Нововолинські шахтарі перекрили автошляхи і чекають новин з Кабміну (ВІДЕО)

Сьогодні вранці працівники всіх діючих шахт перекрили автотрасу "Ковель - Жовква" у двох місцях - поблизу села Діхтів та біля моста через річку Західний Буг.

Гірники налаштовані рішуче: стоятимуть до шостої вечора, проте водіїв з маленькими дітьми, бійців АТО, а також людей із терміновими потребами пропускають. З обох боків блокади - довгі черги з вантажівок.

Тим часом контактна група шахтарів у Луцьку зустрілася з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком; Гунчик пообіцяв, що за допомогою урядової лінії зв"яжеться з Прем"єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Таким чином, профспілкові лідери зможуть поспілкуватися про свої проблеми з главою Уряду.

Декілька десятків працівників зібралося зараз біля міської ради й пишуть звернення до прокурора міста з проханням перевірити законність дій ДП "Волиньвугілля".

Коментарі

Коментарі

12

Шановні шахтарі, ви б краще волиньвугілля потрусили, там ваші гроші. А то кормите 300 дармоідів, а простих людей тероризуєте перекриттям доріг

На все свій час .Спочатку Пана Гарбуза з vipномера другого поверху ЦМЛ на ліжечку спустити, оскільки ніякий він нехворий бігає як тра,(та й регресик він купив давним-давно),і відео nvipu надамо!!!??????

 Провспілки без підтримки колективу самі нічого зробити  не зможуть!!! А сила наша у ЄДНОСТІ! І звісно у підтримці один одного !! Слава Україні !!!

Щоб перекрити шляхи багато розуму не треба. На мою думку, у військовий час це недоречно, м'яко кажучи. По трасах перевозять вантажі, в т. ч. і на фронт - патрони, продукти, бронежилети тощо. Волонтери теж працюють. А скинути місцеву владу та "червоних" директорів і "совкові" профспілки у шахтарів кишка тонка. Вони всі вам аплодують!

Строчіти тоже багато розуму не треба. Мовби це  не так робите те  не так .Хватить .Тошнить від вас як знаєте вихід якій дасть 100 відсотковий результат то кажіть, чого мовчите , чи тількі на критику  вас хватає . Цікаво щоб ви робили в цій ситуації.?

Вихід 100 %, із ситуації, що склалась - знаю. Повідомляю для особливо тупих: 1) Повне перезавантаження місцевої влади; 2) Абсолютна заміна керівного складу ДП "Волиньвугілля"; 3) Мене теж "тошнить" від вашого безмежного боягузства і сц***кливості; Крапка.

З першим і останнім пунктом погоджуюсь а от із другим ні, правильніше буде ліквідація ДП "Волиньвугілля" цей орган взагалі не виконує своїх функцій, а тому він і не потрібен...раніше стільки шахт працювало без об'єднання...

За "тупих"це ви про себе? Кожна розумна людина знає , що на старому фундаменті  нічого міцного не збудуєш.Хватить голосити, як все так просто то чому ви досі цього досі не зробили .Видно вмієте тількі одне трандіти як базарна баба і крапкі ставити . Багато берете на себе(розкидаючись настановами)та нічого неробите як наша влада

Тут стільки розумних коментарів понаписували, слухай один з другим ....
Аби тобі з грудня місяця не плптили твоїх кровно зароблених грошей я б побачив би твої розумні слова які б ти говорив на цю ситуацію!

Правильно, перекривайте дороги. Встановіть плату за перетин(наприклад 10грн з машини)-ось вам і зарплата. Ви хоч розумієте, що якщо з початку ваших протестів населення вас підтримувало, то тепер вони ваших протестів терпіти не можуть. Перекривайте, працюйте, заробляйте онопрієнку на нову машину

Ви говорите неправду,від того,що шахтарі не отримають зарплатні потерпує усе місто.Ми не платимо податків,не платимо за комунальні послуги,не залишаємо гроші у крамницях.Від цього страдають комунальні підприємства(не отримають зарплати вчасно),страдають підприємці(не мають збуту),страдають пенсионери(не будуть мати відчислення у пенсійний фонд).

З грудня жити по кредитці а банк не цікавить чого тобі не платять і обовязково свій відсоток з тебе забере , а держава тобі цього не заплатить .

Сторінки