Політична соціологія

Сьогодні мав приємність зустріти на бульварі Шевченка дівчинку, яка представилася Юлією і попросила відповісти на запитання: за кого із мажоритарних кандидатів я віддам свій голос на чергових виборах. Для вибору мені було представлено шість (а не двадцять) прізвищ: Частяков, Діброва, Ковальчук, Булавін, Киричук та Мельник. На що я відповів, що голосуватиму за Приступу. Юлія відповіла, що такої особи немає серед кандидатів. Після цього я вдав дурня і сказав, що голосуватиму за Недищука, на що почув, що цей кандидат не є офіційно зареєстрований. Я спробував довести, що маю іншу інформацію, але Юлія стояла на своєму, що ані Недищук ані Приступа не є офіційними кандидатами. Із посмішкою я запитав, якою фірмою та на чиє замовлення проводиться дане "соціологічне" дослідження. Відповідь мене не здивувала - на замовлення штабу кандидата, який був названий першим. Напевне так, відкритим обманом виборців, створюються рейтинги на нинішніх виборах. Запрошую висловитися й інших мешканців, котрі взяли участь у такому "опитуванні", як це відбувалося у їх випадку.

Коментарі

Коментарі

63

Я не можу відігнатися від агітаторів - щодня дзвонять у двері і запитують за кого буду голосувати. Мало того, пропонують буклети із портретами кандидатів, що у своїх програмах обіцяють ріг достатку та земний Едем. Просто, психоз якийсь! Ще такого ніколи не було. Так дико бажають вкрасти і стати багатіями. Особливо нахабним доводиться грозити, що спущу зі сходів без парашута. Я давно визначився. Не ходіть, бо викликатиму міліцію. Брехні деяких кандидатів у депутати, бачу неозброєним оком.

Зображення користувача Українка.

Мене обминула ця участь)))))))....Але,прошу вибачення у автора статті за,можливо,недоречний коментар...бо трошки не по темі...та все таки про політику.....По телебаченню сьогодні так багато реклами політичної...одні на других "гонять"-не надто й дивно...шакали за здобич гризуться...так і ці-за політичні дивіденди змагаються та наші симпатії.....та найбільше вражає реклама комуністів-ну просто рай нас чекає у разі їхньої перемоги.....а вони ж то точно усі 21 рік при владі....та все метаються-від одних до других......Їх поведінка як приклад....Для того,що вірити і довіряти нема кому....але ж вибір треба зробити...бо все одно хтось буде нам створювати незрозумілі Закони та Постанови....Просто розпач бере....обіцяють усі кандидати...а от по-справжньому проявити себе за час політичної кар"єри не змогла жодна партія....Вражає те,що за час незалежності,а це більше,як два десятки років ми не розвинулись в бік прогресу.....ми скотились так далеко...що спасти нашу державу може лише чудо.....Не знайомилась з жодними конкретними пропозиціями жодного кандидата,в котрі б повірила і які б могли знайти своє місце в реаліях...

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Можу порадити тільки одне: якщо влада погана, то її не обирають в черговий раз, а у нас за неї голосують просто зі звички. Голосуйте за будь кого аби за нового. Буде поганий - переоберете знову через п'ять років, але може виявитися і хорошим. Голосуючи за старих ви ніколи не дізнаєтеся, що втратили.

Пані "Справедливосте"!  А Ви жили коли-інде у, по-спражньому, українській Україні?  Де при владі були б її патріоти.  Із нащадків  козаків, січових стрільців, вояків УПА, дисидентів. І я не жив. То може, спробуємо? Ми так довго експериментували...  Маємо шанс. Ми завжди його мали. Проте, через  кашу-мішанку у своїх головах та дезу ворогів, втрачали його, раз-у-раз. Ми ж такі наївні та довірливі - всіх шкодуємо і кормимо. Наші обранці завжди переймались тільки одним - тупо обікрасти своїх виборців. Пам'ятається, у 1990-му, наша міська влада дуже дослухалася до Нововолинського "Руху" і кидалася виконувати його рекомендації на напізігнутих...  Не те, що зараз. Чому? Та тому, що тоді це була єдина справжня сила. А тепер ми, народ - слабка ланка. І місцева влада добре це знає, але і надалі хоче гратися із вогнем. Проте, все можна змінити. За декілька днів, була б на те наша воля. Під час Помаранчевої революції, на міський майдан прибігав міський голова, і клявся, що зробить все, як скаже громада бо він нею обраний. Щось подібне ви собі тепер, можете уявити? Ото і думайте.

