На Волині можуть реалізувати пілотний проект у сфері медичної децентралізації

Делегація із волинських ОТГ та представників медичної галузі на чолі із експертом Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксаною Урбан побували із візитом на Житомирщині і замислилися про зміни на власній території.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Під час стаді-туру волиняни мали змогу ознайомитися із практичним досвідом у сфері секторальної децентралізації у галузі медицини у Іршанській та Новоборівській (смт Нова Борова), у яких створено відповідні лікарські комунальні заклади. Також відбувся круглий стіл за участі представників охорони здоров’я Житомирщини.

Після візиту у грудні Центр розвитку місцевого самоврядування планує провести зустрічі із зацікавленими представниками волинських ОТГ, начальників амбулаторів, управління охорони здоров’я Волинської ОДА у районах області.

Під час виїздів у райони йтиметься про напрацювання своєрідної моделі та пілотного проекту передачі фінансових повноважень у сфері медицини.

Коментарі