Нововолинська Партія регіонів. Партія яка назавжди.

Ось уже нові вибори на носі, а ми ще від старих оговтатися не можемо, і на мою думку, не збираємося. Достатньо пригадати кандидатів від партії регіонів , які колись зверхньо заявляли всім, що вони прийшли назавжди. Не склалося. Якою ціною далося нашому народу це «Не склалося» , я нагадувати не буду. Натомість хочу проаналізувати , що змінилось, чим живуть колишні Нововолинські регіонали, чи покаялись. Розглядаємо самих відомих із списку, ключових гравців , які безпосередньо вибудовували «лінію партії» у нашому місті. Отже:

Самков Андрій Володимирович – бувший голова «Партії Регіонів» у м.Нововолинську , засновник, та з подачі Башкаленка - ідейний натхненник та засновник сумнозвісної «Спільної думки» . Надалі провадить свій ливарний бізнес, прикупив завод у Горохові, кажуть частенько їздить до Башкалєнка в Луцьк . Чекаємо на « Спільну думку 2» ?

Тим більше , що Борис Карпус та тріо Бадзюнів йдуть на вибори в промерський владній команді , відкинувши при цьому будь-які принципи. Очевидно , що хтось із них таки просочиться.

Костик Іван Миколайович – після надзвичайних та невдалих потуг знову очолити «Волиньвугілля», (залучав навіть одіозну та веселу журналістку) ,ніби заспокоївся та зайнявся домашнім господарством. Чи надовго?

Бутинець Василь Степанович – був звільнений із посади начальника ВУКГ. Судився із міською радою щодо неправомірного винесення йому догани, щодо поновлення на посаді позову до суду не подавав (неправдиву інформацію видалено - адміністратор).

Онопрієнко Олександр Васильович – карколомний кар’єрний підйом змінився таким самим карколомним падінням. Вже і не директор шахти №1. Хоча , треба віддати йому належне , при ньому шахта працювала непогано, видобуток вугілля стабільно зростав.

Через сесію міської ради намагався протиснути якусь авантюру із заводом по ніби збагаченню вугілля та дякуючи депутату - шахтарю Чайці Олені , яка втрутилась у ситуацію , авантюра не пройшла.

Трофимович Ігор Миколайович – піццерія «Фелічіта»,ТзОВ «Вербена», та купа інших проектів . Здається , що з політикою він зав’язав. Потужно займається вугіллям , тому активно веде пошук нових провладних друзів.

Сиротюк Юрій Іванович – єдиний із всіх регіоналів , який набрався мужності та привселюдно вийшов із лав бандитської партії. Вийшов іще до кривавих подій, коли невідомо було хто переможе. Кажуть мав серйозні неприємності після виходу.

Суднік Єдуард Аркадійович – здається взагалі не переймається членством в жодній політичній партії, хоча регіоналом був активним. До речі фраза « Ми прийшли назавжди», належить саме йому.

Бас Вадим Володимирович – після кривавих подій на майдані , Вадима Баса із працівника прокуратури м.Нововолинська … підвищили! І тепер він досі тяжко працює на посаді Турійського районного прокурора .

За які заслуги - читай нижче. Яким чином він взагалі міг балотуватися до міської ради перебуваючи на посаді прокурора – загадка. Без Башкалєнка там не обійшлось, однозначно. Замішаний у випадках переслідування майданівців. Совпадєніє ? Нє думаю!

Нагорний Андрій Євгенович – так само керує самковським заводом «Промлит». Дивує інше , людина , як ні в чому не бувало знову балотується до міської ради від партії «Наш край» – сателіта Партії Регіонів. Дійсно, як в рекламі….. залізні нерви ! Очевидно , що пан Нагорний - людина без елементарних моральних якостей.

Савік Едуард Анатолійович – заступник міського голови. No comments.

 

Припускаю, що кілька людей подалися в ту партійку задля кар’єрного зростання та перспектив.

Якої політики буде притримуватися Андрій Нагорний у випадку свого проходження у міську раду?

Чому може навчити дітей , наприклад завідувач дитсадка №4 Могіль Людмила Миколаївна ? Як батьківщину любити? Батьківщину чию? Вашу , чи нашу?

Різне в житті може трапитись , із вибором може помилитися кожен. Але , шановні !

