На наш округ націлився привозний генерал

67-річний генерал-лейтенант Олександр Скіпальський хоче пройти у Верховну Раду від 19-го виборчого округу.

Вихідець із села Вишнів Любомльського району сподівається повторити свій успіх 1994 року, коли його обрали до парламенту земляки й володимир-волинці.

До офіційного старту виборчої кампанії ще кілька тижнів, але в Нововолинську вже діє штаб Скіпальського на чолі з Володимиром Мигасом (УРП). Чималу активність у цьому штабі виявляє й донедавній заступник начальника «Водоканалу» Петро Дембицький. Підтримати столичного генерала вже зголосились нововолинські ветерани ОУН-УПА.

Скіпальський претендує бути єдиним кандидатом від опозиції в 19-му одномандатному (мажоритарному) окрузі, куди входять Нововолинськ, Іваничівський, Любомльський і Володимир-Волинський райони. Очікують, що 26 травня на Волинь приїде Арсеній Яценюк і оголосить Скіпальського узгодженим кандидатом від КОДу («Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін»).

Головними суперниками 67-річного відставного розвідника будуть нафтовий та цукровий король Сергій Ковальчук із Володимира-Волинського, а також нововолинський лікар і підприємець, депутат облради 49-річний Євген Недищук.

54-річного Ковальчука, який, вочевидь, ітиме як позапартійний, підтримають Партія регіонів і голова Волинської облдержадміністрації Борис Климчук із усім своїм адмінресурсом. Пригадую, у 2002 цей багатій безуспішно балотувався до парламенту від блоку «За ЄдУ».  

Недищука, який належить до партії «Батьківщина», підтримають «Удар» Кличка, «Громадянська позиція» Гриценка, УНП.

Якщо в нашої опозиції здоровий глузд раптом виявиться сильнішим за амбіції, то вона зробить ставку саме на місцевого громадського діяча, а не на столичного відставного генерала. Утакому разі єдиний кандидат від опозиції переконливо переможе: Недищук – відносно молодий, енергійний і пробивний. Та й лікарів у нас традиційно шанують.

Якщо ж голоси виборців розпорошаться між двома опозиційними патріотами, то регіонали просто-таки ридатимуть від щастя. Бо тоді однозначно пройде їхній ставленик.

Отже, головною інтригою найближчих днів буде затвердження єдиного кандидата від опозиції.

Довідково. У нашому окрузі близько 147 тис. виборців. Тут 20 років поспіль симпатизували демократам (і тим, хто вміло вдавав із себе борця за народ). До парламенту мої краяни обирали: Федора Свідерського, Левка Лук’яненка, Валерія Діброву, Сергія Слабенка. Потім дружно голосували за БЮТ.

Н.Камишникова. Нововолинськ.


Скіпальський чи Недищук? Штабісти у Києві мудрують, а вибір – за нами…

Коментарі

Коментарі

50

молодь точно за нього не буде голосувати, да й не видно його роботи по регіону. Ковальчук засильно жадний і ніколи не думав про простих людей. А вот Недищук... кто ще не знає, хто такий Недищук? В кого у дворі ще немає його жовто-зелених дитячих майданчиків? Хто не ходив на організовані ним свята і концерти?

Слабенький Недещук, не тягне він ще на Верховну раду. Трошечки ще потрібно по працювати в місті і області, да і міліонів треба з пять, наразі має тільки три "маловато". А щодо молоді то молодь зовсім не прийде навибори їм пофігу чи там буде Скіпальський чи Недещук чи Сапожніков з Ковальчуком на пару.

Відмінно знаю сильні і слабкі сторони Є.Недищука. Облаштовувати дит. майданчики, за свої кошти - круто. Відомі, також, його інші хороші благодійні проекти. Проте, погодьтесь, для депутата ВР потрібні ще і відсутність страху, загострене відчуття належності до української нації, наймінімальніше число спроб у форматі боротьби із місцевою міфією і корупцією тощо. Чого, на жаль, не спостерігається. Відмовчуватись, будучи депутатом облради у обговоренні питання української мови, боятись в інтерв'ю сказати правду про порядок проведення сесій обласної та Нововолинської міської рад, назвавши прізвища натхненників антинародних рішень, як це сміливо робить ВО "Свобода", неприпустимо. Його обрала громада - то і захищай її всю, і кожного її члена індивідуально. Коли перестане боятись - тоді будь-ласка.

