ОСББ “Містечко”. Нововолинського депутата підозрюють у фінансових махінаціях

В мешканців 5-го та 6-го мікрорайонів, які обслуговує ОСББ "Містечко", яким як відомо керує Влодарчик Руслан Іванович, депутат міської ради, протікає дах.

Люди незадоволені, цікавляться куди ідуть їхні внески, звернулись у редакцію телеканалу СТН, міську раду і навіть прокуратуру.

5 червня відділ по боротьбі з економічною злочинністю провів обшук ОСББ “Містечко”. Вилучили документацію та бухгалтерські документи. Тривають слідчі дії.

Сюжет телеканалу СТН.

Коментарі

Коментарі

36
Зображення користувача root.

 Сам жив і живу зараз у будинку, який обслуговує ОСББ. Хочу сказати, що основою любого ОСББ є люди. Якщо люди вчасно платять гроші, погоджуються на нормальні тарифи то і будинок процвітає - там і ремонт робиться і криша ремонтується і крани міняються ітд. Але нажаль, у переважній к-сті випадків люди здавати гроші на якісь покращення, ремонти ітд. самі відмовляються. А коли починає капати зі стелі починають шукати винних.. 

Ще один нюанс - як тільки мова заходить за дах так відразу нижчі поверхи від цієї проблеми відхрещуються.. їм жеж нічого не капає.. 

Я пригадую як рік тому у 26 будинку на Луцькій вулиці здавали кошти на ліфт.. Звониш у квартиру, виходить звідти "тіло", яке ледь на ногах тримається і у відповідь чуєш - "я здавати ніяких грошей не буду бо у мене їх не має!" Ага.. на горілку кожен день є, а на ліфт чи на дах не має. То про що тут можна говорити? 

100% правда. я теж маю квартиру у тому будинку. на дах не здають, бо на нижніх поверхах живуть. так само і ліфтом не користуються. А якби поремонтували, то і на 2-й поверх ліфтом їздили. Такий вже в нас народ((( Добре хоч ми ті квартири приватизували, а то і того б не було.

хто ще може дивитись новини на ТТІ і вірити усьому.. немаю нічого проти працівників ТТІ, але.. всі вже давно знають, що це куплений канал, тому на замовлення та славу мера вся інформація й подається.... от як розкрадаються великі кошти нашими чиновниками, напр. виділяється по 300 тис.. на ремонти памятників чомусь не розказують..і про дахи забувають відразу.... ця проблема є не тільки в будинках ОСББ а й у ЖЕКів. це затяжна тема, з якої Влодарчику Руслану  можна зробити один висновок -" Всегда найдется кто-то, кому не нравится, то что ты делаешь. Это нормально. Всем подряд нравятся только котята... Отто фон Бисмарк".

Зображення користувача Анатоль.

Подивився сюжет ТТІ (журналістське розслідування) зі першої до останньої хвилини. У зв'язку із цим, три запитання: 1) Якби Р.Владарчик не входив до опозиційної депутатської групи "Спільна думка" то КТ ТТІ провело б таке розслідування? 2) Якщо я проведу журналістське розслідування по імовірному викраденню КТ "Львівська жінка" та використання його майна іншою організацією, КТ ТТІ покаже це відео по своїх мережах, як показувала мої фільми про Нововолинськ, "ЛЖ"? 3) Чи покаже КТ ТТІ іще одне моє відео по засиллю російської мови (русифікації) у його поздоровчих роликах? Чекаю відровіді.

Люди!!! Схаменіться!!!Я маю квартиру на 5-му мікр. буд.17.За часів ЖЕКу, там дійсно біла ЖЕСТЬ!!!Зараз: ремонт в під"їзді, світло в арках, поручні, а найголовніше-дитячий майданчик!!! Зараз живу в місті....Можете подивитись на під"їзд по вул.Грушевського 15. Вже майже рік йдучи додому, на голову капає...стіна вся мокра аж до 3-ого поверху. В під"їзді прибираємо самі та змінюємо лампочки.Дит.майданчик татусі самі ремонтують, а мамочки-фарбують. Ви б краще подивились на те, що Влодарчик вже зробив!!!Цінуйте господаря, бо можете мати гіршого(ЖЕК)!!!А поливати брудом може тільки наш мер-за непокору, а Ви-його підтримуєте!

