Новий доказ у вбивстві Катерини Литкіної: закривавлені шорти

Захисник підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної Віктор Шостак оприлюднив інформацію про новий речовий доказ, віднайдений в будинку його підзахисного, – закривавлені шорти, повідомляє інформагенство «Волинські новини».

Віктор Шостак розповів про вилучені під час обшуку з будинку підозрюваного Назара Статочнюка шорти, на яких були сліди крові. Група крові, з його слів, не співпадає з групою Назара.

“Те, що це кров самої Литкіної – не доведено. Шорти не належать Статочнюку, а його братуТерлецькому. Він кожного літа приїздив та зберігав речі в будинку”, – повідомив адвокат.

Про це йшлося 18 жовтня в Луцькому міськрайонному суді Волинської області, пише БУГ.

На судовому засіданні один із захисників підозрюваного Віктор Шостак надав судді оригінал заяви Максима Терлецького (який зараз перебуває у Словенії та фактично є іншим підозрюваним) за підписом заявника і його адвоката про те, що його двоюрідний брат Статочнюк не здійснював дій, що привели до смерті неповнолітньої жительки Нововолинська.

“Він хоче повідомити суд, що його брат не здійснював ніяких дій, які привели до смерті Катерини Литкіної. На його погляд, Статочнюка звинуватили без будь-яких причин. Заява написана словенською мовою, є офіційний переклад, тут є підписи Терлецького та його захисника”, – сказав Віктор Шостак.

На думку адвокатів Статочнюка, на сьогоднішній день у справі Катерини Литкіної немає доказів, що це було вбивство. Віктор Шостак, захищаючи Назара, навів такі моменти:

у витязі з ЄРДР та повідомленні про підозру зазначені різні години вчинення злочину;

не встановлене знаряддя вчинення злочину, тому можна припускати, що це був нещасний випадок;

в повідомленні про підозру зазначено, що це вбивство, а, крім того, розбійний напад. Тому захисникам важко зрозуміти, від чого захищатися;

свідок Михальчук при впізнанні вказала на асистента.

“Особливо правоохоронці ставлять акцент на тому, що знайшли флешку загиблої в телефоні Статочнюка. Але в будинку, де він мешкає, на той час знаходився Максим Терлецький. Прокурор Ющик в соціальних мережах оголосив Максиму, що він підозрюється у скоєнні злочину – це говорить про те, що є інший підозрюваний, який жив разом в одному будинку зі Статочнюком.

Всі мали вільний доступ до телефону і якісь відносини були між потерпілою й Терлецьким. Тому, хто вставив флешку в телефон – поки слідство на це відповіді не дало і ніяких конкретних доказів немає”, – відзначив захисник Шостак.

Коментарі

Коментарі

7

2 500 переглядів матеріалу. І жодного, бодай паскудненького, анонімного навіть, коментарика. Це тільки Бідзюру ср***ти, за 30 срібників від "папіка"!, сміливості вистачає. Ви так, колись, панове раби, і здохнете від страху за свої дорогоцінні шкури.

що тут по сутi справи скажеш ? що адвокати чiпляються за дрiбнi шороховатостi? що брат  ховаеться в Словакii неспроста?  все здогади 

Анатоль,не хвилюйтесь-все бачимо і тримаємо на контролі,поки що порушень не видно,але .....деякі ньюанси не для обговорювання тут.

усіх за правду не засудите, шановна)))

Не хвилюйтеся ви так сильно, бо може ті люди вам добра тільки бажають, щоб ви хорошою людиною стали, зрозуміли свої помилки та встали на свілий шлях істини. Вони вас ніколи нео бражають, Анатоле, бо не про шкури думають а про спасіння душ

Поки підозрюваний під вартою і це добре. Ще краще було б якбі і іншого взяли пвд варту.  Зрозуміло, що тянуть час.... це все що вони зараз можуть, все ж таки це чудово що поки вони і їхні звязки не всемогутні....

Не зрозуміло одне, чому слідство не провело блін гу,  тобто не встановило хто і з якого місця востаннє дзвонив Каті в день вбивства, з якого номера, адже це можна зробити знаючи лише номер телефону абонента. Також можна встановити де  знаходився телефон підозрюваного в цей день. Вважаю цей доказ є одним із найвагоміших при встановленні істини, і вподальшому пред'явлення інших підозр, якщо такі є.

Сторінки