Страх відсутній тільки в ідіотів. Розумні його вміють контролювати.

Треба бути дуже сміливою та безкорисливою людиною щоб так багато доброго робити для міста як робить це Недищук.

 

Контролювати страх... Це неможливо. Потрібно цьому вчитися. За допомогою щоденного аутотренінгу. Тільки внутрішньо вільна людина може перемогти жах. А ще, глибоко віруюча у Бога. Страх перед Творцем, як це не парадоксально звучить, позбавляє людину страху перед світом і його правителями, дає внутрішню свободу. Каторжанин може мати волю і у тюрмі, тобто, і за гратами бути вільною людиною. Думку і силу духу неможливо ув'язнити. Хіба силу волі і переконання  Ісуса Христа розп'яли разом із тілом? Він і на хресті залашився вільним і сильним духом. Він - дисидент, що кинув виклик злу і владі князя темряви.

Зображення користувача Сотник ВУС.

  Я буду голосавати тільки за того хто поділяє погляди СОЦІАЛ-НАЦІОНАЛІЗМУ. Тобто за ГІТЛЯРЕНКА, а такого ше земля українська не родила( ще не припекло). Значить нафік ті вибори .Щоб одного злодія замінити на іншого. І скажіть в чому я не правий .

Ох і молодюга naz ist. Де ти взялосЯ таке? А може з ГІТЛЕРЕНКОМ перебор?

Зображення користувача Сотник ВУС.

  Ну в крайньому випадку можна і за Піночетенка "рубаху рвать"

Однозначно треба підтримувати свого, Недищука. На скільки я знаю, молодий, активний, дуже багато робить для міста. Дитячі майданчики, фестивалі, конкурси за здоровий спосіб життя, спортивні турніри.
Завдяки йому маємо боксерську секцію.

Саме головне хоче і старається допомагати людям

А що нам від заїджого генерала. Вже він раз був і що зробив для людей? Мабуть сподобалось, раз хоче знову.

Зображення користувача Нововолинець.

Наша Партія Регіонів зрадить своїх виборців, якщо не підтримає Недищука. Бо йому єдиному із 3 кандитатів не байдуже що буде з нашим містом завтра. 

Що цей генерал-пенсіонер зробив для Нововолинська?? Що для Нововолинська зробив  Ковальчук?? Та плювали вони всі на Нововолинськ.. кожен в першу чергу буде допомагати свому місту.. а про Нововолинськ забудуть відразу після того, як їх оберуть.  

Знайомий з Недищуком з 2004 року. Нічого поганого про Євгена сказати не можу, від надзвичайно порядна людина. Він один з небагатьох муніципальних політиків, який вже багато років працює на користь міської громади. Критика Пса доречна, замало піариться Недищук.

Дуже хитрий, і собі на умі. Бо багач, хоче бути мілліоньором, як шеф. Нам такі не друзья.

Коли вихідця із нашого виборчого округу називати "привозним" то це просто абсурдно але коли це робиться москалями то це вже провокація.  Але я відповім спокійно.  Дійсно наш земляк – генерал Олександр Скіпальський на 99% погоджена кандидатура від КОДу. Я дійсно є в числі тих хто  підтримує цю кандидатуру  але штубу ще немає і вважаю це недопрацювання кандидата. Думаю скоро штаб буде створено і хто буде керівником буде віршувати сам кандидат. Вважаю що Олександр Олександрович  майже ідеальний кандидат. Досвід, патріот, наш земляк – це все плюси. Великим плюсом є те, що на нього практично неможливо тиснути. У нього немає бізнесу а значить можливості вплинути. Переконаний, що саме тиск на новообраних депутатів і перетягування їх у пропрезидентську групу буде найбільшою загрозою у новообраному парламенті.

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Ділити виборців на правовірних українців і провокаторів-москалів - це рівень нижче плінтуса. Дискутувати на такому рівні мені нецікаво. Цікаво лишень, чи схвалює такий поділ і такі методи свого штабіста сам пан Скіпальський. 