В місті відбуваються політичні переслідування мером депутатів Владарчика Р. та Буторіна О.!

Вони стали не угодними лише за те що виступили проти розкрадання бюджету, голосували проти ремонту дахів по 260 грн за м кв., проти закупівлі харчів для дітей за завищеними цінами, проти приватизаціїї приміщення "Львівської жінки" за ціною в тричі нижчою від ринкової, голосували проти продажу землі "курчаку" на 2000000,00 грн дешевше!

А це все стосується бізнесінтересів МЕРА!

Зображення користувача Анатоль.

Хочу додати. Це переслідування за іншодумство та політичні переконання. Маємо суцільніі порушення Розділу ІІ "Права, свободи та обов'язки..." Конституції України, "Декларації прав людини ООН", "Європейської Конвенції прав з людини" та безлічі інших документів - Хартій, Меморандумів, Постанов Європейського суду ратифікованих державою Україна у різні роки. Вікторе Борисовичу, отямтеся! Зараз не середина 50-років минулого століття. Надворі давно ХХІ ст. Ви хочете, щоби про вас знали у Новій Зеландії?

Зображення користувача Українка.

Просто по-людськи цікаво,решту депутатів "СД",у котрих в місті є бізнес,теж являються на сьогоднішній день переслідуваними прокуратурою та органами внутрішніх справ міста?Якщо не всі,то постає питання-а при чому тут політика?Хоча не виключено,що все-тимчасово.

Зображення користувача root.

Може тому, що Буторіна з Самковим голими руками не візьмеш, бізнес у них мало пов’язаний з Нововолинськом. А Влодарчику троки крові попити можна.. Та і завжди треба з когось почати, от і почали з Влодарчика. Хто далі побачимо. 

 так Українко Ви праві із-за політичних мотивів депутати із групи СД на сьогоднішній день є переслідуваними через адмінресурс, податкову, прокуратурою та органами внутрішніх справ міста. Скор Ви про це дізнаєтесь.                                                                                        П.С. Перші ластівки, депутат Олексій Буторін в новинах вище

та хто там того буторіна переслідує, кому він потрібен! Ате що за зраду отримав посаду заступника директора шахти-факт.

 

Факт те що він проти крадунів!

Я хочу встать на защиту ОСБб. Нашему дому  уже 18 лет. Со времен ЖЕКОВ в подьездах даже не делали побелку. Входные двери были сломаны, крыша вечно текла. Нельзя было сделать ремонт в квартире . Дети играли просто на траве. Не было детских площадок. Сейчас все подьезды побелены и покрашены. Двери  отремонтированы и крыша не течет. Это явная провокация. Я довольна ОСББ, а людям никогда не угодишь.

 

Зображення користувача Українка.

