На редактора інтернет-видання “БУГ” напали охоронці заводу ТОВ “Кроноспан УА”

Під час зйомки відеоматеріалу про екологічну ситуацію Нововолинська та роль у ній славнозвісного заводу “Кроноспан”, на редактора інтернет-видання “БУГ” Андрія Медину був вчинений напад невідомими особами, які назвалися охоронцями підприємства.

Людина у формі довго не хотіла представитися, а потім тицьнула на декілька секунд в обличчя портмоне із загадковим папірцем.

Далі почалося найцікавіше – удари по рукам, по камері, погрози та образи лилися від чоловіка рікою. Незабаром до нього приєднався інший представник чоловічої статі, який навіть і не збирався називатися, а одразу приступив до образ з нецензурною лексикою та штовханини редактора.

Сутичка могла б набрати і більшого розмаху, якби Андрій Медина не подзвонив у міліцію. Почувши, що на місце події поспішають правоохоронці, “захисники” заводу поспішили сховатися за табличку “Приватна власність”.

Нагадаємо, що згідно із законом “Про публічну інформацію”, журналісти мають право без стороннього погодження здійснювати фото-, відеозйомку у громадських місцях. На території, яка є приватною власністю, повинне бути відповідне повідомлення, межі приватної власності чітко окреслені.

На даний момент редактор “БУГу” оговтується після нападу. Правоохоронці відібрали у потерпілого свідчення та проводитимуть слідство.

Зі слів заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк, нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян визначається у адміністартивно-процесуальному кодексі України як хуліганство.

Коментарі

Коментарі

21
Зображення користувача admin.

Мда, совок детектед! Питання одне - хто проводить інструктаж цим «охоронцям» коли бере їх на роботу? Питання риторичне...

Так і йому треба він думає якшо він якісь там журналіст то йому усе можна поговорив ше трохі то вобше за буг вивезли. І СТН. це касаєця люблять свіого носа всунути куда не нада.

журналіст ****** камеру значяла купи нармальну і навчись в руках тримати. позор один.

там 100% є вивіскі що неможна знімать!

Я раз був в Кузніцьовську хотів сфоткать Атомну Електро Станцію то мене відразу забрали телефон і завили в приміщення і питали хто я такій і чого фоткаю.Тут така сама ситуація!

Ст. 171 Кримінального Кодексу України: За перешкоджання виконання обов'язків журналіста - штраф у 250 неоподаткованих мінімумів громадян, або від 3 до 5 років тюрми. Окрім того, за побиття іще пару років набіжить. Це Нововолинськ, братці. Феодалізм. Вже й за межами підприємств б'ють.

Медина Андрій не журналіст. Він приватний підприємець

Та яка різниця журналіст він чи ні? Хлопець знімав собі не на території підприємства. Які питання?

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Кроноспану треба робити чистки рядів, а цих охоронців треба в сосідніх селах шукати по вимові видно, що село

Яка сенсація, толкнули функціонера заказушного сайту Ігоря Гузя!

Я там працюю і охорона там реально тупа і борза!!!!!

то шо там вивіска є, що знімати заборонено це 100%, але потрібно було звернутись до журналіста так як вимагає цього закон і їхній договір про вимоги які він (охороник, в нашому випадку сторож бо інакше не назвеш!) повинен виконувати на даній йому роботі.

який це журналіст якщо в нього посвідчення підроблене? Гузь навіть не спромігся зареєструвати своє заказне видання

По-перше: я б такого журналіста гнала у три шиї. Чого? Бо вони лазять по підприємствах без дозволу і з камерою в ширінці. По-друге: хто заборонив зідзвонитися і домовитися про відеозйомку? По-третє: соватися по підприємству самому, а потім не дай Бог, щось впаде на голову, або кудись влізе - хто буде відповідати? Це те саме, що та собачниця бігає під чужими хатами з проплаченими козачками, замість того аби у своїй лад навести. Це - не журналісти. Де - ***, яких потрібно гнати в шию. Хто їм платить - той їх і танцює. То вони дороги перекривають, то пікети самі організовують, то біля підприємств чучала ставлять. Краще б самі стали. Можна гостро писати, можна різко і висловлюватись, коли є докази, але не лити помиї на людей. Так і той горе-журналіст - хотів лизнути господарю і вислужитись, а вийшло так, що обламався, як *****************. 

Чого так емоційно, Ольга? Через ширінку, чи через дибілізм? Якби журналісти чекали, поки їх запросять і перед тим підготуються(я не про конкретний випадок) , то ми не знали б, як сволочі живуть, ті, що депутати, прокурори, міністри. Журналісти- це влада і вони повинні бути попереду. Щодо перегинання палки,- буває. але треба не так емоційно...

Відповідаю і Вам шановний: уявіть собі, коли до Вас забрався злодій в обійстя, або журналіст, на кшталт, як оце, шо його злапали. А у Вас - собака. І він його добряче покусав. І тоє дурне потім піде у міліцію і напише заяву, шо пес вирвався з двору і напав на нього. Докажіть, що це не так? Не докажете. Бо він - журналіст і четверта влада. Так само і з Кроноспаном: не дай Боже десь впало, зломало ногу чи влізло під напругу, або ж цеглина на голову впала. Хто буде віповідати? 

Ольго,  ви часом не директор сумнозвісного "Пана Курчка"? 

Я з курами не маю справ. І не мала. І мало того, навіть не знаю, хто там керує. Хіба ви звідти? Тілььки до чого тут кури і Кроноспан? І ще: на будь-якому підприємстві знаходитись небезпечно, якщо ти його не знаєш. Почитайте техніку безпеки. 

Кожен виконує свою роботу. Були б ви журналістами, теж писали б репортажі. А обливати людину брудом, і обзивати це справа не повинна мати багато розуму. Якби охоронець пошкодив камеру, влетів би на кругленьку суму. А міліція приїхала швидко, бо її часто можна побачити на 15. Так що спочатку потрібно читати закони, хто і які має права.

твоя галіма камера і гроша не стоє, перед тим як шось знімати треба зараня домовлятись бо можна добре по морді заробити.

Я думаю так. Невстановлені зловмисники нападають в околицях заводу на перехожих. Відбирають особисті речі, погрожуючи фізичною росправою. Керівництво заводу, очевидно, відмежуеться від пройдисвітів, так як зрозуміло, що охоронці заводу носять уніформу, бейдж,нагрудний знак за якими їх легко відрізнити від криміналітету. Охоронці Кроно охороняють завод, а не займаються гоп-стопом на прилеглих вулицях. Оxоронці в капцях не ходять! Кроно саме, або з допомогою міліції, виловить самозванців. Я так думаю.

А Андрію Медині покажіть, що він хотів побачити. 

Який інструктаж, Ви про що? Аби не бухали на роботі...