Почалося фінансування будівництва десятої шахти

Міністерство енергетики та вугільної промисловості розпочало фінансування будівництва шахти № 10. Про це йшлося сьогодні під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів про результати поїздки до Міністерства енергетики та вугільної промисловості . Так, у Києві вже затвердили титул до проекту будівництва шахти № 10 і в п’ятницю вже розпочалося фінансування, – пише "Волинський інформаційний портал".

Перше фінансове надходження становить 25 мільйонів гривень. 12,4 мільйона гривень вже надійшли на картки шахтарів для погашення боргів із заробітної плати. Загалом цього року передбачено отримати 200 мільйонів на добудову шахти № 10. У Міненерго запевнили, що переглядатимуть цю суму і за необхідності фінансування збільшать.

Гунчик наголосив на важливості ефективного і своєчасного освоєння цих коштів. Він закликав громадські організації, трудові колективи, керівництво міста забезпечили координацію дій і контролювати використання грошей і хід робіт на шахті. «Це один із найважливіших інвестиційних об’єктів», – підкреслив він.

Коментарі

Коментарі

6

А шо її ше строять. тріндец мені в холодец. яж її та обанкротив. 

Цікаво, яку суму із державних коштів призначених на будівництво 10 НВ, вкрала вугільна мафія впродовж майже 30 років її історії? І скільки поцуплять іще?

Цікаво, якого такого милого ти, Анатоль  ригіоналам з "Спільної думки" підтанцювував краковяк та польку? Цікаво, що ти робив коли у тоталітарному комсомолі? А скільки ти особисто поцупив, коли ще працював? А зараз ти вже став "чесним"

Той Анатоль взагалі не знає, що таке шахта. Тільки здалеку її бачив.

Зображення користувача Букин.

Що, або кого Ти називаєш вугільною мафією за останні 30-ть років? чи тобі аби язиком плескати

я на ній 3ри. магазина построїв.

Сторінки