Заперечувати щодо доцільності створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку,а скорочено-ОСББ-не доречно,тому що господар на своїй території старається зробити все,що від нього залежить,для комфортного проживання,а мешканці будинку і є господарями в ньому.Коли люди об'єднуються в ОСББ,то більшістю голосів приймають будь-яке законодавчо дозволене рішення-і скільки грошей сплачувати на свій рахунок будинковий у вигляді квартплати і таким же голосуванням приймають рішення щодо їх використання-чи то на дах,чи то на поточний ремонт,чи то на облаштування дитячих площадок і так далі.В такому випадку дуже просто облікувати-скільки нараховано,скільки поступило,скільки за чеками,накладними і куди витрачено і який залишок для спільноти будинкової залишається.Питання стоїть в обслуговуючих організаціях і це вже знову ж таки питання членів ОСББ- кого собі обрати у господарські партнери-чи ЖЕК,чи якогось спеціаліста-підприємця,чи будь-яку державну організацію,що займеться своїми компетентними питаннями при виникненні їх в мешканців певного будинку-чи то-водоканал,чи то-горгаз,чи то-теплокомуненерго,все залежить від тарифів на такі послуги і люди можуть вибрати той варіант,який оптимально підійде і по грошах,і по кваліфікації.І платити тоді можна не кожного місяця абонплату,а за виконані роботи разово по факту надання тих послуг і за складеним документом-актом виконаних робіт.Звісно хазяйнувати самим вигідніше,але при цьому не треба плутати питання діяльності свого окремого ОСББ і питання співпраці з обслуговуючими організаціями,якою і являється асоціація  ОСББ"Містечко",в якій ніколи не можна отримати інформацію щодо сплачених коштів і витрачених по кожному окремому будинку,в них рахунок один-все в один "котел",в якому щось знайти і зрозуміти-неможливо.Тому люди  і скаржаться на цю плутанину і безлад,який як відомо,створюється лише з однією метою-щоб не можна було нічого знайти і зрозуміти.Та всі ми добре розуміємо,що сплачуючи кошти,люди мають право знати куди вони йдуть і чи це є благом саме для їх будинкової мережі.

пані українка, не вводьте людей в оману. По кожному будинку на сьогодні є річний звіт за 2012 рік та картальний звіт (1 квартал) за 2013 рік. На останніх зборах по буд.№11 я прозвітував  про кошти та запросив бажаючих до нас в офіс перевірити та підтвердити дану інформацію. За два останні місяці ніхто не приходив. Я зробив висновок,що це нікого нецікавить,всі тільки на словах бла бла бла. Не подобається візьміть самі та керуйте, принедосконалому законодавству та кругом вставляють палки в колеса.

пані українка, не вводьте людей в оману. По кожному будинку на сьогодні є річний звіт за 2012 рік та картальний звіт (1 квартал) за 2013 рік. На останніх зборах по буд.№11 я прозвітував  про кошти та запросив бажаючих до нас в офіс перевірити та підтвердити дану інформацію. За два останні місяці ніхто не приходив. Я зробив висновок,що це нікого нецікавить,всі тільки на словах бла бла бла. Не подобається візьміть самі та керуйте, принедосконалому законодавству та кругом вставляють палки в колеса.

Зображення користувача Українка.

Ми саме це і збираємось зробити,пане Р.Влодарчик-відмовитись від Вашого обслуговування.Не ввожу нікого в оману-хто читає з жителів 5,15 та 6 м-нів ,той знає про що йдеться -чотирьох років нам вистачило сповна,щоб залишись з проблемами будинковими і без копійки,що мали би бути заощаджені,та й позитивний досвід самостійного утримання будинків тих мешканців,що вже два роки назад відмовились від співпраці з Вами ,дає нам впевненість у правильності прийнятого рішення.Сперечатись з Вами,пане депутате,ні тут,ні в реальному житті-немає сенсу-життєві факти самі про все розказують,а те,що Ви там назвітували не показує людям реальної картини,яка абсолютно вже давно перестала радувати будь-кого з жителів наших мікрорайонів.

Зображення користувача root.

Не варто розписуватися за всіх. Бо всі з вашою позицією не згідні.

Я наприклад прожив не один рік на 15-му мікрорайоні у будиинку, яким керував Влодарчик і залишився повністю задоволений. У цій темі відписалося вже кілька чоловік, які також задоволені. Так, завжди знайдеться хтось незадоволений, всім недогодиш, але це скоріше виключення. 

Зображення користувача Українка.