І ще цікаво: чому наші професійні патріоти, зокрема й у Нововолинську, так ревно щоразу підтримують колишніх працівників КДБ? То за Марчука горою стояли, аж пінились. То тепер знайшли "майже ідеального кандидата" - вихідця з цієї структури...

Ми, москалі, такі. Допитливі.

Ми, аборигени, не ділимо людей на сорти. Всі люди рівні. За деякого москаля (єврея, араба, негра...) ми віддали б зо 10 000 т.зв. українців. Наша нація - пригноблена. Винна у цьому колишня імперія, синдром якої залишився у плоті, крові і мізках багатьох росіян, котрі не уявлють без неї і "старшобратства",  подальшого свого існування. Якщо добре придивитись - то король, голий. Гордитись репресіями, голодоморами, реквізиціями продовольства і нажитого кривавим потом людського майна, колгоспами і безперервними війнами за світове панування, погодьтесь, непорядно. Ми, волиняни і галичани, причетні, щонайменше, до двох розвалів  російських імперій. У Росії ніколи не було справжньої  демократії. Немає її і тепер. Ніхто не забороняє говорити російською, що постала із давньоукраїнської та церковнослов'янської. Нашій мові багато тисяч років, і живучи тут, бажано знати мову народу посеред якого народився і виріс. Націоналізм - це добре. Автохонність - благо. Космополітизм, (читай, глобалізація) нав'язуваний нам світовими імперіями - погибель, як для нашої рідної мови і культури, так і для російського етносу. Заперечення права на існування націоналізму, припахує комунізмом та расизмом. А звідти - один крок до фашизму. А. Гітлер теж спочатку стелив м'яко, вихваляючи свій народ, котрого, потім оголосив надлюдьми. Націоналіст ніколи не стане фашистом. Приклад - інтернаціональна УПА. А хто по-справжньому співпрацював із окупантами, бачимо на прикладі РОА генерала Власова, СС формування котрої, налічували близько 2 500 000 вояків.

 

Не хотів я піддаватись на провокації але не можу не відповісти. Пані Наталя, як можна говорити про конструктивну дискусію коли вихідця із округу називають "привозним". Коли вживаються фрази: «сподівається повторити свій успіх 1994 року», «у Нововолинську вже діє штаб Скіпальського», «Якщо в нашої опозиції здоровий глузд раптом виявиться сильнішим за амбіції» Це все фрази не конструктивної розмови. А конструктив такий, що Скіпальський є патріот і він це довів і будучи депутатом ВРУ і на інших державних і громадських посадах. Безперечно є інші гідні кандидати і в тому числі Євген Недищук. І дискусія хто може бути єдиним кандидатом тягнеться давно. І як що більшість сходиться на Скіпальському то це результат цих дискусій і коли ми віримо і надіємось на опозицію то ми повинні хоча трішки рахуватись із їх рішеннями. А пробувати протиставити двох реальних кандидатів це вже провокація. Навіть за умови висунення двох кандидатів (а це можливо) має бути співпраця а результат визначать виборці. А протистояння Скіпальського і Недищука це шлях до перемоги регіоналів. Саме на шлях протистояння штовхає пані Наталя  наших достойних кандидатів. Я пригадую, що саме завдяки пані Камишніковій у компанії 1994 року однодумці Дівнич і Присяжний перетворилися на ворогів. То хто Ви пані Камишнікова?

 

Зображення користувача Нововолинець.

Хочете конструктивну дискусію? ОК. Тоді скажіть буль-ласка, що цей Скіпальський зробив для Нововолинська? Тільки відповідь дайте не абстрактними поняттями типу "він патріот" ітд., (перед виборами всі вдруг стають патріотами) А конкретно по пунктам. 

Скажу від себе,  проживаю у Нововолинську не один десяток років, постійно цікавлюся  всім, що відбувається у місті. Але про вашого кандидата дізнався кілька днів тому, коли пані Камишникова опублікувала дану статтю... Підозрюю, що 99,9% нововолинців про нього так само взагалі нічого не чули..  Про Недищука знає все місто, знаю його особисто, знаю, що він робить для міста. ПОСТІЙНО робить, а не місяць перед виборами. А такі кандидати, як ваш Скіпальський з’являться невідь звідки за кілька місяців перед виборами.. відкриють свій штаб.. і розказують які вони патріоти.. ДО виборів. А ПІСЛЯ виборів знову зникають до наступних виборів..   