Чому реєстрація осередку Партії Регіонів у місті Нововолинську на чолі із Самковим була скасована лише пів року тому? Чекали , що повернеться із Ростова чародійник на блакитному вертольоті і все стане як було? Що путін введе війська і вас призначить гауляйтерами Нововолинська?

Навіть заяву про розпуск партії Регіонів у Нововолинську не набрались сміливості та зачитали на камеру вночі , по - щурячому. А про засудження дій рідної партії – мови немає!

Для чого ця стаття ? Тому , що зараз у нашому суспільстві практично зійшли нанівець розмови про злодіяння ПР. Але найгірше те, що де які люди із вищезгаданого списку досі не відмовились від ідей рідної Партії Регіонів і особо цього не приховують.

 

   Не приховують, а значить при першій – ліпшій нагоді, повернуться до влади разом із своїми ідеалами. Тільки вже ціна їх повернення буде занадто високою…

І жодного слова про рідну партію…


Кас'янчук Володимир Петрович
 

Коментарі

Коментарі

62

Не треба нам усім забувати, що засновником Партії Регионів є ніхто інший як нинішній Президент України Петро Порошенко! Хто не вірить хай читає Вікіпедію! Слава Україні! Петро Олексійович також був міністром економіки у Януковича! Героям слава!

не треба забувати, що палким прихильником Партії регіонів є ніхто інший як міський голова Віктор Борисович Сапожніков, він навіть бігборди вивішував про палку співпрацю свою з Партією регіонів!

Не треба  брехати, серже! Хто хто, а Сапог із Башкаленком були заклятими ворогами. Матюкали один одного.Спільну думку також колись створив саме Башкаленко щоб скинути Сапога

А ви шановний дайте мені відповідь на запитання:чому закривають шахти?,чому вартість газу для населення виросла у 10 раз і становить 7.188 за1м3?,чому долар був по 8 а зараз по 23?Ви вже без віз їздите до європи?Ви довіряєте теперішнім висуванцям?Наскільки виріс ваш рівень життя за останні 2 роки?Це зрада чи перемога???

А за шо ми тоді на Майдані стояли? Га, питаюсь? за шо?

А на майдані ви стояли, за те щоб на зміну одній мафії, (яка хоч і крала зате і людям давала більше ніж теперяшня) прийшла інша мафія, яка використала вас, цинічно маніпулювала вашою свідомістю щоб дорватися до влади і тепер сидить в теплих кабінетах і глотки один одному перегризає за гранти фонду "Відродження". Вони з собою знайти порозуміння не можуть, що вже казати за народ? А на майдані про це все розповідали вам ті ж самі представники партії регіонів, Катерина Ващут і т.п. Тільки ви їх не чули нажаль. І наприклад якщо вам, не подобався ріст ВВП у 2013 році так любуйтесь зараз - він навіть не на нулі, а в глубокому мінусі! 

Зображення користувача root.

1. стан до якого країну довела Партія Регіонів та уряд Азарова. 
2. війна та анексія значної чатини території.
3. дійсна влада, яка на практиці довела, що вона неспроможна боротися з корупцією та садити за грати своїх друзів. 

війна та анексія значної чатини території, падіння ВВП, підвищення тарифів, ріст долара, війна - стан до якого довела країну дійсна влада. А уряд Азарова і партія регіонів на практиці довела, що вона неспроможна боротися з корупцією та садити за грати своїх друзів - це так. Тільки от простому народу начхати на друзів партії регіонів, люди хочуть їсти і жити в теплі. Хто хоче в руський мір, хто в Європу, а Україна уже з її народом нікому не потрібна, при владі зараз псевдопатріоти, вовки в овечій шкурі!

Воно може і Азаров довів, але бакс за Азарки був 8 гривень, хто не памятає. Що була пенсія та зарплата тоді і зараз можна елементарно порахувати і ціни подивитися які тоді були і яки зараз є. К рим за Азарки також був українським. Бачив нещодавно відео про хатинку Порошенка зняту з вертолльота- набагато кращі в Петра житлові умови ніж в Яника у Межигіррі)))

А золотовалютні резерви країни , які витрачались для підтримки того самого бакса, з якою швидкістю витрачались? Не пам'ятаєте?

