Претензії не до директорів дитсадків, а до організації виховного процесу, - Олена Шаповал

 

Громадська активістка, мама трьох діток Олена Шаповал відповіла на звинувачення в озвученні неправдивої інформації. 

Відповідь вона опублікувала в одній з нововолинських груп у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Олена Шаповал повідомила НВІПУ про те, що дитячі садочки Нововолинська з подачі місцевої влади з 2011 року працювали до 17-ої години. Це створювало неабиякі незручності працюючим батькам та вихователям, адже першим доводилося залишати дітей сторожу. Розповідала Олена Шаповал і про вдруге зачинені на карантин садочки, нестачу місць у них, дитячу інфраструктуру міста тощо.

Читати також: У Нововолинську для 210 діток немає місць в садочках, - Олена Шаповал 

У той час в Управлінні освіти переконані, що у місті з роботою дитячих садків проблем немає. 

Ольга Лакиш в соціальних мережах та ефірі ТТІ стверджувала , що у Нововолинську дуже слабо заповнені садочки, що проблеми як такої не існує.

Відтак, Олена Шаповал знову звернулася до нововолинців, щоб пояснити свої претензії. Жінка каже, що жодного разу немала претензій ні до вихователів, ні до вчителів дитсадків, адже вважає їх роботу "близькою до бездоганної". 

"Не маю претензій жодних до директорів садка, який відвідували мої діти, бо вони є заручниками тих обставин, в які їх поставили, і якщо, наприклад, заяви в садок принесло хоч 40 батьків в ясельну групу, вони змушені їх прийняти", - пояснює Шаповал та додає, що претензії має лише до підходу організації виховного процесу управління освіти.

Зокрема, жінка наводить кілька "чому", на які відповіді мали б дати саме в Управлінні освіти. 

- чому декілька років діти відвідували садки з 8-ої до 17-ої години?

- чому порушується наказ МОЗ та діти в переповнених групах мають по 1,3 метра квадратних ігрової площі на дитину при нормі 2,5-3 метри?

- чому ціни на платні послуги гуртків затверджуються рішенням виконкому, а перед прокуратурою догану отримують керівники ДНЗ?

- на яких підставах скорочуються години англійської мови в школі?

- чому прошується Закон України про публічну інформацію, на сайті закриті ссилки на скандальні рішення міської ради 2011 року зокрема Про скорочений режим роботи ДНЗ; Про перейменування ДЮЦ?

"Та є десятки ЧОМУ, але вони не стосуються викладачів та керівників закладів освіти Нововолинська, вони задаються керівникам вищої ланки, які мали би забезпечити виховний процес, контролювати дотримання законодавства, наказів МОЗ: норми кількості дітей та ігрових площ", - підсумовує Олена Шаповал. 

Коментарі