Народний депутат має працювати не тільки для Нововолинська. Він обирається від округу, в який входять Нововолинськ, Володимир + 3 райони. Тобто, народний депутат обирається не для того, щоб робити щось конкретне для Нововолинська, а робити конкректні справи для Народу України. Про Скіпальського та його роботу для  України свідчить хоча б те, що завдяки йому маємо Українську армію, яка створювалась на базі СРСР-ної. Він разом з однодумцями - Українцями переконав тодішній генералітет прийняти присягу Народові України та перейти на служіння Україні. Це він і його однодумці для цього приїжджали у військові частини в Україні та переконували командирів та склад частин в необхідності такого переходу. А без армії, звісно, Україна, як незалежна держава не відбулась би.

Містечковість (а що кандидат зробив для міста,села,скільки гречки мені дав), на мою думку, тільки заважатиме правильному виборові.

Якщо мислити містечково, то у Володимирі має виграти наш кандидат, який надає допомог набагато більше Нововолинського.

Думайте ширше - депутат має брати участь у прийнятті законів, рішень, які мають слугувати добробуту народу, а не олігархам, чи то місцевим, чи то всекраїнським.

А подачки чи то гречкою, чи безплатним автобусом, чи будівництво майданчиків ні про що не свідчать.

Не живімо одним днем!

 

 

 

Конструктивна дискусія не починається з жорстких питань а можливо з того, що вказати своє прізвище, ім’я. З досвіду скажу, що питання «Що зробив» завжди йшли від команди Сапожнікова. А що він мав робити? Він не займав у місті керівних посад. У нього в Нововолинську не було штату підлеглих державних службовців і він не розпоряджався бюджетом міста. Гречка, безплатні автобуси і т.п. це все підкуп виборців. Конструктив дискусії може бути коли ми скажемо на яку посаду буде обиратися кандидат. Його повноваження і обов’язки на обраній посаді згідно законодавства. Чи справиться він із тими завданнями і проблемами, які стануть перед ним при його обранні?. Головна задача депутата ВРУ – це законотворча діяльність. Як що депутат попадає в опозиційну частину ВР він має задачу контролювати більшість і владу. Задача парламенту зробити нормальні умови (закони). В нормальних умовах за місто має дбати міська влада і кожен дієздатний повинен забезпечити собі життя яке він бажає. І це конструктивна розмова на мій погляд. Я як хтось хоче щоб йому дали безплатної гречки, провезли на безплатному автобусі і може щось підтерли то ні кандидат Скіпальський ні Скіпальський депутат ВРУ цього робити не буде.

 

Пане Володимире Мигас,Ви звичайний агітатор,та знаєте, важко Вам прийдеться на цій невдячній ниві,бо електорат на сьгоднішній день не так легко на "бла-бла" погодиться.Так от,шановний,ці нормальні закони вже давно прописані у Конституції України,не треба новим держслужбовцям "винаходити велосипед",біда тільки в одному-тих законів ніхто не дотримується і ніколи дотримуватись не буде,депутати перед виборами наобіцяють "кренделів небесних",потім,коли дориваються до "корита",то їм у голівках паморочиться від можливостей для збагачення і в них від такого стресу напевно амнезія приключається,бо забувають,а для чого вони на ті посади прийшли.І саме невтішне те,що це відбувається безперервно.Так що не "печіть тут пирогів", наїлись вже.

Частково згоден. Добре було б, щоби на вибори до ВР... ніхто не прийшов. Як? - спитаєте. А так! Це перекликується із вашим, "NIKA", сьогоднішим коментарем. "Наблаблакались", за стільки років. І другий раз, і третій...  До тих пір, поки не з'явиться спражній лідер (лідери). Яким боліла б душа за Україну, а не серце - що мало вкрав. Ну, сходите ви на виборчу дільницю, ну проголосуєте вчергове за, як вам здається, "нормальну" людину, а вона почне красти на другий, після виборів,  день. То навіщо голосувати, збагачуючи іще одного негідника?

