Нововолинський виконком: я тебе породив – я тебе і вб’ю

Нарешті тримаю у руках відповідь із нововолинської міліції (тепер вже поліції) про імовірну пиятику у парку на свята. Написав я заяву і зареєстрував, так десь, за тиждень-півтора до відомих всім подій у громадському місці, поблизу капітально відремонтованого громадського туалету.

Начальник міліції Я. Соломонюк (тепер вже колишній), у своїй дуже запізнілій відповіді мене переконує, що насправді охоронці та захисники народу таки працюють і наводить відповідні цифри. (див. фотокопію № 1)

Але, міліція не може виконувати свої обов’язки у повному обсязі – пише він, бо у цьому їй перешкоджає… міська влада та «Закон України про місцеве самоврядування». Мовляв, згідно цього законодавчого акту, міський голова тут цар і бог, і звертатися потрібно саме до нього.

Жодного тобі словечка із посиланнями на «Закон України про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» чи на «Кодекс адміністративних правопорушень».

Де забороняється споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів у закладах охорони здоров’я, навчальних та освітньо-виховних закладах, транспорті всіх типів, спортивних спорудах, парках, вулицях, скверах і так далі. Очевидно, він про існування таких правових актів і не підозрює. Дивно, як після цього Ярослав Іванович буде виконувати обов’язки начальника кримінального відділу поліцейського підрозділу у Луцьку, куди його перевели нещодавно…

Але. Пан Я. Соломонюк мав би таки знати, що міський голова В. Сапожніков є суворим противником хлебтання «вогняної води» громадянами міста Нововолинська на свята, у центральному Парку культури і відпочинку. На час проведення АТО. Принаймні, на папері. (фотокопія-2)

Хоча, пан мер, як вбачається, ці пиятики сам і організовує. Та, очевидно, підленько так собі думає: «Ну, й що ви мені зробите? Хай і під час проведення Антитерористичної операції».

Ми давно знаємо про подвійні стандарти міського голови В. Сапожнікова, як і про його загравання із антинародним режимом В. Януковича. Прийде час – і ми надамо задокументовані докази. Воістину, права рука не знає, що робить ліва. Судіть самі. Ще 01.09.2014 року, на інформаційний запит ГО «Україна + Польща» мер Сапожніков, у своїй відповіді № Б-736 (уявіть тільки – він сам, власноруч, (!) підписав документ) повідомив нас, що виконавчий комітет своїм рішенням № 337 від 13.08.2014 року, «Про заборону масових гулянь та святкувань, використання піротехнічних виробів на території міста» скасував пиятики у громадських місцях.

Мало того, зобов’язав начальника Нововолинського МВ УМВС Я. Соломонюка «застосувати міри, посилити роботу, забезпечити контроль…» і тому подібне, по недопущенню п’яних оргій на свята у громадських місцях. У тім числі і навпроти міської ради – парку «високої» культури. Який, як на долоні проглядається із вікон робочого кабінету міського голови Нововолинська. Пославшись на 182 статтю «Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Дехто із членів ГО «УкрПоль» просльозився і почав справедливо та голосно славити міського голову і підконтрольний йому виконавчий комітет.

Ярославе Івановичу! Ви не знали про цей документ міськвиконкому? Він до вас не дійшов, кажете? Ай-я-яй! «Укрпошта», мабуть знову все переплутала! Іншим разом потрібно вимагати, щоби надсилали рекомендованим. Хоча, й тут немає гарантій, що не пропаде.

Всі ми добре знаємо, що відбулось на День народження міста у Нововолинську, цього літа. Репортажі із зафіксованими фото\відео фактами дикої пиятики та алкогольно-пивними вітринами наметів виїзної торгівлі, були розміщені на всіх нововолинських інтернет-сайтах.

Звертаємось до нового начальника відділу ГУ Національної поліції у м. Нововолинську В. Мархальчука: Пане полковнику! І ви теж закриватимете очі на масові пиятики у громадських місцях, організовувані місцевою владою всупереч постановам міськвиконкому, які він і народив? Не хотілося б учергове розчаровуватись. Тепер вже у міській поліції і її очільнику. Може, напишете щось для НВіПу, по темі?

