Позачергова та надзвичайна сесія міськради 1.02.2013р.

Відбулась із ініціативи групи-18 «Спільна думка». Обговорювалось питання майбутнього закриття нововолинських шахт.

Про якісь виняткові соціальні гарантії, що потягне за собою будівництво нових промислових об’єктів для працевлаштування вивільнених шахтарів чи термінової добудови «діда з бородою» - шахти № 10 НВ, для цієї ж мети, не йшлось.

Нічого надзвичайного. Навіть шахтарів, що мали б спробувати пікетувати сесію і таким чином тиснути на адміністрацію ДП «Волиньвугілля, терком профспілки вугільників та місцеву владу, не було. «Та це ж чужаки!» - подумалось. Яким все одно, що буде із вугільною галуззю Волині та простими вуглекопами. Завтра, о 15-30 год., на майдані Незалежності мітинг вуглярів, що мають всі шанси стати безробітними у недалекому майбутньому. По сценарію і під керівництвом начальства, мабуть. А чому не сьогодні? – спитаєте ви. Відповідь я знаю, а ви здогадайтеся. Набридло розжовувати, ну скільки можна? Для депутатської групи «Спільна думка», відсутність протестних акцій нововолинських шахтарів для захисту своїх родин теж, схоже, було повною несподіванкою.

Документи затверджені сесією міськради та «Постанову Кабміну України № 939 від 27 серпня 1997 року, про порядок ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств», додаю. Все, що можу.

Анатоль Бідзюра, журналіст, Нововолинськ

 

Коментарі