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Ніколи б не подумала, Володю, що ви такий дріб'язковий і що вам досі усюди ввижаються вороги та п'ята колона в моїй скромній особі.

Ну смішно, правда, читати про москалів, нескінченні провокації з мого боку і що я штовхаю самого генерал-лейтенанта  (!) та інших достойних кандидатів на шлях протистояння. І що саме через мене двоє інших достойних кандидатів у виборчій кампанії 1994 р. перетворилися на ворогів. Не смішіть мої капці. Скільки там тої мене, щоб провертати такі страшнючі справи. Ви питаєте з надривом у голосі, хто я така? Відповідаю. Безробітна. Позапартійна. На відміну від вас, не вірю в нашу опозицію, не надіюсь на неї і не вважаю за потрібне рахуватися з рішеннями її номенклатурної верхівки. Хоча б тому, що ніхто з цієї верхівки не захистив по-справжньому ані Луценка, ані Тимошенко. Ритуальну метушню перед камерами і Європою до уваги не беремо. 

А ще я достатньо вільна людина. І пишу, як думаю. І роблю те, що саме я вважаю за потрібне. І взагалі, в нас свобода слова, хіба ні?..

А чііпляти ярлики, робити з мене цілу п'яту колону й витягувати на світ Божий якісь пронафталінені плітки - якось не по-чоловічому й не гідно вашого кандидата.

Довідково. Особисто я підтримую Ельзу й Топіка. Це собачки такі бездомні у мене на притулку. А на виборах 94-го року програли і Дівнич, і Присяжний. Тоді хоч не обрали нікого - оголосили нові вибори. А тепер навіть якщо достойні кандидати-суперники разом співатимуть патріотичних пісень на зустрічах із виборцями, але кандидатури своєї ніхто з них не зніме й не поступиться - переможе цукровий царьок (чи то пак БЕЗКОШТОВНИЙ АВТОБУС). І я тут буду абсолютно ні до чого...

 

Відносно скромної особи та я рахую що ти себе недооцінюєш. Відносно 5 колони то ти себе переоцінюєш. Ти маленька деталь цієї колони. Правда неможу стверджувати чи ти свідомо в цій колоні функціонуєш чи хтось використовує твій темперамент і користається тобою  Відносно опозиції, то я мабуть на 99% погоджуюсь але вірити треба. Треба вірити в краще і робити все від тебе залежне щоб це краще здійснилось. Це стосується і журналістської публікації і коментаря в Інтернеті.  Як що не вірити в це то краще не влазити в політику. Думаю принцип НЕНАШКОДЬ повинен діяти і в політиці.

Зображення користувача Наталя Камишникова.

Мої співчуття генерал-лейтенантові: справді, нащо тії вороги, як такії друзі. Нащо тії журналісти, як такі штабісти. Це ж треба задовго до офіційного початку  кампанії так бездарно, хамувато й відверто розпочати пошук відьом. Припиняю дискусію - з вами, пане Мигас, бо я з вами не на "ти".    

Пані наталя прошу подивитися на початок теми і згадати хто кого знайшов. Чи то я відьмо чи то ... нас. Паямтаю коли був малий то у дорослих була приказка "Жид мужика лупить тай сам гівульт кричить.

Хто скаже в яких партіях перебував Недещук - УНП, Наша Україна, в обл. раді він від Батьківщини, а у верховну лізе від Удару круто правда? Женя ти вже оприділись де ти і ским, ато таких бігунців у ВР вистачає і без твоєї кондидатури. Я буду голосувати за Льоню Клімовича втого хоч лисина буде милькати у залі ВР і вопше Льоня крутий місцевий депутат доречі "Підвальний магнат".

А про "Пору" забув? З неї у нього і розпочався зірковий злет, кажуть з подачі Сапожнікова - у депутати міськради. Сосновський - голова обласної "Пори", його шеф і протеже. Апетит прийшов і розгоряється.  У вишиванці на біг-мордах. Потім у Сосновського були кримінальні неприємності, ніби прокрався, чи що.

