанні до громадянина - назватись і  надати службове посвідчення. Повага до гідності, релігії, статі. Виявляти високу культуру і такт. Гласність і прозорість. Основа діяльності - Конституція, Закони, міжнародні хартї, меморандуми і правові норми ратифіковані державою Україна. І т.д. Якраз те, чого нема.

От ви всі такі "розумні", пишите коментарі, а самі знайте хто такий цей хлопець? А хто така Камишнікова. Вони двоє одинакові як по розвитку так і по поведінці.

 

Для "andre". Пункт 1 : Міліція не має права катувати і знущатись із: наркоманів, алкашів, бомжів, повій, злодіїв, грабіжників, вбивць, лесбіянок, геїв, фальшивомонетників, хакерів, старців, брехунів, боягузів, сиріт, бідняків, тих що просять милостиню "Христа ради", шулерів, наперсточників та іншої проблемної братії, що увійшла у протистояння зі суспільством. Для цього є ЗАКОН! Що він відміряв - хай так і буде. Те, що поза ним - самосуд. Пункт 2 : Якщо сумніваєтесь у змісті сказаного вище - дивіться пункт 1.

ти такий розумний а ти там не вичитав, що такі як Грабовський можуть пити пиво де хочуть, і потом пяними до всіх цеплятися і всіх на х... посилати??)) зайди в магазин "Смак" по грушевського і розпитай хто він такий

 

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Оборотні за того хлопця вже конкретно взялися, щоб помститися за розголос. Уже й відео про нього тихцем знімають із порушенням законодавства. А от мене зовсім інше відео цікавить - у черговій частині міліції. Там має на камеру все фіксуватися. Такі камери мали встановити повсюдно ще після загибелі Ігоря Індила. У Нововолинському МВ УМВС відеоспостереження у черговій частині не ведеться?? Чи, може, стерли компромат на оборотнів? 

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Ти не туди пішов, оборотень. Ти в міліції служиш, а не в банді садистів-вихователів. Ти СВОЇХ дітей теж ногами виховуєш?

Я там не знаю хто там правий, а хто винуватий, але ці алкоголіки які п'ють біля магазину = Смак= та біля інших магазинів вже набридли. Не можна нормально прогулятися із дітьми - скрізь ці істоти в людській подобі валяються, п'ють, смердять, матеряться. Із такими людьми потрібно поводитися жорстко, їх потрібно виховувати. Декілька раз слухав пана Бідзюру і сумно, що такі як він і його політична сила мають підтримку серед населення і серед молоді, адже історія мала б навчити, що націоналізм - це зло. Пані камишніковій вдячність за безбомних собачок! 

Зображення користувача admin.

Погоджуюсь з вами, нашому місту потрібно відновити роботу витверезника, зробити його платним. Щоб було дорого напиватись в громадських місцях. А то дійсно немає ніякої наказаності за зловживанням алкоголю.

Саме так! А хто не в стані оплатити послуги - на громадські роботи!

Згідний з вами,що пянство в громадських місцях треба зупинити,але як? Ви кажете повернути медветверезники і зробити їх платними,так міліція почне хапати всіх підряд,і знову корупція,хто має знайомих в міліції той одразу домовиться,хто не має в буцигарню  Виходить що знову закон покарає найменш захищених,простих робітників,а дітки мажорів і на далі будуть гасати пяні нашим містом Я на приклад за те,щоб молоді не продавали спиртні напої,затримувати підлітків які пяні,вияснити де купували спиртні напої і штрафувати ці магазини Хоча знаю що напевно всі магазини платять відкупного міліції,корупцію в державі дуже важко побороти Власникі магазинів зацікавлені щоб як найбільше їхні магазини продавали слабоалкогольних,і алкогольних напоїв,а хто їх купить їм начхати

[quote=орёл]