Цікаво,яку ж таку позицію від мене Ви визначили?-Що не варто віддавати гроші "дяді" і врешті-решт нічого не мати в плані повноцінного збереження усіх будинкових комунікацій,а господарювати самим?Вірно,така моя позиція-без різних застарілих ЖЕКів,і без новостворених приватних компаній,що дбають найперше про власне збагачення,а не про благо громади за їхні ж гроші!Десятки скарг до прокуратури щодо фінансових непорозумінь протягом декількох років-це не є виключенням.Особисто я не опущусь до того,щоб конкретно описувати тут про факти збагачення ,та й вступати в перепалки не хочу-усе буде зрозуміло після вивчення всіх матеріалів.Звісно є факти покращення,особливо на Луцькій,26-це називається вибірковою господарністю Асоціації "Містечко",все таки там було б що втрачати-більше двох сотень квартир по 1,70 за кв.м. плата.Ну а те,що голова ОСББ,та ще й наближена особа до пана Влодарчика за щось вступається-ну ,геть не дивно,перепрошую!

Зображення користувача root.

Ви вже не раз згадували про ці десятки скарг. Де вони? І якщо вони дійсно були то де відповіді на ці скарги з прокуратури? Я так розумію, що якби прокуратура дійсно виявила порушення то Влодарчик вже б не працював і його фірму вже б давно закрили. Тим більше якщо скарг так багато.

Якщо у вас є ці скарги, написані у прокуратуру то вишліть їх нам на емейл, розмістимо на сайті. Поруч зі скаргою розмістимо відповідь прокуратури і розберемося накінець з цією справою. 

Якщо ж у вас цих скарг не має, то все що ви говорите - пусті слова. Я з таким самим успіхом можу сказати, що у мене є 100 скарг на вас.. 

Зображення користувача Українка.

Звісно,в прокуратурі.А Ви на підставі Закону України "Про звернення громадян,ЗУ "Про публічну інформацію",ЗУ "Про прокуратуру"дайте туди запит-скільки скарг надійшло від мешканців мікрорайонів 5,6,15 протягом останніх чотирьох років-вам нададуть відповідь...можливо.

Слідство розпочалось якраз після певних скарг і при новому прокурорі.А чому раніше не реагували органи компетентні-було написано.Пане рут,про скарги на мене чи ще будь-кого-не по темі,а по темі згадування про скарги-одноразове.

 

 Скарги на прокуратуруі не тільки туди були:

- від мешканця кв.38, буд.№17,5-ого м-ну.. мешканець хотів шоб за кошти тарифу я провів перевірку теплового лічильника та експертизу проекту. Пояснення я в прокуратурі дав, а будинок із за того що вчасно не були проведені дані дії втратив біля 6 тис.грн.;

- від мешканця кв.38, буд.№11,5-ого м-ну.. звернувся у прокуратуру,що я перевищив службові повноваження та обзивав його нецензурними словами. Це все було після того як мною та двома електриками ми зловили його на крадіжці електрики.Є підтверджуючий акт.Пояснення в прокуратурі дані;

-- від мешканки кв.40, буд.№11,5-ого м-ну та мешканця кв.28, буд.№8,5-ого м-ну про те що я перевищив повноваження та відключив їм електропостачання у квартирах за утворену заборгованість (більше 6 місяців.).Хоча згідно протоколів зборів по всіх будинках мешканці підтримали мене в цій ситуації. Пояснення в прокуратурі дані;

-- -- від мешканки кв.40, буд.№11,5 про те що я встановив інтернет антену на будинку №11 та привласнюю собі кошти. Я надав документи , про те що дозволи на технічну документацію у 2005 році та монтаж антени були надані Виконкомом в особі Сапожнікова;

 -- від мешканки кв.40, буд.№11,5-ого м-ну проживаючи на третьому поверсі відмовилась в тарифі платити за ліфт, до сьогодні вона так і не платить,а страдають сусіди. При цоьму написала що я знову перевищую свої повноваження та вдключаю самовільно освітлення у підїздах та ліфти. Є підтверджуючі документи про відключення світла у підїздах та ліфтів обслуговуючими організаціями(Волиньобленерго та Володимирліфтом) за утворену заборгованість перед ними.

-- від мешканки кв.40, буд.№11,5-ого м-ну про підробку відомості про голосувння, із 60 підписів двоє "частково згідні із своїми підписами".Поняття "частково" мені не зрозуміле.На основі заяви із цим "безглуздим" оскарженням  сьогодні це кримінальне провадження.