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

8

Шановний Анатоль краще б ви активно з наркоманією в місті боролись а ніж займаєтесь хто зна чим на мою думку це найбільша проблема  зараз.. я дуже багато їзджу у відрядження і хто не спитає з відки ви всі як один кажуть так вас місто наркоманів. на дитячому майданчику сам знаходив неодноразово використанні шприци... що ви на це скажете які методи бородьби з наркоманією проводяться в нашому місті?????

Що скажу? Нічого. Окрім того, що співчуваю Вам, собі та мешканцям міста. Як ви мені пропонуєте боротися із наркоманами? Вбивати, топити, вішати чи четвертувати? Відправляти у наркодиспансер, лікувати самому блекотою, відловлювати... Вибачте, але я не маю права на жоден із цих способів. Закон не дозволяє. Цим має займатися міліція, прокуратура і місцева влада. Як і алкоголіками. Проте, міські керівники не видають дозволів на масову наркотизацію у громадських місцях - Парку культури. Коли 250 людей одночасно, вводять собі дурку у вену чи якимось іншим способом. :))) А ось, на виїзну торгівлю алкоголем і пивом - залюбки. То давайте будемо боротися разом, якщо ви не шанувальник хлебтонути оковитої на свіжому повітрі під деревами біля стадіону. То як?

спочатку щоб писати запит, що наприклад якщо я випиваю в парку і до мене підійдуть працівники поліції вже, і скажуть, що я вживаю в громадському місці, то я їм скажу, що вони брешуть, тому громадські місця в кожному населеному пункті  визначають кожного року рішенням місцевих рад і цей документ працівники поліції мали би мені його показати, але в нашому місті такого документа не має. А колишній керівник міліції навить законів не знає. Так висновок один у громадських місця м.Нововолинська можна вживати алкоголь законом це не заборонено.

Громадські місця, якщо Ви хоча б трохи просунутий у цих справах, визначає закон, а не міська рада. Який я навів у своєму дописі. По всіх містах і селах громадськими місцями вважаються перераховані у переліку вулиці, парки, сквери і так далі. Навіть тротуари, двори та під'їзди. Ви переоцінюте міську владу, яка не має права видавати закони, а тільки керуватися ними без ніяких коментарів. Хоча, одного разу міський голова, у ручному "НМ", таки оголосив призов у ЗСУ...  :)))

анатолько, ти може теж тим балуєшся??

Те, що Ви зараз пізнаєте, я давно випробував і забув. Щоправда, із "ширкою" не експериментував. Хоча, і у мої часи "травичкою" та морфієм деяка частина молоді користувалась... Наркоші та алкоголіки у Нововолинську дуже вигідні місцевій владі. Тому що: 1) Не буде протестних акцій по скиненню довгограючого, злодійського і антинародного, феодального режиму на благо заляканої громади міста; 2) Безкарно почуватимуться бездіяльні поліція та прокуратура; 3) Корупція та організована злочинність процвітатимуть і надалі; 4) Інше...   Таким чином, нинішня місцева влада, ніколи не буде вести із ними боротьбу, як і не буде змушувати до цього міських правоохоронців. Це для них смерті подібне. Новий депутатський корпус теж, не буде її змушувати до цього. Він, її (влади міста), банально, боїться. У них інша "мета".

 Шановний Анатолю,Ви про себе кажете що у молоді роки "випробував та забув" ("травичка" та морфій)?

Шановний Анатоль краще б ви активно з наркоманією в місті боролись а ніж займаєтесь хто зна чим на мою думку це найбільша проблема  зараз.. я дуже багато їзджу у відрядження і хто не спитає з відки ви всі як один кажуть так вас місто наркоманів. на дитячому майданчику сам знаходив неодноразово використанні шприци... що ви на це скажете які методи бородьби з наркоманією проводяться в нашому місті?????

Сторінки