Прокуратура оголосила підозру депутату Волиньради від «Самопомочі» Борису Бабійчуку

Депутата Волинської обласної ради від об`єднання «Самопоміч» Бабійчука Бориса Федоровича повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Про це «ВолиньUA» стало відомо з власних джерел.

Зокрема, як інформують джерела, прокуратура Волинської області повідомила депутата Волинської обласної ради Бориса Бабійчука про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 359 та ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України (Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації).

Санкція ч. 1 ст. 359 ККУ (Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання) – передбачає покарання штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ч. 2 ст. 359 ККУ (Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) – передбачає покарання позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

Борис Бабійчук на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував звинувачення:

Висловлюю велику подяку працівникам Служби безпеки України, Прокуратурі за пророблену роботу. Півторарічна спецоперація з виявлення небезпечного депутата успішно завершується. Прослуховування та введення в оману продавця, замовлення товару з прихованими властивостями дали плідний результат. Вилучено п'ять GPS трекерів, які призначалися для охорони власного майна замовника. Всі трекери були закуплені в Китаї, офіційно та безперешкодно пройшли митний контроль і лише після продажу "підставній качці" виявилося, що вони можуть мати приховані властивості, а саме вмонтований GSM мікрофон - це і є злочин. В країні вже побороли корупцію, переловили наркодилерів, відсутня організована злочинність, немає сепаратистів і шпигунів, лишилося лише ловити опозиційних депутатів, які ввезли з Китаю трекери.
PS: Кримінал потрібно було давати ще в 14-15 роках, коли я з колегами на передову передавав те, що рятувало Вам життя, Хлопці.
З повагою Директор Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям Борис Бабійчук. https://www.facebook.com/groups/vncdv/

Коментарі