 

От я наприклад не пам'ятаю, мені вистачало долара по 8, а також знати, що він не пригне до 23... А де зараз резерви кажете?

Зараз усі ті резерви на ЛИПЕЦЬКІЙ КОНДИТЕРСЬКО-ШОКОЛАДНІЙ ФАБРИЦІ))))Азарка з попєрєдніками та партія тут вже не причому. Зараз усе мутить каламутить вже наша нова влада з Майдану!

Зображення користувача root.

8 гривень це був не реальний курс, а штучний, який утримувався витрачаючи золотовалютні кредити та беручи кредити у МВФ, які нам зараз треба віддавати. 
Крим за Азарова був українським, бо проросійска партія регіонів мала всю владу у країні. Для чого Росії було забирати Крим, якщо вся Україна з часом могла стати частиною Росії, якби не скинули Януковича так би і відбулося.

Ви самі розумієте, як маніпулювали людською свідомістю під час майдану. Намагаєтесь зараз робити те ж саме і у вас це виходить майже ідеально... Чому майже? Тому що голод не тітка, коли зарплата впала в 30 раз, або коли немає роботи, коли гинуть хлопці на війні, люди стають патріотами зовсім інших принципів...

Мені дуже цікаво буде почути вашу думку через рік а може два,а з пунктом 3 я погоджуюсь.

Зображення користувача root.

Економіку неможливо підняти за рік чи два. Бо для того, щоб підняти економіку потрібно почати виробляти більше товарів та послуг, значно підвищити якість  щоб ці товари стали конкурентними у світі і можна було збільшити експорт ітд. А для цього потрібно побудувати нові заводи, замінити обладнання на старих заводах та обучити людей працювати за новими стандартами. 
А ще треба реально почати боротися з корупцією, а не імітувати її, щоб у країну прийшли нові інвестори, які дадуть гроші на ці нові заводи.  
І тільки тоді мінімум років через 5 ми відчуємо якісь мінімальні зміни на краще.
А через рік-два, коли влада не проволить ніяких реформ ми будемо точно там само де і були.  

там само де ми були в 2013 році ми не будемо ще років 10 мінімум, а це тому, що треба було не скакати на майданах, а робити все те, що ви написали вище... 

Зображення користувача root.

якби не було Майдану то ми вже б були у тісному союзі з Росією і все ж мабуть воювали в Сирії за "ісконно русскіе землі" проти тотального зла - США, і про це нам би 90% ефорного часу говорили зі всіх ЗМІ, які б тотально контролювалися владою, як це зараз відбувається в Росії. 

Як би, да коли... Маємо те що маємо! І бакс, і ціни і тарифи! Чого ж вже далі думкою богатіти?

Не суперечте самі собі... Майдан готувався як переворот і людей використали, правда не всі піддалися, з'явився хч який не який народний контроль, який зараз дуже заважає теперішній владі...

В порівнянні з тим що нас чекає це не настільки важливо.

Ліпецька шоколадна фабрика з новими виробничими лініями виробляє усе більше та більше солодких товарів

А хто це все буде робити?Хто буде спонсорувати відкриття нових заводів коли старі не переобладнюють а закривають?Кому зараз вигідно боротись з корупцією,назвіть мені хоча б одну політичну партію яка має чітку програму для реанімації нашої ``економіки``навіть через 10 років?Ви вважаєте що хтось буде інвестувати в країну яка за 2 роки вернулась на 15 років назад?І якими досягненнями може похвастатись теперішня влада?Що вони зробили для народу який Їх обрав?Чим вони кращі?

Завжди винуватий "папєрєднік". Наша біда в тому, що не визнаємо своїх помилок і все звалюємо на інших. І чому зразу тролі. Це ж правда, знущаються над народом вже по-наглому в відкриту. Янукович був "добрий", а зараз ще "кращі". І не потрібно оцінювати  по національності і по партії. В усіх партіях скотів вистачає. Доказано сьогоденням....

[quote=Гість]

Завжди винуватий "папєрєднік". Наша біда в тому, що не визнаємо своїх помилок і все звалюємо на інших. І чому зразу тролі. Це ж правда, знущаються над народом вже по-наглому в відкриту. Янукович був "добрий", а зараз ще "кращі". І не потрібно оцінювати  по національності і по партії. В усіх партіях скотів вистачає. Доказано сьогоденням....

