Прес-конференція Ігоря Гузя: звіт діяльності у парламенті та окрузі за квартал 2016 року

9 червня відбулась прес-конференція народного депутата України Ігоря Гузя у Нововолинську. Тема: звіт діяльності народного депутата у парламенті та окрузі за квартал року.

Коментарі

Коментарі

11

Соромно слухати. Про що звітувати. Яценюк просрав, угробив україну, як жити далі. дальше деребанять. Під час інтерв"ю, потрібно було прив"язати рук Гузю, щоб не злетів від брехні.

Ось тарифи підвищують-заслуга Гузя - молодець. Маши дальше руками. Потрібно піднімати народ. Пропадем.

 Пану Гузю-респект та повага громади))))

Одна водичка. Не відповів на моє запитання про корупцію у Нововолинську.

Громадянине Анатолю, де ваша конкретика, де факти, що то одна водичка? З корупцією треба боротися не запитаннями, а чисто конкретними, рішучими діями та практичними ділами, а не язиком бла-бла -бла((((Запитаннями корупцію не перемогти)))

Гузь цілий рік, що робив, то тільки підриває і піднімав свій рейтинг 

гузь вже вам у всьому винен. і тарифи, і пенсія, і все-все. може згадаєте про міську владу. Той  молодчий чоловік Гузь старається. А вам все дай обплювати людей, обгадити. Що це за українське нація, і всі не такі, і все не так. А от коментарі строчити добре вміємо. А ще - інкогніто критикувати.

Нічого доброго Гузь не зробив, тільки піарится вміє. Наступної каденції Гузю не бачити як свої власні вуха! Гузь прийде-порядок наведе????ЛОЛ)))

Гузь - демагог і піарщик. А ще дуже хоче зробити політичну кар'єру. Тому всі ці зустрічі, звіти. Але все це профанація, видимість роботи, діяльність не для блага людей. Якби Ви, шановний Ігорю, думали про виборців, то не голосували б за підвищення тарифів, заробітних плат собі дорогому, не допомагали б посилювати існуючий режим. Все по-старому, нічого нового. Тільки ми, люди вже інші і на Ваші обіцянки-цяцянки не купимось. Зміни будуть дуже скоро ...

 Як люди поважають Гузя покажуть наступні вибори. Гузівське гасло що він прийде-порядок наведе вже не прокатить! Де той гузівський порядок? Ще більший бардак став

гузя на паль за таку політику садити потрібно - брехун і крадун!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! прийде ще й його черга відповідати за все, тільки цій раді напевно буде гірше як януковичу - бо за кордон вже втекти не дадуть)))

Сторінки