Перша сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання (відео)

Сьогодні відбулась перша сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання. На сесії голова виборчої комісії Нововолинська Лариса Синицина озвучила результати виборів. Присутні привітали міського голову Віктора Сапожнікова і депуатів 7-го скликання з перемогою.

Мер Віктор Сапожніков подякував нововолинцям за довіру, сказав що буде робити все, що від нього залежне для того, щоб місто було одним з кращих. Також подякував депутатам з якими працював раніше. Потім до слова були запрошені депутат 5-х скликань Олена Чайка та депутат Наталія Кравчук (викладач ТНЕУ). Після чого відбувся молебень, який провів священослужитель отець Стефан Фульмес, і вручення нагрудних знаків та посвідчень.

Оскільки обраний депутатом Віктор Сапожніков обрав мандат міського голови, за квотою БПП в міській раді буде Олег Бадзюнь; обрана депутатом міськради Людмила Романець обрала мандат депутата Жовтневої селищної ради, за квотою ВО "Батьківщина" ТВК зареєструвала Володимира Рожелюка; Борис Бабійчук обрав мандат депутата облради, тому за квотою "Самопомочі" в міській раді буде Віктор Куриленко.

Секретарем сесії депутати обрали Андрія Сторонського. Міський голова Віктор Сапожніков прийняв рішення скликати позачергову сесію 12 листопада 2015 року о 10:00, на якій розглянуть наступні питання:

1. Про вибори секретаря міської ради Нововолинська 7-го скликання.
2. Про регламент Нововолинської міської ради 7-го скликання.
3. Про постійні комісії міської ради 7-го скликання.
4. Про положення «Про постійні комісії міської ради 7-го скликання».
5. Про вступ і штат виконавчого комітету Нововолинської міської ради 7-го скликання.
6. Про склад виконавчого комітету Нововолинської міської ради 7-го скликання та затвердження заступників міського голови, керуючого справами міськвиконкому.
7. Про умови оплати праці міського голови та його заступників.

Депутати від «Самопомочі» звернулись до мера Віктора Сапожнікова, де пропонують змінити регламент Нововолинської міськради, ввести помічників депутатів, створити комісії з питань запобігання і протидії корупції. Після того чиновники зробили загальне фото на фоні міської ради.

Коментарі

Коментарі

9

До відома Сапожнікова. Проекти рішень на сесію можуть подавати депутати міської ради (хоча для колишнього складу ради це дикість), проекти рішень публікуються на офіційному сайті (це по закону). В четвер вже сесія, а проектів рішень на сайті нема!!! а питання дуже важливі - обрання виконкому, заступників, секретаря, регламент, комісії, оплата праці голови!!!

Якщо завтра на сайті не буде проетів рішень, ми оскаржимо всі четвергові рішення до суду і суд їх скасує! Нагадую, що авторитарна епоха для вас, пан Сапожніков, закінчилась, і закликаю всіх депутатів не голосувати за рішення, проекти яких не оприлюднювались і не обговорювались!

"Вона свята, ця перша сесія міськради кожного наступного скликання. На ній новообрані депутати долучаються до управління містом, можуть впливати на фінансування ключових галузей - освіти, культури медицини,.. створення робочих місць, дотримання законності, правопорядку, конституційних прав і свобод простих громадян, розпочати боротьбу із корупцією, наркоманією та організованою злочинністю і тому подібне" - так думав я колись розпочинаючи  свою громадську та публічну діяльність міським депутатом ІІ-го скликання. Опустіться із небес на грішну землю: та немає там нічого святого. Одне шахрайство,неправда і добре заваульована брехня, що поторюються ось вже 25 років!  Подивіться тільки на вираз обличчя "довгограючого господарника". Невже не зрозуміли?

інтернет- видання "ПУК":
секретарем Нововолинської міськради депутати обрали Андрія Сторонського.

шановні "журналісти", перевіряйте інформацію, не перекручуйте! бо встидно читати

Вже представляю, що то будуть за депутати в нашій раді. Не вистачає навіть у правильному відмінку депутату Соловйову своє прізвище у зверненні написати))))) Ну і перед тим як фотографувати і викладати його тут, мабуть потрібно було хоть підпис поставити на ньому ))))) а то це називається не звернення, а папірець для походу в одне місце )))

Вже в котрий раз дивлюсь на загальне фото новообраних депутатів, і не можу зрозуміти, чи то мені хочеться дико сміятись, чи голосно ридати... А місто наше відмирає і деградує-факт назовні.

Заява з підписом у голови. Решта депутатів отримали зразки. Фото зроблено з зразка, а не з оригіналу. Якщо хтось не зрозумів, проблема не у відмінку, а в питаннях, які будуть виноситись на наступну позачергову сесію Депутати - не завжди юристи, а люди з різним фахом. Тому " Об'єднання Самопоміч " пропонує розглянути і затвердити Положення про помічника- консультанта депутата Нововолинської міської ради. На другій сесії виносіть питання Про регламент Нововолинської міської ради сьомого скликання і Про постійні комісії міської ради сьомого скликання. Згідно цих документів депутати будуть працювати наступні п'ять років. Об'єднання Самопоміч пропонує своє бачання і подала на обговорення депутатам міської ради свої проект.

Додатку до  Про регламент Нововолинської міської ради сьомого так і не вдалося найти.

Мене завждт дивувало чому в Будинку культури та ДЮЦ торгують, а не проводять творчі заходи. Тепер зрозуміло. Є постійна комісія з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності   громадських організацій. Торгівля і культура - що спільного? Ми пропонуємо переформатувати комісії і ввести постійну комісію з питань запобігання і протидії корупції, впровадження інноваційних систем в управління місцевих органів самоврядування.

Весь перелік постійних комісій:

·         Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності та правопорядку;

·         Планово-бюджетна  комісія, з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі та впровадження нових форм господарювання;

·         Комісія з питань  транспорту, зв’язку, комунального господарства, будівництва та земельних відносин;

·         Комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, релігії, побуту  та діяльності громадських організацій ;

·         Комісія з питань соціального захисту населення, охорони праці, материнства і дитинства, охорони  здоров’я та екології ;

 

·         Комісія з питань запобігання та протидії корупції, впровадження інноваційних систем в управління місцевих органів самоврядування.

по питанню  Про склад виконавчого комітету міської ради сьомого скликання та затвердження заступників міського голови та керуючого справами

Була пропозиція, щоб в склад виконавчого комітету міської ради сьомого скликання були включені представники від громідських організацій, які активно працюють в місті для захисту прав громади. Згідно ч3. Ст. 51 ЗУ "Про місцеве самоврядування" та Розділ 1 п.2.4.  РЕГЛАМЕНТ виконавчого комітету Нововолинської міської ради. - пропозиція відкинута.

Зображення користувача honor.

Пропозиції по виконкому вносить голова, але ж депутати завтра можуть банально не проголосувати, і тоді обговорити всі пропозиції))

Сторінки