Президент Зеленський може особисто втрутитись в екологічну ситуацію, яка склалась у Нововолинську

На сайті електронних звернень до президента України розпочато збір підписів на підтримку петиції з проханням втрутитись та вирішити екологічну ситуацію, яка склалась у місті Нововолинську. За декілька днів петиція зібрала 300 голосів із 25000 необхідних, збір підписів триватиме біля трьох місяців.

Автор петиції Віктор Степюк, закликає всіх небайдужих до стану екології у Нововолинську і його околицях, підтримати електронне звернення:

"На території міста вже десятиліттями працюють підприємства, які своїми викидами забруднюють атмосферу та навколишнє середовище, що призводить до катастрофічного збільшення в місті захворювань на рак та хвороби дихальних органів. Місцеві чиновники закривають на це очі, що спонукає жителів міста до висновку про наявність корупційних дій. Просимо Вас, як гаранта наших прав і свобод, втрутитися в цю ситуацію, так як самі жителі міста не можуть перемогти "великі гроші", які замішані в цій ситуації. Місцева громада доведена до відчаю і, на мою думку готова акцій протесту."

Ми, в свою чергу, хочемо запитати директорку «КРОНО» у Нововолинську, Покінську Н.П., коли буде встановлено фільтр за мільон євро, який вона обіцяла жителям на громадських слуханнях у 2016 році при отримані у громади дозволу на збільшення атмосферних викидів?

Читайте: У 2019 році «Кроноспан» встановить сучасний фільтр вартістю мільйон євро, - директор заводу

 

Коментарі