Сказали мені про цю статтю , вирішив прочитати. Цікаво почути про себе такого, що й і сам не знав. Про партії - був у ПОРІ, поки Каськів не пішов у наймити до Януковича, перейшов у "Батьківщину", тому що на вибори, по законодавству, обовязково було від партії. ішов по мажоритарці , не ховався за списки, відкрито, люди голосували за мене а не за партію. Я сам і всі мої справи у Вас усіх на виду. Не магнат і до цього не тяготію. Заробляю чесно, не багато але половину вкладаю у добрі справи . Іду на вибори до ВР, тому що впевнений, що зможу допомагати людям ще більше. Треба обирати своїх чесних, відповідальних, хто думає не тільки про себе і має бажання творити добро. В усьому стараюсь бути саме таким. Можливо і маю слабкі місця. Та силу і пропозиції можете дати ВИ. Я ВІРЮ ЛЮДЯМ, Я ВІРЮ УКРАЇНЦЯМ, Я ВІРЮ В УКРАЇНУ. 

Ну, який він привозний? Із Вишнева родом, наш, поліщучок - волиняка. А що був генералом у СБУ, а раніше у КГБ - не ховає. Не "стукач", принаймні, як дехто із рідних чиновників, що скоро будуть заперечувати свою багаторічну належність до КПСС-ВЛКСМ. І показуватимуть посвідчення учасників бойових дій УПА та хвалитимуться іменною зброєю від Степана Бандери. Як хваляться "ксівами" ліквідаторів на ЧАЕС та інвалідів. Помирати, по документах пора, а вони жирують у Каліфорнії.

 

Сегодня генерал-лейтенант Александр Скипальский, претендент на пост Президента Украины, собирает народную армию, основу которой будет составлять Гвардия – 1000 настоящих бойцов и патриотов Украины.
Если Бог создал тебя воином, а не трусом,
Если ты дал обет защищать униженных и оскорбленных соотечественников,
Если тебе противны нынешние горе-руководители Украины,
Если ты за социальную справедливость и экономическое процветание своего народа,
Вступай в Гвардию Победы!
Война пойдет на уничтожение. Нам нужны твое мужество, опыт, воля, незгибаемое намерение, знания и вера в победу.

 

Пане генерале О.Скіпальський! Ви, у нашому Києві, так добре говорите російською. А у нас, у Нововолинську, переважна більшість виборців спілкується мовою своїх дідів. Не забули.

в том то и дело - вывоз капитала из страны проводят всякие там генеаралы из сбу, мвд, мзс, разведок. ведь это они крышуют, шантажируют используя информацию добытую благодаря служебному положению, организовывают рейдерские атаки, организовуют "темники", неофициальную цензуру в СМИ, занимаются бизнесом прихватывая самые лучшие куски используя положение и многая, многая многая. ведь у генералов РЕАЛЬНАЯ власть и от них МНОГОЕ зависит, они не последние люди. и все такие как Пукач

Зображення користувача Сотник ВУС.

  Та сди діду на печі та жуй калачі.Дай дорогу молодим патріотам.

Підскажіть, а хто ще від нашого округу буде балотуватись? І взагалі,коли то ті вибори мають бути?

 

Якщо мені пам'ять не зраджує, Євгене Микитовичу, то на минулих місцевих виборах, Ви збиралися були виборювати посаду міського голови. Проте, нині чинний мер , схоже, уявляючи загрозу, яку становила для нього Ваша кандидатура, пообіцяв взяти Вас до себе заступником. Та обіцянки своєї не виконав. Ви, наскільки відомо, декілька разів нагадували йому про існуючу домовленість. Після чого у Вас почалися проблеми із веденням бізнесу, і Вам довелося згорнути всі свої справи, через загрозу переслідувань. Можете не відповідати. Вашу мовчанку розціню, як підтвердження сказаного.  

Додам: не весь бізнес, а абсолютно весь. Через що йому довелося згорнути низку благодійних проектів у Нововолинську. Він один із тих, хто декларує свої доходи у ДПС у повному обсязі, а також своє майно за кордоном, у щорічних податкових Деклараціях. Здається, що стань він міським головою, все запрацювалоб по іншому...            З повагою.

