Нововолинська "Самопоміч" не йде на вибори (ДОКУМЕНТ)

Нововолинський осередок політичної партії "Самопоміч" прийняв рішення не брати участі у місцевих виборах цього року. Про це йдеться в офіційній спільноті осередку в соцмережі. Підтверджує цей факт скан-копія протоколу зборів:

Більш детально про те, що відбулося.

Коментарі

Коментарі

13

По даному випадку Волинським Обласним осередком політичної партії "Об`єднання "Самопоміч" було прийнято рішення, що  "Об`єднання "Самопоміч"  в м. Нововолинську буде іти на вибори.

Марчук та Синяков зняті з виборчих списків згідно власної заяви.

Нич Т. Я. і надалі виконує обов`язки юриста і секретаря та іде на вибори. 

Нововолинська міська організація політичної партії "Об`єднання" Самопоміч" іде на вибори.

Голова НМОПП "Об`єднання" Самопоміч"  Борис Бабійчук.

да, цікаво-цікаво... як то вже в Самопомочі новий голова
наскільки я знаю, не по статуту це все
скидається на дуже брудну гру
Борисович, ти? 

Зображення користувача admin.

В нововолинській Самопомочі дивлюсь бардак ще той)) Хочете так сильно людям допомагати? Допомагайте! Вам політика для того не потрібна!

Бабійчук з допомоги воєнним головний в самопомічі ото ржака. Шо туда бабла вже не несуть.

Обласна самопоміч декларує відкритість, а насправді вже домовились з сапожніковим і мають спільний план дій.Ганьдьба брехливим політиканам, а Роман з колегами - МОЛОДЦІ!!!!!!!

 

Я так гадаю, що ви ,були присутні при домовленостях!

Як показує життя, ті, кого тут дуже хвалили, запрошували на єфіри, писали статті, зокрема, герой Бабійчук, стали просто маріонетками. Отже, не все то золото, що дуже виблискує, бо й мідна копійка блищатиме, якщо її постійно терти.)))

то якщо Сапожнікова хвалять кожен день і на ефіри запрошує ТТІ, то він маріонетка?

А Ви думаєте, що ні? Ви помиляєтесь. Адже кожен начальник являється маріонеткою вищестоячого начальства. І абсолютно нічого не вирішує сам. Якби він вирішував все сам, то протримався б на посаді не більше тижня. 

Піраміда влади діє сотні років, Ви цікавтесь трохи матчастиною.

Все тайне, стає колись явним. Бабійчук в Самопомочі це здача партії Сапожнікову. Ось вам і волонтери незалежні від політики, короче брехливі і продажні. Ганьба!

Бабійчук ти яким боком до самопомочі? 

юлія вусенко з чоловіком отримали дозлів сапожнікова на "ведення бізнесу" в нововолинську та на шахтахз в обмін на прихильність "Папіку" майбутніх депутатів мсіської ради від самопомочі. От вам і всі реальні критерії підбору теперішніх членів самопомочі та майбутніх депутатів нашої міської ради, в тому числі - Бабійчук

Цікаво, кого нашим мером оберуть? Може когось з Самопомочі?

Сторінки