На засіданні виконавчого комітету затвердили нові тарифи на водопостачання та водовідведення

11-го січня у Нововолинську на засіданні виконавчого комітету затвердили нові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, - повідомляє «БУГ».

Як зазначив директор підприємства “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук, основна причина зростання тарифів – необхідність віддавати кредит Світовому банку, за кошти якого було проведено модернізацію системи водопостачання.

Згідно нових затверджених тарифів, вартість метра кубічного води та стоків разом – 33,94 грн. з ПДВ в т. ч.

централізоване водопостачання – 16,94 грн. за 1 м. куб. з ПДВ; централізоване водовідведення – 17,00 грн. за 1 м. куб. з ПДВ; Підвищилися тарифи на 23, 3% за водопостачання та на 14, 8% за водовідведення.

Нагадаємо, у Нововолинську за кредитні кошти було зроблено 5 насосних станцій, 5 мільйонів пішли на водопровід. Загалом замінено 25 км головного водогону і 2 км з’єднань між ним.

Для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства «Нововолинськводоканал», здійснення сплати відсотків за користування кредитом та основної суми субкредиту в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Розвиток міської інфраструктури-2», очікувана сума до сплати у 2021 році становить 12,9 млн. грн.

Коментарі