Перший випадок коронавірусу на Волині зафіксовано у 7-річної дитини

23  березня мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. При огляді температура 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98%.

Дитині проведено експрес-тести на Грип А і В - результат від’ємний, сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у дитини і батька. Біоматеріали відразу були відправлені в обласний лабораторний центр.

23.03 ввечері – температура тіла дівчинки становила 38,2.

24.03 отримано позитивний результат ПЛР на COVID-19 у дитини стан її задовільний, температура вранці – 36,7, ввечері-36,7.

25.03 вранці температура – 36,6, стан дитини задовільний.

Згідно стандарту медичної допомоги дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані.

Станом на зараз проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Нагадуємо, про важливість дотримання умов карантину. Уникайте скупчень людей, дотримуйтесь мінімум 1,5 м дистанції, ретельно мийте руки та використовуйте антисептичні засоби.

Джерело: сайт облдержадміністрації.

Волиньпост повідомляє, що на коронавірус захворіла дитина з Луцького району – мешканка Гіркої Полонки. Батько дитини нещодавно повернувся зі столиці.

Коментарі