Зображення користувача root.

Я вам наведу один приклад - Частяков. Людина, яка для того, щоб його обрали вкладає величезні кошти у передвиборну компанію . Друк щотижневої газети на 70000, газета повністю кольорової, вартіть друку 1 примірника демаю не менше 1 гривні. А тепер порахуйте - 70000 грн на 1 тираж, скільки тиражів буде? 10,20? Це тільки друк газети! А підготовка, верстка, фотографії, розповсюдження.. А інші заходи - концерти, акції. А підтримка штабу ітд.. По самим приблизним підрахункам на це буде потрачено кілька сотень тисяч доларів! 

І скоріше за все, вклавши стільки грошей у рекламу, переможе саме він. І такі Частякови попроходять по всій Україні. І що вони після цього будуть робити? Може переживати про народ? :) Перш за все вони будуть переживати як повернути собі потрачені на вибори гроші, шляхом прийняття потрібних саме їм законів. Тим самим заганяючи країну у ще більшу яму. 

Зображення користувача Українка.

Для думаючих людей-це все зрозуміло...і прикро...що все таки на прикладі таких,як Черновецький...зрозуміло,що людей можна купити...ще й не дорого ,хоча для держави і народу в цілому ціна не має значення.....прикро....Не хочеться ображати народ наш в цілому і його окремих представників теж...та факт залишається фактом уже багато-багато років-маємо те,на що заслуговуємо...бо історію творити одній чи декільком людям дано дуже рідко.....таким людям властива унікальність...В нашій державі таких самородків не спостерігається....Люди,котрим важко мовчати...які озвучують непримеренність до корупційної та байдужої влади нагадують Дон Кіхотів,чия боротьба не приносить результатів ...на жаль....

Насправді неварта рахувати чужі гроші, тим більше чесно зароблені власною працею. Дозвольте людині витрачати свої кошти так, як вона вважає запотрібне. Краще порахуйте гроші, які розбазаює теперішня влада та посадовці різних рівнів. Адже вон крадуть саме у нас.

Чому у цій державі бути багатим  - соромно? Чому людина, яка своєю  щоденною наполегливістю досягла успіху, має соромитися та  ховатися? Чому ми вважаємо, що бідність - це чеснота?

Практика показує, що той, хто хоче - може і заробити, і закордон навчатися поїхати, і гідно родину утримувати. А той, хто вміє лише заздрити та поливати брудом інших, вкотре перемивати своїм довгим язиком сусіда, може до скінчення віку сидячи на дивані чекати мани небесної. Ай справді, раптом впаде?

Зображення користувача Українка.

Повністю погоджуюсь з даним коментарем...звісно є люди,котрі заробили свої статки на горбу інших ...обманними шляхами....Питання совісті постає і перед маєтними і перед нужденними......бо в сьогоденні крадуть якраз більше ті,кому все мало і мало...коли жадоба грошей переповнює людське єство,витісняючи звідти усе,що базується на духовності та милосерді.....Історія знає випадки осіб з достатком та при цьому таких,що не втратили людяності в повному розумінні цього слова....тому справді-лише заздрість заважає оцінити та поважати людей,котрі завдяки своїм чеснотам досягли певного матеріального достатку....Не можна судити усіх однією міркою..що як з грошима,то обов"язково вони мають бути зароблені нечесно...не суди-да не судимим будеш.....народна мудрість....

Це улюблена заповідь новітніх українських злодіїв.

Зображення користувача Українка.

Хм....перекрутити на будь-який лад можна будь-що....Німці,проявляючи по світу свою непримеренність і фашизм  свого часу,казали "З нами Бог!"...то що ж тепер людям від віри відмовлятись?...пане Анатолію...вмієте ж Ви завелику дозу яду плеснути!