Мені вже набридло писати, але таких "бредових" заяв, звернень буде ще приблизно з двадцять, не хочу більше  даній темі приділяти уваги.

Пане Руслан,я навіть не здивуюсь,якщо особа,що пише під ніком "українка" виявиться тою самою мешканкою з кв.40 у буд.11 5-го м-ну. Скоро вона напише заяву,що її б'ють струмом інопланетяни,котрих Ви найняли за гроші,що сплачують в ОСББ всі мешканці будинків(крім неї) ,щоб відібрати їй рештки міз...тобто здоров'я.

[quote=влодарчик руслан]

 -- від мешканки кв.40, буд.№11,5-ого м-ну проживаючи на третьому поверсі відмовилась в тарифі платити за ліфт, до сьогодні вона так і не платить,а страдають сусіди.

[/quote]

Пане Володарчик,ви мене відверто дивуєте,це питання вже давно вирішене не те що в інших країнах,а навіть у багатьох містах України,шляхом встановлення відповідних пристроїв, які доречі в наш час доволі дешеві,та швидко окуповуються, і завдяки цим пристроям платять лише ті хто користується ліфтом. Чесно кажучи,я теж не бачу сенсу платити за ліфт мешканцям 2-3 поверхів,навіть літній людині не те що не важко,а навіть корисно пройтись пару поверхів пішки,а тим більш якщо вона не хоче платити.

Може все ж таки проблема в тому,що ваше мислення зосталось на "колгоспному" рівні? От увас і виправдовування,мовляв хтось на третьому поверсі не хоче дурно платити,то страждають усі.

Госте пропозицію про проїзд ліфтом картковим методом я ще запропонував два роки тому, всі погодились, але коли дійшло діло про кошти(а їх потрібно було біля 7 тис.грн.на будинок) на тому зупинилось. По питанню Абрамченко О.О. мешканки кв.40, буд.№11,5-ого м-ну то я пропонував хай принципово ходить пішки, та Вона це ігнорує.

Зображення користувача root.

Шановний, ви спочатку дізнайтеся скільки це обладнання коштує так як коштує воно (вартість + встановлення + обслуговвування + виготовлення карток ітд.) далеко не "доволі дешево". Після чого розбийте цю суму на к-сть квартир і пройдіться по цих квартирах та позбирайте підписи хто згідний платити такі гроші. А потім прийдіть у цю тему і відпишіться про результат.  Домовилися? Говорити люба бабця добре вміє..

А на рахунок літніх людей, яким корисно ходити пішки.. в основному саме ці люди найбільше і кричать, що їм ліфт не потрібен, після цього жодного разу навіть на 2-гий поверх не ходять пішки..

Ага,скоріше за все ця людина живе у своєму ілюзорному світі і уявлення не має про біганину по кабінетах,про дозволи і проблеми,пов'язані з цим. Це "революціонери" тільки віртуальних революцій,у житті,як правило не можуть собі ради дати...

Не треба з мухи слона робити. Не треба ніяких карток,саме просте і дешеве це магнітній ключ,там нічому ламатися,та нічого обслуговувати,встановлюється за лічені хвилини,безвідмовна штукенція,майже та сама кнопка,але від пальця не спрацює. Всі хто хоче кататися ліфтом,та згоден платити за це,отримують ключа. А картки ефективні лише у хмарочосах із десятками поверхів,та сотнями квартир,це дає людям диференційовану оплату в залежності від поверху,але якщо поверхів небагато,то сенсу у цьому немає.

