Оголошуємо збір коштів на Державні прапори України.

Для встановлення на фасади відомчих та приватних споруд у Нововолинську (див. фото, вибірково) у дні державних свят. Пройшовшися по місту 28.06.2012 року, у День Конституції України, ми були шоковані їх малою кількістю.

Зрозуміло, Юлія Тимошенко сидить у буцегарні, і директиву про це від неї, зі вказівками голові МО ВО «Батьківщина» Л.Соколовій, запросто могли перехопити тюремники. Але чому тоді не було прапора на філії Київської Академії Міжнародних відносин, яка знаходиться у приміщенні колишнього УКК, що перебувала донедавна, у нашій із Вами комунальній власності? І, як кажуть, була продана за смішній гроші.

Міський голова В.Сапожніков, вочевидь, хоче мати третього диплома та наукову ступінь. Дипломата. І відбути послом на Кіпр. Відомо для чого. Зацікавила нас і відсутність знамена на магазині «Лідер» по пр. Дружби. Приміщення якого, належить одному знаменитому на весь Нововолинськ орендодавцю, ім’я котрого, поки що, не назвемо, до пори, так би мовити. Та й на іншій його нерухомості по всьому місту, до речі, прапорів не спостерігалось і через люрнетку.

Не дивлячись на неодноразові клятвенні письмові запевнення першого заступника міського голови-секретаря міськради В.Рожелюка, ситуація із використанням символіки держави Україна у Нововолинську із року в рік погіршується.

Та вбила нас, наповал, міська організація «Партії регіонів», до якої належить гарант української Конституції Президент України В.Янукович. На партійному офісі, у свято української Державності, прапора не було.

Та на офісі владної партії, у центрі Нововолинська, на Волині, де народилася УПА – гарант волі українського народу, у найзахіднішому місті Західної України, Державний прапор повинен бути щодень і щохвилини. І не на гачку, на стіні, а на стаціонарній щоглі перед входом у приміщення!

Зате, у громадських місцях Нововолинська, із подачі міської влади, регулярно влаштовуються споювання виборців. Неповнолітні змалку причаються до пиятики, дивлячись, як їхні татусі пригощаються оковитою за гостинно розставленими столами на газонах, а потім біжать у єдиний фірменний, перепрошуємо, туалет міської ради, який і є її обличчям.

До речі, депутати проголосували дозвіл на виїзну торгівлю у Нововолинську, і міський голова має повне право сказати: «А це не я! Так депутати вирішили на сесії». Існує «Закон України про захист публічної моралі». Там все, про ці неподобства, розписано. Як для діток. І у Конституції теж. Будете відповідати.

29.06. 2012 р Голова МО «Конгрес Українських Націоналістів В.Ковальчук

Заст. голови МО «Конгрес Українських Націоналістів» А. Бідзюра м. Нововолинськ, Волинь, Україна

Коментарі

Коментарі

4

Пане Бидзюра, а де вам якшо не секрет журналістське посвідчення видали? В бурсі чи самі на принтері напечатали? А то всюди пишите "незалежний журналіст", а читаєш текст - і не віриться...

Зображення користувача Анатоль.

Там, де вам комуністичний партійний квиток.

Зображення користувача Анатоль.

Ну, ось. Знову те ж саме. "Бидзюра", "якшо", "напечатали", "пишите". Гарантована двійка з української. І знову "Гість???".  Так,  я журналіст.  А видали там, де вашому меру диплом міського голови.

А Ви самі спершу навчіться грамотно писати, перш ніж комусь оцінки виставляти. А мого мера Ви не знаєте, в мене комуністичного партквитка нема.

Сторінки