Перевантажена на 16 тонн фура отримала штраф у 1849,2 Євро

19 лютого, на трасі до Луцька (яку тільки відремонтували) зафіксували перевезення вантажу зі значним перевищенням вагових норм. За кермом був водій без посвідчення, а особа, яка згідно з документами повинна була б керувати вантажівкою, перебувала в нетверезому стані.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації Іван Мирка, – пише Волинська правда.

19 лютого близько 17 години на 82 кілометрі автомобільної дороги Н-22 у селі Забороль управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області зафіксоване перевезення вантажу з перевищенням вагових обмежень автомобілем марки Volvo FH12.

Маса вантажівки разом з вантажем – кукурудзою становила 56 тонн, при нормативно допустимій вазі – 40 тонн.

Іван Мирка розповідає, що перевізником єТзОВ «Захід-Руно», яке перевозило вантаж з порушенням вимог законодавства про автомобільний транспорт. Замовником перевезення виступило ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Вантажовідправником кукурудзи виявилось ТзОВ «Городище», яке підписало з Волинською ОДА меморандум про недопущення випадків перегружання автомобілів при навантажувальних операціях та відпуску вантажу понад норму.

За словами Мирки, вантаж перевозили з села Городище Луцького району до міста Устилуг.

За наслідками проведення перевірки посадовими особами Управління Укртрансбезпеки у Волинській області та злагоджених дій працівників Управління патрульної поліції м. Луцька, перевізнику визначили суму плати за проїзд великовагового транспортного засобу у розмірі 1849,2 Євро.

Окрім того, керував автомобілем водій 1995 року народження, який не мав посвідчення водія відповідної категорії СЕ, а інший водій, який мав би керувати транспортним засобом згідно з товарно-транспортною накладною, проводив стажування молодого водія та перебував у нетверезому стані.

Коментарі