Партія регіонів, яка примусово зганяє на свої мітинги проплачених «акторів», неминуче програє!

Вдалося побувати на так званому проплаченому збіговиську – масовці, яку 14 травня 2013 року Партія регіонів звезла до Луцька зі всієї Волинської області.

Під тиском та залякуванням звільненням з роботи люди всупереч своїй волі їхали на цей шабаш «покращувачів» нашого з вами життя. Після всіх злочинних дій, які ці «регіональні» «покращувачі» зробили для України та її народу, їм захотілося продемонструвати, як вони начебто борються з фашизмом, якого ось уже більше шестидесяти років просто не існує в природі.

Походивши поміж людей, натрапив і на групу людей з Нововолинська, зокрема – працівників «дзвоноливарного» ТОВ «Завод «Промлит», директором якого є депутат міської ради з фракції Партії регіонів Андрій Нагорний, а заступник директора цього ж заводу – голова фракції Партії регіонів у міській раді Андрій Самков.

Із більшістю з побачених на «антифашистському» мітингу працівників цього заводу я знайомий особисто. Знаю, що вони – патріоти свого міста і своєї країни, активно на кожних виборах голосують за демократичні опозиційні сили, серед них є й такі, які активно підтримують ВО «Свобода».

Знайомі повідомили, що людей сюди звозили примусово, залякуючи їх звільненням із підприємства. Змушували їхати і трудівників з інших підприємств та організацій у примусовому порядку. На самому мітингу я не побачив ентузіазму та спробував поговорити з молодими людьми, які там знаходилися.

Інформацію, яку я отримав від них, вважаю важливою та цікавою для розуміння того, що відбувається зараз у нашій країні. Там були хлопці з бідних сімей, багато з них – студенти. Одні – не приховують, що в такий спосіб підробляють, інші – соромляться та уникають спілкування. На запитання, проти кого або чого вони тут протестують, із десятка опитаних мені відповів лише один. І то, схоже, якийсь із ватажків, який потім постійно комусь видзвонював по телефону і був дуже незадоволений моїми діями та моїм вільним спілкуванням із народом.

То чи будуть дотримуватися права людини в країні з владою, де такі вчинки, як залякування та продажність права протестувати «громадянами» можливі, та ще й у масовому порядку? Це ж яке злочинно широке в цих людей при владі та грошах поле для масових маніпуляцій як громадською, так і міжнародною думкою!

Хочу, щоб люди, які на це поки що ведуться, таки зрозуміли, що в такий спосіб вони продають свої майбутні вигоди та чинять мерзотно по відношенню до суспільства, в якому живуть. Моя порада для керівників Партії регіонів: перестаньте обманювати себе і людей! Ваш і без того нікчемний рейтинг в нашій області неухильно падає, а такою «виставою» з такими проплаченими чи заляканими «акторами» кращого результату досягнути аж ніяк неможливо. «Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами», – схоже на те, що «регіонали» сьогодні успішно втілюють у життя цей вислів Вінстона Черчилля, підкріплюючи його фактами із сьогоднішнього українського «покращення».

Теперішні «антифашисти» – це насправді і є новітні фашисти! Це нехитре порівняння має глибоко «засісти» в головах наших людей. Усе в цьому житті треба називати своїми словами. Сьогоднішня влада в Україні – антиукраїнська, вона лише прикривається «регіональними» демократичними прапорами та обіцянками. Ця диктаторсько-бандитська влада – сестра-близнючка довоєнній комуністичній владі Сталіна та довоєнній націонал-соціалістичній владі Гітлера.

Хочу також звернутися до людей, які беруть участь у так званих «театральних дійствах». Як можна отак продавати власну совість? Загинути за Бога та Вітчизну – це благородно! Загинути за тридцять срібняків – безглуздо. Чи не краще з вірою та любов’ю в серці служити справі національної революції, аніж, поклоняючись Мамоні, бути інструментом одноразового використання у руках привладних бандитів?

Володимир Власюк, депутат Нововолинської міської ради від ВО «Свобода»

 

Коментарі

Коментарі

20
Зображення користувача root.

Є на сайті працівники заводу "Промлит"? Нехай підтвердять чи заперечать слова у статті, що їх насильно під загрозою звільнення привезли на мітинг.

root Хіба ви такий наївний? На сторінці зявиться маса коментів під різними ніками з тим що на мітингу працівників заводу небуло зовсім.Хіба комусь вигідно афішувати такий прокол. Дивує одне, які ж то активні прибічники партії регіонів, так яро вістоюють її принципи на мітингах не зрозумілого походження, якщо в нашому Нововолинську не вигониш шахтарів відстояти якто кажуть своє. А тут така масова поїздка до Луцька проти фашизму, тай ще в робочий час, також маленький збіг обставин працівники "пролиту".