Що стосується Нововолинська, то тут однозначно - Недищук Є.М.. Тай в цілому для округу (є надія), хоча маленька, але буде користь. Людина порядна у малому - порядна і у великому. Звичайно, проти різнобарвних олігархів йому не поперти, немає фанатичного націоналізму, але у владі повинні бути  розважливі люди, а не гопники і горлопани.

Окрім благодійності, Євгене, потрібно бути настійливішим і сильнішим. І твердо знати хто вороги, а хто друзі, хто тебе продасть за шеляга, а хто сказавши правду у вічі ніколи не "настукає" і не зрадить. Із брехнею жити легко, і дуже важко із правдою - можна потрапити у "чорні списки", як це у нас ведеться.

Зображення користувача Сотник ВУС.

  А ще мало накрав . Тобі до Ковальчука ще  перти та перти.

Приєднуйся, "NAZ.IST", ти ж націоналіст. Забоявся місцевої влади? Вставай! Вставайте всі.

Щодо дитячої поліклініки на 15 М-ні, яка у бойлерній... То потрібно буде комусь із депутатів ВР (кого оберуть), піднімати питання про повернення цілого поверху, де тепер реабілітаційний центр Християн Віри Євангельської на 6-му Мікрорайоні, відданого їм міською владою за безцінь, і  влаштувати там поліклініку. Або добудови дитячого садочка під цю мету, що стоїть пусткою там же, проданий комусь із обласних депутатів. Якщо ж ні - повернення приміщення дитячої бібліотеки на 15-му М-ні, яку теж продали одному члену церкви ХВЄ. І облаштувати там лікарню для наших діток при фінансовому сприянні "КРОНО-UA". Ми ж реальньо можемо це зробити, люди!

Зображення користувача Нововолинець.

Якщо оберуть Недищука то так, можна піднімати і він допоможе, впевнений.  А якщо оберуть ненашого генерала-пенсіонера.. то я вже писав нижче, йому ні Нововолинськ ні його проблеми.. нафіг не потрібні.. 

Не маю нічого проти Є.Недищука, пане "Нововолинцю". Я його добре знаю. Як знаю і те, що має совість. Якби ви знали, скільки об'єктів територіальної громади віддали сектантам за голоси на виборах тільки на 5,6,і 15 М-нах. А діточки мої і Ваші туляться у пристосованому приміщенні під дитячу поліклініку - бойлерній! Його за те і в Штати взяли. Потрібно повертати, бо воно збудоване за наші гроші. Прокуратура знає, та мовчить. Люди, поважаймо себе!

Ну,що тоді збираємось до виконкому.Хто за нормальну поліклініку,відгукніться,не ховайтесь,наче,це вас не стосується!

Як із Вами сконтактуватись, "NIKA"? Я із тих, що не бояться, не крадуть і не брешуть.

Моя пошта ya.nika69@yandex.ru-пишіть.

Коротше. Потрібно вимагати у Християн Віри Євангельської повернути наше громадське майно. Якщо вони вірять у Бога - повернуть самі, не вірять - будемо судититсь і наробимо слави на увесь світ. З басейном, який вони купили, щось, за 14 - 18 тис. грн., і з якого зробили церкву - хай доплатять до його справжньої вартості. Підключимо прокуратуру і міліцію, хай допоможуть нам, щоб ми могли створити нормальну поліклініку для діточок. Ніхто не давав їм права забирати за безцінь наші споруди, як і ніхто не міг, окрім нас цього дозволити. Навіть голова. Хтось питав нас про це? А депутатів ми обирали не для дерибану громадського майна, а для його примноження. Напишіть всі, хто згоден.

Зображення користувача Сотник ВУС.

  НЕ заберуть! Бо вони за це возили мера до Гамерики. А може і відкрили рахунок  в Гамериканському банку.

Якого чорта мовчать, як язики у ж...у позапихали трудящі 15 м-райну? шо то не ваші діти лічаться по кутках у болерні. Ви їх не любите і вони не ваші. Страхополохи чортові.

Зображення користувача Сотник ВУС.

  Мовчали і мовчать будуть. Як мовчали коли будували поряд КРОНОСПАН. То тоді на акції протесту приходили одиниці та і то спочатку, а потім і взагалі  перестали, купились на  владні обіцянки.  Обіцянка - цяцянка а дурням радість.

Сторінки