На противагу Ігорю Палиці...

Як повідомила 13 серпня 2012 р., «Волинська правда», Борис Клімчук, схоже, буде балотуватися народним депутатом на противагу Ігорю Палиці — українському олігарху, голові правління «Укрнафта» і як кажуть, власнику єдиного українського гірсько-лижного курорту «Буковель».

І.Палиця у двох Інтернет виданнях повідомив світ, що Б.Клімчук вимагав у нього мільйон доларів на виборчу кампанію «Партії регіонів», написати заяву про вступ до цієї політичної сили та забрати із ВР зареєстрований там, проект «Закону України про обв’язкове використання української мови». І.Палиця відмовився виконувати будь-які вимоги.

Що стосується нині чинного голови ВОДА, якому вдалося вступити два рази у одну й ту ж саму річку, схоже, буде складнувато на Волині, пройти депутатом до парламенту України не дивлячись на потужний адмінресурс та лоббі «ПР».

Злі язики плещуть, що таким чином, у випадку успіху, губернатор вбиває двох зайців: уникає відповідальності та зберігає свої статки, набуваючи статусу недоторканного. А ще говорять, ніби «ПР», таким чином, хоче позбутися свого далеко не юного партійного служаки.

15.08.2012 р. Анатолій Бідзюра (За матеріалами Інтернет-видань)

Коментарі

Коментарі

1

Зараз медіа-холдінг Коломойського на повну включився у кампанію Ігоря Палиці – близького соратника Коломойського, який балотується за округом в Луцьку.
Палиця, який останні роки проживає в Швейцарії, тихою сапою приручав собі цей округ, домовився з "Ударом" і об'єднаною опозицією, що вони не будуть виставляти там сильних кандидатів.
Паралельно він "заохочував" і Партію регіонів, щоб вони також не зіпсували йому вибори конкурентом. Аж раптом в останні дні перед закінченням висунення кандидатів пішли чутки, що свою кандидатуру по "округу Палиці" висуває губернатор Борис Климчук.
Після чого на сайтах Коломойського та в новинах ТСН почалася цілеспрямована кампанія в інтересах Палиці – і проти Климчука. Новини про непримітного в загальноукраїнському масштабі губернатора по декілька разів на день виходять у виданнях холдингу – ТСН та УНІАН.Остання історія – про те, що губернатор побудував дачу в заповіднику та тягне до неї каналізацію за бюджетні кошти.

Сторінки