Обережно - меблеві шахраї!

На адресу Нововолинського порталу надійшов лист від нововолинця, якого ошукали у меблевому магазині, жертвами даного шахрая уже стали як мінімум 3 покупця.

Хочу поділитися сумною історією, яка днями трапилася зі мною та застерегти довірливих мешканців Нововолинська, Вол.-Волинського та Волинської області, перед покупкою ще раз переконатися в порядності підприємця, бо хто його знає. Може Вас планують ошукати? Сьогодні все можливе.

Приблизно два місяці назад замовили диван в меблевому магазині "Парус", що по вул. Св.Володимира, 29 в Нововлинську. Купували меблі тут вже не перший раз і ми і знайомі, тож без вагань вирішили знов зробити тут замовлення (якість меблів на належному рівні). І ось за три дні до завершення договору про виконання замовлення, зайшовши до цього магазину поцікавитись, коли і як буде доставленео моє замовлення, я дізнаюсь, що такого магазину вже "ВЗАГАЛІ НЕ ІСНУЄ"!!! Двері магазину посеред робочого дня зачинені, а мобільний номер менеджера, який оформляв замовлення поза зоною досяжності. Через вікно видно, що в магазині порожньо. Після цього зі мною почали зв'язуватись такі ж ошукані містяни нашого та сусіднього міст. Як відомо, підприємцем, на якого зареєстровані мережа магазинів "Парус", є Польовий Павло Васильович з села Струмівка Луцького району. Так от даний чоловік поназбирував в людей завдатки (а в декого повну вартість) за меблі і просто втік, закривши всі магазини по області та вивізши з них виставкові меблі.

Наступний крок - заява в поліцію. Надія ще жевріє, що наші стражі порядку розшукають шахрая.

Звертаємося до жителів міста, якщо ви також стали жертвою даного шахрая - пишіть у коментарях або звертайтеся у поліцію. 

Коментарі