На Волині відбувся перший марафонський забіг

Стартував перший на Волині Екомарафон «Світанок Світязя». До слова, раніше, забіги на понад 42 кілометри у Волинській області не відбувалися. Понад 200 людей взяли участь у спортивній події, серед них бігли й нововолинці.

О 5-й ранку, на центральному пляжі найглибшого озера України – Світязь, стартували: Екомарафон (42, 195 км); Екопівмарафон (21 км) та Екоестафета (10,5 км х 3 + 10,695 км - 42,195 км). Згодом розпочався забіг EKO RUN на 5 км.

В забігу на 21 кілометр нововолинець Микола Воробей (на фото у білій футболці) фінішував п'ятий:

Результат Романа Франчука із села Бужанка, що поблизу Нововолинська:

Також своїми враженнями у Фейсбук поділились нововолинські дівчата Надія Самох (забіг 42км.) та Вікторія Бєльська (забіг 21км.):

"Друзі, я щиро хочу подякувати вам за підтримку, за шалену кількість коментарів, привітань з такою моєю маленькою перемогою!!! Дякую моїй сім'ї за підтримку, особливо коханому, який від старту до фінішу був зі мною. Це нереально мотивує! Ви всі круті!!! До сьогодні отримую від вас приємні слова!!! Дякую! Дякую! Дякую! Я рада що ви є у мене! Що ж , не зупиняючись йдемо тільки вперед!", - пише Надія Самох, яка фінішувала п'ятою в категорії дівчат.

Своїми враженнями від забігу в соцмережі Інстаграм поділилась Вікторія Бєльська:

"Рік тому все було іншим. Я не уявляла себе такою. І зараз, озираючись назад, я розумію, що рік може зробити з людиною багато чого. Зараз у мене в житті з'явився маленький досвід, і я розумію, що регулярність - ключ до успіху. Зараз так кумедно згадувати ранкові пробіжки, коли від пам'ятника Шевченку до Низкинич мені важко було добігти...а вот тепер на емоціях пишу пост і щиро дякую моїй підтримці, яка у мене є і була поруч!
Я це ціную, адже ви були так мені потрібні) 
Стати кращим може кожен! Я зрозуміла, що в основному ми змінюємось з двох причин - натхнення, або відчай. Тепер вот я можу твердо сказати, - Я сильніша своєї ліні!".

Фото і результат Віткорії Бєльської:

Учасник марафону Микола Плюйко із міста Києва і 1946 року народження в забігу на 21 кілометр прибіг 31 із 62:

Голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь також взяв участь в забігу:

За здоров’ям учасників і вболівальників та правопорядком на території проведення змагань слідкували працівники Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області, представники Центру первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів та Шацького районного сектору УДСНС України у Волинській області.

Коментарі