Згідний з вами,що пянство в громадських місцях треба зупинити,але як? Ви кажете повернути медветверезники і зробити їх платними,так міліція почне хапати всіх підряд,і знову корупція,хто має знайомих в міліції той одразу домовиться,хто не має в буцигарню  Виходить що знову закон покарає найменш захищених,простих робітників,а дітки мажорів і на далі будуть гасати пяні нашим містом Я на приклад за те,щоб молоді не продавали спиртні напої,затримувати підлітків які пяні,вияснити де купували спиртні напої і штрафувати ці магазини Хоча знаю що напевно всі магазини платять відкупного міліції,корупцію в державі дуже важко побороти Власникі магазинів зацікавлені щоб як найбільше їхні магазини продавали слабоалкогольних,і алкогольних напоїв,а хто їх купить їм начхати

[/quote] діло в тому, що коли через суд накладають на магазин штраф (7500 грн.), то вони штраф не платять, втрачають ліцензію на торгівлю, а через один день виробляють нову за (1000 грн.), тому міліцію так легко обійти і залишитись на плаву!

Товаришу "Громадянине" сконалої совєцької імперії! Світ змінюється щодня, а ви продовжуєте розповсюджувати викопні і скам'янілі артефакти періоду ЧК-НКВД-КГБ. Ані один голодомор, ані одні репресії чи інші акції геноцидного зразка не відбулись з вини націоналістів. Націоналізм, це насамперед - віра У Бога, любов до своєї землі і народу, духовність, збереження і розвиток рідної мови, етнічної культури тощо. Чим закінчилась одісея радянської влади відомо - горами трупів, яким нема числа. Впевнений, що  більше не вдасться обдурити молодих громадян України, бо Ваш час минув, настала черга очолити владу юним, розумним і зрісшим на волі людям, що не пам'ятають і не сприймають тоталітризму та його "вождів".

Пане Анатолію, "...продовжуєте розповсюджувати викопні і скам'янілі артефакти періоду ЧК-НКВД-КГБ..." ніяк не можу так як родився у період перестройки, що це таке Радянський Союз дуже слабо уявляю. Однак, як людина із вищою освітою і не сплюндрованим ніякою пропагандою розумом вважую ВЕЛИЧЕЗНИМ злом як комунізм, так і націоналізм. Людина як громадянин повинна любити свою Батьківщину і якщо потрібно віддати за неї життя, проте ідеї націоналізму призвели до таких самих гір трупів, як і комунізм. Нацистська Німечинна яскравий приклад націоналізму. Найвидатніші будівельники української державності не були націоналістами. Так само націоналізм не має ніякого відношення до віри у Бога, духовності, а викладене Вами - це просто пропаганда. Взагалі, поєднувати такі святі і глибокі величини як віра у Бога  до націоналізму - це врай неприпустимо.

Ви, захопившись темою людожерів-наці, забули прокоментувати тему любові до рідної землі, народу, мови, етносу. Не плутайте український націоналім із німецьким фашизмом, колір прапорів яких був такий самий, як і у комуністів. Вони називали себе соціал-демократами і співпрацювали із "Совєтами" У бандерівців не було Соловків, Колими, ГУЛАГУ...  Вони не відбирали у свого народу хліба, худоби, землі, с\г реманенту, не виселяли цілі народи до Сибіру... Не влаштовували репресій. Шкода Вас, такого молодого, а вже отруєного комуністичними ідеями, взятими зі смітника.

А чому любов до рідної землі має виражатися у непотрібних гаслах і ворожнечою із іншими народами, націями, расами? Для чого коментувати тему любові до рідної землі, якщо її можна лише показати справами? Шкода Вас, якщо Ви не можете відрізнити комінустичних ідей від християнських. Із Ваших тез видно, що Ви просто обмежена людина, зациклина на ідеї боротьби із неіснуючим ворогом і ненависті до комунізму. А стосовно "...Вони не відбирали у свого народу хліба, худоби...", то Вам пане Анатолію рекомендую прочитати історію не з комуністичних чи націоналістичних брошур, а першоджерел і свідчень очевидців, тоді Ви може зрозумієте, що така річ як війна на біле і чорне не ділиться, сам такий поділ є ніщо інше як примітивне бачення, яким кормлять широкі нерозумні маси населення. Тому саме інтелігенція і люди думаючі завжиди вважалися найбільшими ворогами як націоналістичних ідей, так і комустічних утопій. Саме такі як Ви приносять і до нині людські жертви за безглузді ідеї, направляючи молодь у русло агресії, а натомість мали б спрямовувати молодий ентузіазм на розвиток держави, боротьбу із наркоманією, допомогу людям.

