Олег Приступчук провів екскурсію по підвальному приміщенні, де робить реконструкцію (відео)

Сьогодні, мешканці дев'ятого будинку, що знаходиться на бульварі Шевченка у центрі міста, з'ясовували законність реконструкції підвального приміщення, яке проводить депутат-підприємець Олег Приступчук.

Розпочалось все візитом до заступників міського голови Андрія Сторонського та Володимира Рожелюка:

Після того жителі викликали поліцію і направились до будинку де відбувається реконструкція:

Для того, щоб заспокоїти мешканців та згасити конфлікт, Олег Приступчук вирішив провести екскурсію по підвалу, де відбувається будівництво:

Коментарі

Коментарі

7

З часом жителі побачать, що буде з їх будинком після того "законного"будівництва. Замість того щоб будувати підприємства, де люди могли б працювати, бандерівська влада будує шинки, щоб народ, а особливо молодь спивалися, займалися розвратом. Немає нічого дивного, бандерівській владі легше управляти пияками, розпусниками та наркоманами.

"Адміни", потрібно виловити отого недобитого комуняку. Дайте мені його ІТ-адресу, решту я зроблю сам. Можна подумати, що радянська влада не споювала людей. Це була найстрашніша, організована у державу СССР, мафія всіх часів та народів. Яка організовувала геноциди, голодомори, репресії, розстрільні "трійки"... тільки за те, що хтось думав не так, комуно-динозаври.

А зараз не геноцид над своїм народом?! 

цирк! пан Ружелюк Цивільний кодекс читав коли-небудь? Власником будинку є співвласники будинку (власники житлових та нежитлових приміщень). Цивільний кодекс вже давно прийнятий. з 1 липня вступає у дію закон про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, який лише підтверджує статті Цивільного кодексу щодо спільного майна у бкб. згоди жителів не було - тема закрита. жіночка абсолютно права!

Анатоль так ви ж самі відноситесь до тої радянської влади ви ж сам комуніст. мене дивує ваша впевненість в собі* Дайте мені його ІТ-адресу, решту я зроблю сам* сидіть дома глядіть внуків а не єрундой займаєтесь. давайте я вам свою дам адресу.....

Скиньте телефончик чи адресок. Проте, ви ніколи цього не зробите. Комуністом я ніколи, на відміну від вашого газди", не був, слава Богу. Не брешіть. А він працював на іще одну, ду-жж-е цікаву службу. На зарплаті. Документика не бажаєте? Але, тільки при особистій зустрічі і абсолютно публічно.

  Але Ви були у Комсомольцях, що підтверджено також  документально. Ось як цікаво получається, що як морквочку то Ви хрум-хрум, а щось інше то Ви вже мє-кє-кє

Сторінки