[/quote]

То якраз скоти із ПР не визнають своїх помилок, бо ще досі існують та щей на вибори ідуть. Вони разом з яником межигірья побудували, злили точніше розікрали весь наш золотовалютний резерв, Небесна сотня теж діло їх рук в парламенті вониж руки піднімали за бандитьські закони. Ви кажете що не потрібно оцінювати  по національності і по партії? Як можна оціниьи тих людей які знаходяться в тій партії яка таких справ наробила. Це на скільки потрібно хтіти добратися до корита щоб вступити в таку портію.

А хто покараний за Небесну сотню? Майдан - це політичний хід, а політика - річ дуже брудна... Ще нагадайте основні тези бандитських законів, якщо не важко. Тільки "тези" тобто "цитати". Відкрийте очі - вас використали!

Ну так, а скрізь, крім партії регіонів, святі люди... Живуть за зарплату і думають за простий народ. Чому перемога на минулих виборах була за партією регіонів? А тому, що помаранчеві конкретно об....ся! Ось не здивуюся, що скоро знову намалюються і комуністи і партія регіонів після правління святих і чесних....

Із ригіональско-башкаленківською "спільною думкою" до Майдану конкретно співпрацювали та підтанцьовували тоді "журналісти" камишнікова та бидзюра. Мотивація  їхня була, що якщо ригионали проти Сапожнікова то треба підтримувати ригіоналів. Саме "веселі журналісти що непрогибаються"  у інтернеті воспєвалі та возвеличували тоді Самкова та усю ригівську спільну думку! 

Зображення користувача root.

Бачу у темі уже з’яволися кілька тролів, які доказують, що при Януковичу все було так чудово, долар по 8, Крим був українським ітд. І тут такого хорошо Януковича скинули і почалися всі біди.. 

хто то каже що почалися біди! То брехня! Розпочалося щастя та европейський добробут у Ліпецький шоколадній фабриці пана Порошенка!

Історія про фабрику зі збагачення вугілля на цьому не закінчилась.  В агітках Алли Лісової від Батьківщини- буду ініціювати запуск фабрики по збагаченню вугілля в Нововолинську, поближче до місцевих шахт. В мене тільки одне питання- невже Червоноград і Соснівка з забрудненою фтором водою нічого не навчив. Так і пишіть- перетворими Нововолинськ в зону екологічного лиха. Щоб діти зубів не мали, а дорослі з крихкими кістками хай собі живуть. А ми вугілля на місці хочемо збагачувати.

Стадо!!!!  Що ви лепечете??? Два роки назад Ви усі тут на сайті зовсім інше писали. Може хтось прозрів? Чи раптом проснулись. Якби у 2013р. Януковича повісили ВИ б усі аплодували. А впринципі ви те саме будете робити якщо і Порошенка повісять. 

"КОЖЕН НАРОД МАЄ ТУ ВЛАДУ, КОТРУ ЗАСЛУГОВУЄ"

Жозеф де Местр (1754 1821)

Стоп. А хіба Бас В.В. вже не прокурор Старовижівського району? Вже у Луцьку? Вигнали із Полісся чи забрали на місце Шпоти?  Мабуть, отримав там квартирку і перебрався у обласний центр. І там треба житло мати...  Знаєте, у тих прокурорських, мафіозних справах чорт ногу зламає.

То якого милого ти особисто тоді башкаленківських ригів із спільної думки так посилено піарив до Майдану?  

НАШ КРАЙ - це ті самі ригі. вам би варто було б на цьому наголосити.

"КОЖЕН НАРОД МАЄ ТУ ВЛАДУ, КОТРУ ЗАСЛУГОВУЄ"

 

Стаття явно заказняк, перевести стрілки на пр, чим бпп за них краща,я рахую гірша, бо хитріша і все на костях українців, а бют в нововолинську це та сама по своєму пр місцевого розливу.

