На Волині технічні кандидати масово закінчують свою передвиборчу кампанію.

 

«Мавр зробив свою справу і  Мавр може йти»

 

 Ця крилата фраза якнайкраще характеризує поведінку технічних кандидатів у Волинській області, а саме по одномандатному виборчому окрузі №19 Центр виборчого округу: місто Володимир-Волинський

Опис меж виборчого округу: міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони. Після закінчення формування  дільничних виборчих комісій, до складу  яких за квотами технічних кандидатів потрапили і їх,  так званні представники, місія таких кандидатів на цьому завершилася.  Почалося їх масове звернення із заявами про відмову балотуватися.  Із 20 кандидатів які подали заяви про участь у перегонах,  15 є суто технічними кандидатами. На даний час 5 з них написали заяви про припинення виборчої гонки. Чекаємо нових новин із ЦВК?

 

Агапов

Сергій Юрійович народився 1 сiчня 1964 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, комбікормовий завод агрофірми "Луга-Нова", безпартійний, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Богачевський

Володимир Олександрович  народився 21 червня 1960 року в селі Полапи Любомльського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, інженер-економіст, ПП "Профтехмонтаж", безпартійний, проживає в селі Полапи Любомльського району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Копко

Людмила Василівна народилася 18 травня 1958 року в місті Сумах, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Володимир-Волинська райспоживспілка, член Партії регіонів, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Пукля

Іван Іванович  народився 28 жовтня 1958 року в селі Млинище Іваничівського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Нововолинська загальноосвітня школа № 6, безпартійний, проживає в місті Нововолинськ Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Сіянчук

Михайло Григорович  народився 8 березня 1938 року в селі Сновидів Бучацького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач терапевтичного відділення, Центральна районна лікарня, безпартійний, проживає в смт Іваничі Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Дані взяті з сайту ЦВК.

 

Коментарі

Коментарі

3
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Навіщо було дублювати матеріал і створювати ще одну статтю про теж?

Для того щоб, ти як кандидат не смішив людей і також зняв свою кандидатуру!

Чому він смішить людей? мабуть тому, що за своє коротке молоде життя не нагріб бабла як Частяков, чи Ви привикли голосувати лише за "грошових мішків"? Пацан в Польщі здобув освіту державного службовця, має свіжі ідеї. Чому він смішить народ? Він аж ніяк не технічний кандидат, зайдіть на його сторінку, перегляньте, скільки там унікальної інформації, все це свідчить про його серйозні наміри. Незнаю як Ви, а особисто я голосуватиму за Богдана Приступу.

Сторінки