З частяковим все зрозуміло. Так як в нашому регіоні не сильно люблять партію регіонів, тому вони висунули його як мажоритарника. А от що мене дивує root, так це твоє висказування, що будеш голосувати або за Недищука або за Приступу. За них я був би згоден якщо б ці вибори були наприклад до обласної ради. Але їх ніхто не знає по всьому виборчому окрузі в інших містах тому у них не має ніяких шансів і ти віддаючи за них свій голос а не за єдиного кандидата від опозиції, допомагаєш тому самому Частякову бути обраним. На це партія регіонів і розраховує.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Гостю, чи знаєте Ви, скільки голосів необхідно набрати аби стати депутатом? У середньому 30 тисяч, а у нашому випадку, коли балотується аж 20 осіб, може вистачити і 15-20. Якщо мешканці Нововолинська справно проголосують, то депутатом може стати навіть "Пупкін". Невже ви вірите, що Євгена Мельника знають у окрузі й підтримують лише через те, що він представник об'єднаної опозиції? Інших його заслуг мешканці не знають, я щоденно розмовляю із виборцями, й повірте мені, для них він не авторитет. Він такий же ж чужий як і Ч.

Не перекручуйте. Вы балотуєтесь теж не по Нововолинську а по цілому окрузі, так що в інших містах Ви такий же чужий як і Мельник.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

У деяких я звичайно ж чужий, а інших ні. Я пишу про те, що мешканці міста справно голосуючи можуть мати свого кандидата. 15-20 тисяч цілком реально набрати в нашому місті. Тут я місцевий, тому й ставку роблю на це місто, але працювати у випадку перемоги буду на весь округ. А що ж казати кандидатам наприклад із села Полапи у Поліській глибинці? Хто знає їх і на чиї голоси вони надіються.

Не мели дурниць а то я почну вважати, що у тебе щось із головою не гаразд. Місто має всього десь 50 тис. Одна третина в ньому якщо не більше тих, хто взагалі не має права голосу. То про які ти 15-20 тис. говориш? Амбітний ти наш. Ти для початку на місцеві вибори сходи.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Не Тикайте бо іще пальчика поламаєте! Місто це 64 тисячі тому 15 тисяч виборців у ньому є.

Уточнюю: всіх виборців у Нововолинську 42 503 чоловіки.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Ура! Нарешті перемога компетентності і фактів над балаканиною. Тисну руку!

Тут, стоп! Без психіатричних діагнозів, "по-совецькому". Поважайте, хоча б себе

Для того і висувався єдиний кандидат від опозиції, щоб не дати владі шансів пройти. А ви своїм висуванням та власними амбіціями будете тільки відтягувати голоси на користь влади

Зображення користувача root.

Я не хочу голосувати за того, кого не знаю і у кому не впевнений тільки для того, що він може пройти а хтось інший не може. Тому що:

1. Моя совість буде чистою

2. Навіть якщо наприклад Приступа і не пройде то він побачить яку кількість голосів віддали за нього люди, скільки людей йому довіряє і це може стати стимулом займатися політикою і далі. Можливо створити якусь громадську організацію та готуватися до наступних місцевих чи обласних виборів ітд. Такі люди однозначно потрібні у Нововолинську.

Хай і надалі в верховній раді голосує 50 чоловік замість 450 за помахом руки чечетова. зате твоя совість буде чистою.

Зображення користувача root.

Я не вірю в опозицию, вважаю що у нас її взагалі не має! Наведу приклад - наша міська рада. Є правляча партія, є "опозиція" у вигляді Батьківщини, Свободи ітд. Не так давно голосували за продаж землі за ціною у 5 разів дешевше її вартості. Як голосує наша влада? Регіони голосують ЗА, Батьківщина голосує ЗА, Свобода від голосування утрималася. То про яку опозицію ми говоримо?

Ми не про місто а про вибори до верховної ради.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Місто це мікро-проба держави. Якщо ви цього не бажаєте усвідомлювати мені шкода.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Госте, не розповідайте лякалок. Пора врешті голосувати як серце відчуває і як розум підказує, а не піддаватися вашому інформаційному терору: ми єдині опозиційні, тільки ми їх зупинимо...ітп, що це за монополізм! І ПР і Батьківщина були і владою і опозицією, досить грати у поганого і доброго поліцейського. Тошнить уже!

