"Нововолинськ став би іншим, якби ним керували молоді люди", - активіст Віталій Титаренко

«Все гарно, культурно та чисто. Так може бути і в нашому місті», - вважає мешканець Нововолинська Віталій Титаренко, який, побувавши в Іспанії, поділився враженнями від побаченого.

Віталій – будівельник, який днями відвідав у робочих справах іспанське місто Мурсія. На своїй сторінці у Фейсбуці він опублікував відео вулиць, дворів, парку, спортивних та дитячого майданчиків.

«Хочу зробити відеоогляд, як би могло виглядати місто Нововолинськ, якби ним керували молоді люди… Біля будинку, де я проживаю, знаходиться майданчик, футбольний, баскетбольний, майданчик для вигулу тварин. Це можливо зробити і в нашому місті. Просто в Європі люди витрачають кошти не на годинники в центрі міста чи на зайві витрати, які не потрібні людям, а вкладають у те, щоб люди могли комфортно відпочити», - розповів Віталій Титаренко.  

 

Він також показав спортивні майданчики, на яких завжди людно, а головне - безпечно.

«За мною знаходяться спортивні майданчики: два футбольних та один баскетбольний, купа людей, все освітлене, ведеться відеоспостереження, все огороджене, як і місце вигулу домашніх тварин. Вони нікому не заважають, у них є свій майданчик, поруч вільно гуляють діти, тому що собаки за загородженням. Там бігові доріжки – люди займаються спортом. Все заасфальтоване, освітлене, щоб провести дозвілля – люди приходять сім’ями і відпочивають», - поділився побаченим Віталій.

У Мурсії двори озеленені, вимощені бруківкою, з облаштованими місцями відпочинку та смітниками. Особливої уваги заслуговують дитячі майданчики, адже, окрім того, що в них є всілякі атракції для дітей, там розташована і мінісцена для міждворових конкурсів та показу вистав, а ще ведеться відеоспостереження.

 

«Парк у Мурсії – це місто відпочинку, а не місце наркоманів та алкоголіків, які у нашому парку проводять своє дозвілля вечорами. Тут все інакше – люди обирають спорт», - наголосив Віталій Титаренко.

На його думку, у Нововолинську є безліч зон, де можна облаштувати парки для дозвілля дітей, батьків,

«Просто на це треба дозволи, яких, на жаль, нам не дають. Тому, друзі, я вирішив для себе йти на вибори з командою Ігоря Гузя та Бориса Карпуса, щоб змінити наше місто на краще, щоб дітям і внукам не було соромно за керуючих нашим містом», - зауважив Віталій.

Коментарі