Якщо купу людей з підприємства заганяють,як бидло на мітинг,бо вони ніби-то бояться втратити роботу,про що це говорить? Їм подобається бути бидлом,подобаються такі "пастухи",які їх з нагайкою(погроза втратою посади) поганяють. Для чого "отарі" співчувати? Нехай живуть,як хочуть. Їм так добре.

[quote=nika]

Якщо купу людей з підприємства заганяють,як бидло на мітинг,бо вони ніби-то бояться втратити роботу,про що це говорить? Їм подобається бути бидлом

[/quote]

Ні, Ваші висновки абсолютно безглузді та безпідставні! Мені не подобається бути бидлом. Я не ніби-то, а реально боюся втратити роботу, в становищі коли ледь-ледь зводяться  кінці з кінцями, та це вам напевне невідомо, бо ви мабуть особисто не зазнали цього страху, тому вирішили що маете право судити інших.

Дай вам Боже не зазнати тих страхів та приниження з боку начальства, або навпаки у повній мірі зазнати, може тоді станете обережніше висловюватись.

Зображення користувача Анатоль.

Я не хочу вас ображати, але мені вас жаль. Зі 100% гарантією можу стверджувати, що гнобителі на яких ви працюєте, знають про ваш переляк і відсутність волі до опору. Це психологія раба. І вони нею користаються сповна. І я, і "Nika" сьорбнули у свій час страхів і принижень не менше, як ви та не зламались. А ви не пробували показати їм зуби? Навіть під загрозою звільнення. Спробуйте. І побачите страх. Тільки на цей раз, у їхніх очах. Не брешіть, не просіть і не бійтеся. І житимете.

Анатоль, ви певно ідеаліст., живете в своїх іллюзіях. Я теж не хочу вас ображати.

Я пробував показувати мої зуби, але з того ніц не вийшло! Страх про який ви говорите, натурально-віртуальний. Спустіться трохи на землю! ;)

Про що говорити? Я давно приземлений. У мене немає часу брехати вам. Окрім поради, що у минулому коментарі, я нічим не зможу допомогти, бо не всесильний. Розберіться у собі. І зробіть вибір. Якщо наважитесь, і у вас вийде - будете боятись тільки Бога, а не житимете примітивним життям. Так, це важко. Але, у світлі...  

Я не казав що ви брехун, я сказав що ви ідеаліст, який вважає що кожен може повстати проти начальничка, легко вам закликати до такого, бо ви пенсіонер, будь що без шматка хліба не залишетеся. А де взяти той шматок іншим? Ви готовий надати прихисток та наїдок тим що підуть проти своїх паничів? Чомусь я не впевниний.

Готовий допомогти. Проте, не тремтячим, повним фізичної сили молодим істотам, котрі шукають прихистку у хворих пенсіонерів через свій незрозумілий страх. Можете поцікавитись: я і у молоді роки не боявся сказати правду начальству в очі. Був переслідуваним та не боявся. Мені вас зовсім не шкода.

Знаєте,якщо Ви не боїтесь писати тут,то не повірю,що Ви боїтесь якогось звільнення. Тут щось інше. Нікого я не судила,не міряйте по собі,я сказала лише про те,що якщо людям так подобається нема чого їм співчувати. Вам я теж не співчуваю,бо чоловік не буде жалітись,що у нього страх реальний,через те,що  виженуть з роботи... Самому не смішно? Не збираюсь оповідати Вам свого життя,воно ніяким чином Вас не торкається. Ви собі живіть та тремтіть,ледь зводячи кінці з кінцями,це Ваш вибір,а я його поважаю. Тому не давіть на жалість.

Депутат Власюк,

це той не шановний, що як депутат приймає рішення про закупівлю харчів дітям в садочки та школи по завищеним в рази цінам!

Голосує за рішення про ремонти шкіл, лікарні, днз та  їх вартість по ціні в тричі завищенній!!!! Є відео сесії на цьому сайті!

Голосує за рішення про приватизацію нашого майна ( приміщення колишньоі "львівськоі жінки")певними особамиі по ціні в рази нижчими!

Затверджую розтрату цих коштів!

Це факти!