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Root громадська організація Клуб української культури "Аратта" діє із 2007 року. Я радий, що бодай ви розумієте суть - навіть якщо я зберу 3-5 тисяч голосів, це буде показником, що у місті є стільки мешканців, які готові жити інакше. Готові довіритися молодим і діяти. Які не продають совість за передвиборні подарунки і не голосують методом кращий із гірших.

Якам там арата працю? Остання подія на вашому сайті за 2009 рік десь.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якщо вже ви знайшли на сайт, то знайдіть на ньому кнопку і перейдіть на нову версію. А не брешіть тут.

Собаки брешуть. http://www.ngo.zafriko.pl/kat/activity.

Ось вам ваша діяльність:

Трі Нет - вікно для тристоронньої співпраці - 28.04.2009.

Захисти себе від політики - 28.08.2012

Зображення користувача BogdanPrystupa.

www.ngo.zafriko.pl

Так, категорія "Діяльність" дійсно давно оновлювалася із перервою. Коротка інформація подана на головній сторінці. Розширених версій інформації просто не писалося, та це не показник бездіяльності. Тому не дошукуйтесь у чужому очі порошинки.

Та це Частяков,мабуть багато років готувався до виборів,тяжко працював на буряках,напевно не один гектар прошарив з мотикою,щоб такі грошища заробити на передвиборчу кампанію. Господи! А люди,як вівці ведуться на дешеві "заманухи". Яка продажність у душах! Ні! навіть диво не врятує цю країну.

[quote=nika]

А люди,як вівці ведуться на дешеві "заманухи". Яка продажність у душах! Ні! навіть диво не врятує цю країну.

[/quote]

А ще - люди настільки "биті", що краще проголосують за тих, хто вже ТОЧНО буде красти (бо крали і продовжують красти), за тих, хто вже вічність при владному кориті, за тих, хто кидає кістку з барського столу (читай - безкоштовне елітне зерно, дешевий цукор, надбавку на пай, комп'ютер у школу чи садок). Ми будемо заздрити і з радістю оббріхувати інших. Ми втратили віру, що людина може своєю чесною працею досягнути успіху.

Ми втратили віру, тому, швидше за все - втратимо шанс на достойне життя. 

Ну, що тут скажеш. Гола правда. Побільше б таких "Гостей" на сайті "НВ ІнформПортал". І життя у Нововолинську стало б інше - чесніше, порядніше і духовніше. А там, дивись, і влада змінилася б. Я маю на увазі, після наступних виборів. Бо існуючу, вже не змінитьь ніхто.

Зображення користувача Українка.

Насправді в коментарях до даної статті було б корисно і цікаво почитати думки користувачів щодо того чи іншого кандидата в народні депутати по нашому  округу,якщо хтось когось із них знає особисто,чи начуваний про благі діяння.

Вже набагато краще. А до того була філософія типового споживача і пристосуванця. Тільки не кажіть, що я наклеюю етикетки. Люди самі на себе їх чіпляють, своєю покірністю неправді і гнобленню. Мовчазна більшість членів терититоріальної громади міста є рабами, до пори. Поки, що.  На втіху феодальному керівництву. Ніхто не може змусити їх вести себе інакше, окрім, як вони самі. Значить - ще не допекло по-справжньому, ще не відчули всєї глибини жаху прірви, у яку падають вони і їхні діти. Думають, що майно, яке крадеться - не їхнє, а чуже. Що воно не належить нащадкам. Що масові пиятики у парку, циганські торговища у ЦДЮТі, відібране майбутнє їхніх діточок у вигляді громадського майна і землі для ХВЄ, у п'ять разів занижена оцінка земельних ділянок, корупція, безкарність і беззаконня,  кримінальні "сім'ї", тотальна брехня,  цензура у  ЗМІ... - благо. На все, свій час. Невідворотний, як смерть. Як правдива кара Божа. Яку бездуховні і обдурені люди, помилково, називають долею.

Зображення користувача root.

