На Волині СБУ блокувала переправлення нелегалів до країн ЄС

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили незаконне переправлення нелегалів до країн Євросоюзу.

Оперативники спецслужби встановили, що група мешканців Волині організувала протиправний механізм з нелегального перетину державного кордону України. Ділки виготовляли фальшиві документи та печатки необхідні для виїзду громадян до європейських країн.

Під час проведення обшуків за місцем проживання та роботи фігурантів справи правоохоронці виявили документацію, яка доводить проведення незаконних дій. У зловмисників вилучено фіктивні печатки і незаповнені бланки державних та банківських установ, приватних підприємств, а також паспорти громадян України із залишками відбитків фіктивних штампів про реєстрацію.

У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України двох учасників групи затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Тривають слідчо-оперативні дії щодо затримання інших членів угруповання.

Наразі перевіряється інформація стосовно причетності до злочинної схеми начальника районного підрозділу міграційної служби та голови сільської ради одного з районів області.

Прес-служба УСБУ у Волинській області

Коментарі