аплодую автору-Історія про фабрику зі збагачення вугілля на цьому не закінчилась.  В агітках Алли Лісової від Батьківщини- буду ініціювати запуск фабрики по збагаченню вугілля в Нововолинську, поближче до місцевих шахт. В мене тільки одне питання- невже Червоноград і Соснівка з забрудненою фтором водою нічого не навчив. Так і пишіть- перетворими Нововолинськ в зону екологічного лиха. Щоб діти зубів не мали, а дорослі з крихкими кістками хай собі живуть. А ми вугілля на місці хочемо збагачувати.

Не переводьте стрілки на спільну думку, вони якраз хотіли трохи навести порядок. Трохи історії коли була "ширка рідне місто" туди входили мер+ рожелюк+пр+бют та вся рада, крім Єц Єлеви,Карпуся та Влодарчика та Свободи Гольчук,Киричук та Власюка, і це всіх задовільняло разом з мером, але коли все змінилось, зразу риги, сд тощо.....згадайте

 

Спільна думка то брудна ригівська справа бошкаленка проти сапога. Тих ригів камишнікова піарила-піарила, а нічого путнього з того в неї не вийшло, бо стався Майдан і де зараз партія ригів, де бошкаленко, де камишнікова? Народ не обдуриш "спільною думкою", хоч як ригів весело піарь

ПР-зло, БПП-зло, тому не треба їх порівнювати, і ті і ті повинні піти, а з нимиБЮТ, і стане менше зла, нові на мою думку такими не будуть, хоча безконтрольність громади порджує ПР,БПП,БЮТ. Ми самі це дозволяємо, сидячи вдома та не реагуючи на всі негаразди.Встановили в місті тариф 23 на тепло при 15 в Луцьку, прийшло 5-10 тис до міськради та теплокомуненерго, винесли їх з кабінетів якщо це не обгрунтовано і баста, або сидимо вдома, інших варіантів не має

Все шановні, проїхали і похоронили Партію Регіонів. В даний час ми маємо нових Ригів в політичних утвореннях під майданівськими гаслами злилися партії БПП-Солідарність, Народний фронт, Самопоміч, БЮТ тобто вся та гнила коаліція. Ця вся банда гвалтує державу круче ригів, ну або майже так само. Пророчу, що невдовзі відбудеться розкол держави. І доведе до такого теперішня влада і коаліція з чотирьох партій. Сумно но факт!

Хто жив і заробляв при німцях,при комуністах,при Кучмі,при Янику- той і зараз весело заробляє "бабусікі",впевнено дивиться в майбутнє і бачив десь всі моральні клопоти по поводу політпартій.Гроші,друзі - не пахнуть."Бабло" перемагає зло,а великі гроші навіть добро.Яка різниця якого кольору кішка,головне, щоб вона мишей ловила (Ден Сяопінь).Голосувати треба за сильного,впевненого і багатого,а не за бідного,"шароварного" крикуна і хохлосрача.А, откуда "дєнежкі?"-да кому це вже цікаво.Жизнь продолжається!

Дуже шкода,що в нас серед кандидатів в міську Раду немає жодного представника кримінального світу (або я не знаю).А це,(враховуючи багатолітню традицію нашого міста) серйозний прошарок електорального поля.Доцільно було б обрати якогось авторитетного "хрещеного батька" з гарними зв'язками в столиці і губернії.Багато проблем в місті вирішилися б,плюс ці люди не люблять балакати,вони роблять справу (італ.KOSA NOSTRA).Реально недопрацювання.Шкода.

Живимо як страна третього сорту зарплата 50доларив и пенсия40

 

Поясніть ,де логіка: Порошенко-Ляшко ; Сапожніков + Ярема ;Сапожніков +Порошенко ; Ляшко +Ярема і на кінець  Сапожніков + Ярема . 

Не перестаю дивуватися гнучкості  спільнодумців ;Бадзюнів та Карпуса. Воювали із мером воювали і тепер в його команді . ну як камишнікова чесслово. Запроданці.

.

Я думаю Карпуса Борю мер призначить своїм радником. Місце Камишнікової вільне

 

Ні, не призначить. Він його з болота витягнув. Красти разом з варвус дозволяв. А той на мерське крісло почав поглядувати. Невдячний!

Не перестаю дивуватися гнучкості  спільнодумців ;Бадзюнів та Карпуса. Воювали із мером воювали і тепер в його команді . ну як камишнікова чесслово. Запроданці.

.

Сторінки