На активістів профспілки «Захист праці», яка бореться з розкраданням майна шахти №1, пробують тиснути заїжджі гастролери

Вчора, 5 січня 2017 року, на підприємство ДП Шахта №1 «Нововолинська» завітали невідомі гастролери у військовій формі на позашляховику Nissan номера УДА 802 ВС. Дане військове панство прибуло на шахту під прикриттям боротьби з розкраданням на підприємстві. При спробі з'ясувати, хто такі і звідки та хто їх направив у відповідь тупе мовчання та дурнуваті посмішки.

Пройшовши до будівлі адміністрації шахти, так звані борці з розкраданням, чомусь за дивним збігом обставин не цікавилися у директора про кримінальні справи, які відкрито правоохоронними органами за фактами крадіжок шахтного майна. Більше того їх взагалі не цікавило ні чого, що стосується розкрадання. Одне єдине за чим приїхали невідомі - це негайно зв'язатися і зустрітися з активістами профспілки «Захист Праці». Було сказано прямо, нам потрібна «стрєлка» і їх мобільні телефони. По прибуттю активістів, заїжджі борці з розкраданням поводили себе дуже дивно, а директор шахти, як «воскрес» навіть почав у сторону активістів «Захисту праці» закидати ненормативною лексикою. Тобто, явно прослідковувався зв'язок між заїжджими невідомими та директором копальні Пилипюком А.П. Також цікавим фактом є те, що директор досі мовчить про вчорашній інцидент, який трапився на шахті, навіть не спробував викликати поліцію та сповісти журналістів місцевих засобів масової інформації. Дивно все це!

Нагадаємо, нещодавно перед новорічними святами активісти «Захисту Праці» виявили КАМАЗ з краденим майном шахти, яке розвантажували аж у місті Червоноград.

Так от, на нашу думку вчорашній інцидент, це все відгомін Червонограда. Згадалося переслідування нашого автомобіля, погрози з іменами місцевих кримінальних авторитетів. Ми вважаємо, що ці приїжджі, так звані «добровольці» замовлені людиною яка супроводжувала даний КАМАЗ на позашляховику VOLKSWAGEN Touareg. Їх не цікавило розкрадання, ці люди, на нашу думку замовлені або поставлені супроводжувати крадене обладнання шахти до місць призначення. Це  такий собі легалізований супровід, щоб в когось там не виникало питання про розкрадання. Зрозумійте, «мафії прикрили крана» по розкраданню шахти №1 ось вони і вдаються до крайніх мір, залучаючи невідомих під прикриттям боротьби з розкраданням.

Чому ми звертаємо увагу про факт невідомості походження даних заїжджих військових. Бо на запитання місцевих (не фейкових) ветеранів АТО, з якого ви добровольчого підрозділу ці пани почали плутатись і називати хто що. Один сказав, що вони з добровольчої спілки ветеранів АТО тільки забув з якого міста нашої держави, другий сказав, що вони захищали нещодавно викрадення лісу та вивезення його за кордон. На запитання ви «ляшківці радикали» німий мовчок. Згадуючи нещодавні події з лісом, де депутати радикали затримували на Волині вагони лісу. Також пригадується, що хтось із місцевих журналістів також звертав увагу та пов'язував ляшківців з кришуванням дерибану на шахті №5 та на інших шахтах нашого міста. А також наскільки нам стало відомо, то господар VOLKSWAGEN Touareg є кумом голови місцевого осередку Радикальної партії та депутата Нововолинської міської ради Віктора Яреми. Тому збігів дуже багато, а запитань ще більше.

До речі, звертаємо Вашу увагу, що вищезгадані військові «гастролери» невідомого походження заявили, що після свят будуть нести чергування на шахті №1 нашого міста, на запитання хто вас буде оплачувати? Відповідь, ми фінансово підігріті та заряджені конкретно, тому все «ОК». Коли запропонували залучити до них місцевих ветеранів АТО, які сидять без копійки в кармані, на відріз відмовили.

Тому незабаром чекайте новин, про заїжджих гастролерів, які не знають звідки вони і де в яких підрозділах проходили службу. Також хочеться звернутися до панів, які замовили цих людей, якщо ви не шановні хочете мати в місті Нововолинську резонансний конфлікт, то мабуть незабаром ви його будете мати. І все це ляже на плечі директора шахти Пилипюка А.П. і тільки йому і більше нікому нести відповідальність за непередбачуваний розвиток подій. Бо столичні клерки з Міненерговугілля тихесенько умиють руки, мол «і я не я - і хата не моя».

Активісти профспілкового комітету первинної профспілкової організації «Захист Праці»

Коментарі