якщо я такий популярний , то давайте проведемо "журналіське розслідування" про:
-про бордюри які укладалися зимою;
- про продаж землі "Пану Курчаку" за заниженою ціною;
-про капітальний ремонт покрівель в закладах освіти та медицини у 2011-2012 роках по 260 грн. за один метр;
-про витрати на Козирек 150 тис.грн. у міській раді -про витрати 350 тис грн. на ремонт фасаду (сюди входить миття вікон);
-про 400 тис.грн. які не дали залучити з міского бюджету, але залучені всерівно з обласного;
- про те що два тижні не розчищався сніг в кінці березня після хурделиці, бо в місті не має снігозбиральної техніки, а міський голова тільки оправдовувався на ТТі4;

-про зловживаання в освітніх та дошкільних закладах по питанню харчування;
-про зловживаннях в домі пристарілих, де обкрадали старих та немічних;
=про зловживаннях у садочках(добровільні внески);
=про зловживаннях у лікарні(добровільні внески);
-про приватизацію приміщення "Львівської жінки" аж чомусь з третього разу через сесію міскої ради;

-про протікаючі покрівлі вже на сьогодні у садочках №2,6,9 та у школах №2,7 і інших закладах освіти та медицини;
думаю Вам тем на сьогодні вистачить, і головне міський голова В.Б.Сапожніков і його діяльність даних тем напевне не стосується

Зображення користувача Анатоль.

Це правда. Декому, за ці та інші, скажемо так, імовірні поки-що злочини, потрібно давати по 200 років тюряги. Якщо тебе Руслане, будуть судити, то подавай по цих та інших корупційних і кримінальних проявах, зустрічні позови. А як описати все, що скоєно за 4 каденції - не поміститься і у гроссбуці. (gross - великий, buk - книжка, нім.) До журналістського розслідування потрібно залучати бригаду фахових журналістів, можливо і не одну. Дещицю, проте да-а-леко не все, додам до цього довжелезного списку - первинна приватизація ряду комунальних об'єктів за безцінь схоже, у т.ч. "Вопаку" (колишній "Універсам") - 3500 м.кв.; свідома, очевидно, руйнація з-ду "Оснастка", БПФ "Нотекс", Харчокомбінату, РМЗ, ДЮЦу, Ремонтно-будівельного управління, Заводу ЗБВ біля шахти-2, автобаз, закриття шахт, продаж своякам і родичам земельних ділянок та громадського майна без конкурсів та аукціонів, зокрема Підсобного господарства ВРП на шахті-3; продаж території дитсадка, 4 спроби продажу недобудованої поліклініки разом із землею та розпродаж комунальних об'єктів і землі у ВУКГ; ремонти дна і берегів міського озера; схоже, розпродаж території "козячого парку", закордонні відрядження, передача комунальних капітальних споруд та приміщень протестантам...  Ім'я цьому - легіон! А ще ж є неодноразові замахи на вбивства, викрадення підприємства, нереагування на ці та інші злочини депутатського корпусу та найвищих посадових осіб... Роботи для прокуратури - років на 5, якщо не більше.

Зображення користувача Українка.

Правдивий коментар щодо звернення громадськості на кричущі факти несправедливості щодо використання бюджетних коштів,коштів народу.Але....всі ми розуміємо про вибірковість нашого правосуддя,та не дивлячись на це-кожен керівник повинен починати з себе і відповідати за свої дії,а не кивати в сторону інших бездіяльних посадовців чи керівників,що "мають рильце в пушку".

Зображення користувача Українка.