Народ, нація - це духовно споріднена містична спільнота мертвих, живих і ненароджених. Цьому вчать основоположники українського націоналізму Шевченко, Донцов, Міхновський... Ані один із них не сповідує міжнаціональної ворожнечі, навпаки. Вони закликають до боротьби за визволення українського народу від окупантів. І народ цей, складають не тільки представники титульної нації. Приклад - УПА і наша багатонаціональна країна. Так, як це робили націоналісти польські, єврейські, російські, китайські... І які мені близькі по духу більше, аніж комуно-комсомольці. Ви щось чули про це, товаришу "Громадянине", плутаючи расизм із націоналізмом?  "Примітивне бачення, агресія, безглузді ідеї..." - Ваша, а не моя лексика. Висловлююсь толерантно, а Ви вже декілька разів намагалися мене образити, що у всі часи було притаманне більшовизму. Ви чогось боїтесь, не називаючись, я ж, не ховаюсь за псевдо, мені нічого полохатись - у КПСС не був, у КГБ не "стукав", говорю людям правду. Якщо назветесь справжнім своїм іменем - продовжимо, якщо ні - Ви боягуз.

 Кондратюк Василь Іванович, проживаю в м. Києві, працюю юристом, уродженець Нововолинська.

"... Так, як це робили націоналісти польські, єврейські, російські, китайські... І які мені близькі по духу більше, аніж комуно-комсомольц" чудова теза. На тлі даної тези прокоментуйте будь ласка таку трагедію Волині як оперіція "Вісла". Сугубо націоналістична подія геноцидного характеру по відношенню до українського народу. І в даному контексті, скажіть будь ласка, на скільки Ви особисто спорідненні із польськими націоналістами?

Пане! Я Анатоль Бідзюра. І Господь всемилостивий тільки може знати, що Ви за Василь Іванович. Кондратюк чи Чапаєв. Юрист чи асенізатор. Що стосується операції "Вісла", спровокованої радянськими і польськими комуністами, скажу, що це був фрагмент українсько-польської війни за етнічні території. На її тлі, національного егоїзму  вистачало у обох із воюючих сторін. Ми повинні у майбутньому дати правдиву оцінку тим подіям. Ніякі національні групи не можуть бути репресовані і виселені із місць проживання. Будь то поляки на Волині у 1943-му, чи українці у 1947-му, під час проведення "Вісли" чи кримські татари. Стосовно останнього Вашого запитання: може Вам ще ключ від сейфу, де діаманти лежать?

"...Стосовно останнього Вашого запитання: може Вам ще ключ від сейфу, де діаманти лежать?..." - це Ви до чого? Перекручувати прізвище це не виховано. Я до особистих образ не опускався, тому вважаю діалог вичерпаним, так як він перейшов із рамок обміну думок до особистих образ із Вашої сторони. Я не можу дозволити ображати людей, навіть якщо не поділяю їхніх поглядів. Бувайте.

З богом, Парасю! Комуністичним.

Шановна Камишнікова, візьміть Грабовського на роботу в собачий притон, потім самі заяву прибіжите писати.

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Собачий притон радо прийме на безоплатну роботу всіх: і ментів, і юних дебоширів, і всіх інших любителів адреналіну. Роботи там неміряно. А от гроші доведеться шукати з собаками:)))

зрозумійте одне, сироти бувають двох типів, які стараються,щось досягнути в своєму житті і ті хто живе на ту ганебну державну пенсію і недумає про майбутнє. Наша сирота Грабовський вже має чималу славу в м. Нововолинськ і ви ще будете вірити в його байки?????)))))

дайте спокій, кожного великого свята, або проведення масових заходів, ви заради цікавості подивіться десь серед міста на нашого сирітку і вам все буде ясно!

а що до працівників міліції то в їх діях є частина непрамомірності, але якби вони брали заяви від маргінальних груп населення, то в них невстачало б часу на законослухняних громадян, щоб захистити їхні права!!!!!!

Сторінки