Висновки робити вам.

Всі погодяться що це аморально і так продовжуватися не може!

 

 

Ні це той який бореться з такою "гопотою" як ти!

Після інформації щодо завищених цін (на думку групи сд15) на ремонт дахів ,озвученій на минулй сесії міськради, контролюючими органами міста була проведена широкомасштабна перевірка та ревізія всіх виконаних робіт на предиет завищених цін підрядниками. І нічого завищеного не знайшли , мало того запросили підрядника на виконання робіт з луцька якого рекомендувала група сд15 , і той відмовився за ту ціну робити вказаний обсяг робіт !!!! Але про це на цій сесії буде сказано ....

А Власюка не чіпайте , бо він на відміну від вас, лицарі клавіатури, в ситуаціїї розібрався . Проаналізуйте відео сесії , чому там тільки виступи групи сд15 а особливо Самкова які вирвані з контексту. Хто платить той заказує музику!

Зображення користувача root.

А ви можете предоставити результати цієї "широкомасшабної перевірки"? Є письмова відмова того підрячика з Луцька чи любий інший доказ його відмови? Інакше ви нічим не відрізняєтеся від "лицарів клавіатури".. ви такий самий анонім, який навіть імені свого боїться назвати..

Беріть приклад з пана Бідзюри - 1. Не ховається 2. Не боїться вказати своє ім’я під своїми матеріалами 3. Предоставляєть письмові підтвердження своїх слів

Зображення користувача Анатоль.

Люди кажуть, що відкрита кримінальна справа по завищенні цін на вказані роботи. Ось тільки де? В прокуратурі чи УМВС? Спробую, до сесії, "пробити" по своїх каналах.

Хотів би отримати відповіді назапитання якими конкретно контролюючими органами міста була проведена широкомасштабна перевірка.

Всі ми знаємо впливи міського голови, або міського голови+вищих посадових осіб області... сказали не лізти , або не лізти в інший регіон, бо ртримає по "вухах".

ЖКО робить покрівлі по 89-95 грн. а Новосад, Коптюк, по 240-260 грн., чому така різниця в ціні.... висновок-закладені відкати ,які ВСІХ зацікавлених задовільняють

 

 root  Хіба ви такий наївний? На стіні може зявитися 1000 коментів під різними ніками в захист заводу, та його вождів. Хто вам зізнається у правоті ще й публічно? Моя відповідь даніхто! Смішно читати Ваш коментар.

Зображення користувача root.

Чому вам смішно? Тому що хтось не вірить кожній написаній статті і завжди шукає підтвердження та факти? Якраз таки наївними людьми є ті, які сліпо вірять всьому і навіть не намагаються перевірити інформацію.

Я прочто хочу докопатися до правди. Можливо людей дісно скликали на мітинг залякуючи чи підкуплюючи, цілком можливо. А можливо автору статті просто вигідно щоб це так виглядало і в статті подана недостовірна інформація, також цілком можливо. 

У даній ситуації я нікого не захищаю і не підтримую, просто хочу почути правду, підкріплену фактами. 

Зображення користувача Анатоль.

Панове! Хай Управління статистики, міська рада, або місцеве Управління юстиції нададуть офіційну відповідь про наявність або відсутність у Нововолинську зареєстрованих\незареєстрованих фашистських політичних партій чи фашистських громадських організацій. А потім, на основі цих листів, напишемо позов до суду. Хто береться написати інформаційні запити?  Мене на все не вистачає.

Ця статейка Власюка - чергова спроба знайти кішку в темній кімнаті, навіть якщо ії там і нема. Те, що мітинги як опозиції, так і влади проплачені і давним-давно втратили свою ефективність, зрозуміло всім: "і дорослим, і малим". А щоб на "їхньому фоні" гарно виглядати одні пишуть, які гади "фашисти", а інші-те саме про "антифашистів". Ти дурак! Сам дурак! Для нашого рідного Нововолинська поділ на партії є чистої води формальністю. Для нас важливіше інше: хто краде, а хто їм у цьому сприяє, хто безсовісно обдурює всю нововолинську громаду, а хто їм підтакує, підмахує, підлизує. І не має значення ти давно в "команді", чи не давно, ти назавжди "свій", чи відповідно до ситуації. І скоро настане час відповідати за крадіжки майна, бюджету, "відкати" і тим, хто крав, і тим, хто за дріб'язкові подачки, продався і затвердив ці розкрадання. Ганьба продажним!!!

Сторінки