Якщо давати коментарі,то варто глянути на заголовок даної теми,а мова ведеться про махінації,вірніше-підозру у таких фактах.А вже що там у пана Влодарчика мало місце-розберуться компетентні органи,бо в часи пропереднього прокурора,котрий був у дружніх стосунках з Влодарчиком при наявності десятків скарг в прокуратурі на діяльність чи то-бездіяльність за людські гроші,пану Влодарчику все сходило з рук-ненадання людям звітності за використання грошей по квартплаті,як і відсутність фінансових документів,за якими можна було б зробити висновки щодо ціленаправленості внесків по квартплаті.Ситуація з розмитою картиною діяльності асоціації ОСББ"Містечко" тривала декілька років і не дивлячись на постійні звернення мешканців різноманітних будинків до різних відповідних органів щодо перевірок роботи організації,котрою керує пан Влодарчик-нічого не робилось,можливо тому,що й справді пан депутат не був в опалі до влади,а зараз таким являється.Нічого дивного немає,до влади рвуться ті,хто хоче мати захист для своєї діяльності-так відбувається у вищих ешелонах влади,так і на місцевому рівні.Репортаж,що тут виставлений показує лише мізер із тої ситуації по платежах за квартири та їх використання,але можна зрозуміти,що ті люди не обманюють-знаю мешканців тих будинків,які мали щастя відмовитись від співпраці з асоціацією "Містечко" і за рік самостійного господарювання перекрили дахи,як і усунули важливі недоліки в утриманні своїх будинків,і все це було зроблено за зібрані кошти квартирної плати без додаткових збирань сотнями гривень.Та це і зрозуміло-хто при грошах,навіть і чужих-має соблазни їх присвоїти.А от як саме це відбувалось і в яких масштабах-покаже слідство.

Пані Українка! Чим Ви так не задоволені? Якщо маєте щось проти Влодарчика,то скажіть йому це в очі. Вас обурює той факт, що людина працює і заробляє? Як було сказано вище, не розписуйтесь за всіх. Я мешканка 5-ого мікр. буд.17 і наш будинок задоволений обслуговуванням,якби всі вчасно розраховувались за послуги, то було б набагато краще.А якщо Ви хочите щось змінити, то почніть із себе.Вам даже сміливості не вистачає назвати своє справжнє їм"я

Зображення користувача Українка.

У Бетмена в повсякденні теж інше ім'я,та це не заважало йому творити добро)))Мій нік-не Всі ,а Українка,тому коментую лише від себе,при цьому зауважу-не обзиваю кривдними словами нікого,не обурююсь грізно,лише окреслюю ситуацію,що складалась протягом декількох років у питанні ОСББ і окремого місця в цій ніші Асоціації "Містечко" під керуванням Влодарчика Р.І.і Ви-праві-хай кожен мешканець будь-якого будинку-ОСББ вирішує та своїм голосуванням приймає рішення щодо господарювання та квартирної плати-кому,за що і в якому розмірі платити-Влодарчику-то Влодарчику-люди мають право на власний вибір,як,зрештою,мають і право знати куди їх гроші витрачаються.Підозра у фінансових махінаціях-ще не встановлений факт того ж самого неправомірного використання людських грошей,от хай час і відповідні органи усе розставлять по місцях.

Зображення користувача Error 404.

[quote=Ліля]

Вам даже сміливості не вистачає назвати своє справжнє їм"я

[/quote]

Не факт, що ваше ім'я справжнє. Цікаво, що б  змінилося, якби замість Українка було б написано наприклад Оксана))))

Зображення користувача Калина Загоровська.

Оцеж давно незаходила, а тут такі страсті. Шановні пані та панове міста оце я вам скажу,що добре куди є стрілки переводити, то на опозиційне депутатцтво, то на мера. Так але їхня опозиційна група тільки воздух ганяє по "пеналу" це так пан Бідзюра охрестив сесійну залу і з мером також може позмагатися громадянин Володарчик, хто з них більший Остапа Бендера.

 Оцеж я вам інше скажу, оцеж  як так можна докеруватися  що проживавши в буд.26,5 мк-н. Що власне сусіди цього крутого ОСББешника самі переважною більшістю голосів вигнали з правління будинками, мешканці будинків 25,26,27 ,5Мк-н.

  " Оце маємо, що маємо".

А вигнали мешканці ОСББ "Містечко" великого комбінатора і гройстмейстера Володарчика за виявлені порушення самі мешканці. І недочого тут мер, депутатство ,міліція.

Великий комбінатор задопомогою журналіста Сороки і задопомогою відео фірми "А баба,бабі сказала проїхатися повухах.

Людоньки кому ми будемо вже довіряти оцьому "Остапу Бендеру" чи мешканям буд 25,26,27, 5мк-н які вже відчули на собі покращення і зробили свій вибір, не в пользу великого "комбінатора ОСББ".