Я ще на 100% не оприділився зі своїм вибором. Поки варіантів 2. Буду голосувати або за Недищука, особисто його знаю, знаю що він робить багато для міста і не тільки перед виборами це і КВНи і спортивні заходи і по проблемі Курчака допомагав, по проблемі лікарні в бойлерній та і просто людям допомагає, які до нього звертаються.

Або за нашого інтернет-героя Богдана Приступу. Молодий хлопець з правильною освітою, за такими як він майбутнє, не за пенсіонерами, у яких корупція та хабарі вже в’їлася у середину, а саме за такими молодими діячами.  

От серйозно - ви справді думаєте, що керувати державою можуть усі, хто КВНи влаштовує чи гроші бідним роздає?!

Зображення користувача root.

Сказав той, хто коментарем нижче захищав Частякова, який місяць тому організував купу концертів у свою підтримку та який роздає бідним свою "безкоштовну" газету :))) 

Я купу часу тому щиро зізналася, що підтримую Геннадія Частякова.

Купа концертів за власний кошт, а не кошти мешканців Нововолинська чи Володимира. Жодна дорога, пенсія та виплата бюджетникам не постраждала від такого дійства.

Газету роздають абсолютно усім - і бідним, і багатим :) Тут прошу не ділити на чорне та біле.

Але Геннадій Частяков не намагається роздавати безкоштовне елітне зерно, доїльні апарати чи хоча б "харчові" набори. Не варто порівнювати абсолютно дозволену законодавством газету і відвертий підкуп (який чомусь у законодавстві фігурує як "непрямий").

 

Зображення користувача root.

Своя газета, яка з’явилася за 2 місяці до виборів, це також підкуп :) Тільки не настільки очевидний, як гречка.

Газета - це засіб масової інформації. Щось ви плутаєтеся у термінах.

Хоча, дехто, мабуть, нею пічку розтоплює - тоді як мастивно-паливний матеріал ця газета звичайно підкуп :):)

Я теж за Недищука голосуватиму. Нормальна людина, яке не лише язиком ляпає а й створює блага для людей.

Тільки не за Частякова. Цей вискочка 100%-во продукт партії регіонів...

Я теж мала нещастя звернутися до пана депутата Недищука,так скажу відверто,що цей депутат нічого не зможе зробити для України в плані важливих реформ,а пісенні конкурси,конкурси краси,конкурси малюночків,шоколадок для діток....цей список можна продовжувати...люди,схаменіться,якщо це справи,якими пишаються депутати,то це ганьба та елементарне замилювання очей,бо ставка робиться на діток.Конкурси потрібні,але не цим має тицяти у очі депутат,а конкретними справами. Наприклад я звернулась з проханням про депутатський запит у СГІРФО,і що ви думаєте,виявилось,що він ,той горе-запит дивним чином зник,напевно його забрала та сама "сила",що і звернення депутата з приводу "Курчака".Не вірю жодному з депутатів,брехуни та кар"єристи.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Цілком адекватна пропозиція!

Зображення користувача Сотник ВУС.

Бодя нагнівалися на Юлю.Шось за багато гонору в цього молодого чоловіка.А він по суті ше ніхто. Уявляєте шо з ним станеться як ,не дай боже, ухопить владні вудила. А мені видається треба йому показатись психіаторам.Шиза пробиває конкретна. Синдром " манії вєлічія". Сходи синку . Як батько ,тобі раджу. Ще не пізно.

Іще один "совєцький" психіатр. Миколо, диплома маєш? Навіть, якби і мав - заочно визначав хвороби лише А.Кашпіровський. Ти ж Б. Приступу і не бачив ніколи.

Зображення користувача Сотник ВУС.

А птаху видно по лету а а хфору людину по його писаннях. А призустрічі з ним тільки діагноз підтвердиться.

[quote=NAZ.IST.]

Шось за багато гонору в цього молодого чоловіка.А він по суті ше ніхто. Уявляєте шо з ним станеться як ,не дай боже, ухопить владні вудила. [/quote]

На рахунок гонору повністю погоджуюся. На сторінках ВІКІПЕДІЇ http://uk.wikipedia.org/wiki/Користувач:Bohdan_Prystupa про себе написав, що він - громадський діяч, краєзнавець, соціолог, ПОЛІТИК. Ось так бистро стають політиками )))))))))

Сторінки