Прошу слова

Висловлю свої деякі приватні міркування, начитавшись коментарів на сайті «НВ ІнформПортал». Як на мене, то багатих, котрі рвуться у Верховну раду, взагалі, потрібно у цьому, законодавчо обмежити. Поясню. Ви ніколи не задумувались, а чому багаті ідуть у владу? Більшість із них патріотизмом та любов’ю до Неньки України, ніколи не страждали і не палають. І навряд чи запалають потрапивши до ВР. Скоріше навпаки. Звідкіля у них багатство і гроші? Декларуючи свої прибутки у ДПА, вони їх, здебільшого приховують. І це легко довести, було б бажання. Є безліч прикладів. І на місцевому рівні теж. Виходить, що вони чогось бояться. Схоже, хочуть за муром депутатської недоторканості зберегти неправедно нажите, і як вбачається, вкрадене у народу добро. Мало того, подвоїти чи удесятерити свою нерухомість та рахунки у вітчизняних та закордонних банках. Переважна більшість виборців на округах, взяти хоча б наш Володимир-Волинський № 19 – бідняки, у порівнянні зі багатіями-кандидатами. Окрім Б.Приступи та Є.Недищука, звичайно. Можливо іще деяких, яких я не знаю. Між більшістю кандидатів і простих людей виборчих округів, величезний розрив у якості життя, який щомісяця збільшується, а ми відповідно, стаємо все злиденнішими. Якщо вивести середнє арифметичне доходів виборців по округах, то ці люди живуть дуже скромно. І зрівняти це зі тлом розкішного життя та видатками наших майбутніх наймитів. Це – прірва, яку нам сірим, і нашим нещасним дітям, яких ми лікуємо у бойлерній 15 М-ну, і оздоровлюємо у озері на Шахтарському, не подолати ніколи. То чому я маю за них голосувати? Щоб вони почали тріщати від вкраденого багатства і безкарності? Людська непорядність напряму залежить від кількості грошових знаків у гаманцях та у комерційних банках – переконався давно. Людина, розбагатівши, змінється у гірший бік.

Далі. Більшість наших кандидатів не горять радикальним реформуванням економіки, освіти, правоохоронних органів та судової системи. Вони говорять, що не відразу Київ будувався, потрібно почекати ще, буде не так боляче і легше, відтягуючи час. Скільки чекати? 50, 100 чи 1000 років? Києву, 1500 років. Така гнила і бидляча стабільність мене не влаштовує. Я не прихильник ані Митного союзу, ані збереження СНД під егідою Росії. Я – європеєць. І бачу майбутнє своєї країни і нації тільки у Європі, посеред цивілізованих і демократичних народів. Голодоморів, ГУЛАГів, репресій, геноцидів і тиранів, рабства і «старших братів» різних калібрів, і у різних їх проявах, воєн та пролетарських революцій, ми вже наїлися. Хочеться волі. Але не такої, як маємо зараз, а справжньої. На мою думку, депутати, що злісно не бажають, або не вміють говорити українською мовою повинні бути депортовані у країни, що виявлять бажання надати ім. притулок. Мало того, абсолютно всі громадяни держави Україна повинні нею вільно володіти. Якщо це не так - то вони є небажаними на українській території. Ніхто зі депутатів Верховної ради не повинен бути причетним, ані до ведення свого власного бізнесу, ані до лобіювання чужого. Закони для всіх - і для багатіїв у тім числі. Я не раб і не безмовна скотина. І якщо потрібно, не зважаючи на вік, готовий захищати демократичні вселюдські цінності зі зброєю у руках, згідно ст. 17 Конституції України. На тому стою.

 

03.10.2012 р. Анатолій Бідзюра, голова ГО Україна + Польща. Нововолинськ

 

Коментарі

Коментарі

9
Зображення користувача root.

Дякую за статтю. 

Як на мене потрібно законодавчо забезпечити рівні умови на виборах всім кандидатам. Інакше вони знаходяться у дуже нерівних умовах. І хтось один може собі дозволити надрукувати десятки тисяч листівок та розклеїти їх по місту, організувати концерти від свого імені, навіть власну газету випустити. А хтось інший навіть десятої частини цього через свої невисокі статки зробити не може. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Поділюся своїм досвідом. Закон про вибори Польщі встановлює єдині ставки для всіх кандидатів. Висота ставки залежить від ради, до якої особа кандидує.

- кандидат до міськ/сільради до 20 тис. мешканців - 750 zł

- кандидат до міськ/сільради понад 20 тис. мешканців - 1000 zł;

- кандидат до районної ради - 2000 zł;

- кандидат до ради міста обласного підпорядкування - 3000 zł;

- кандидат до облради - 5000 zł.

Що до Сейму то ЦВК перед виборами встановлює граничну висоту фінансування кампанії партії і кандидатів. На минулих виборах до Сейму така квота в перерахунку на кандидата складала 1500 zł.

Цікаво,а хто фінансує тебе?тому, що вибори - це дуже дороге задоволення І ще одне питання,на якому етапі ти зійдеш з дистанції

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Мене фінансує Приступа Богдан Євгенійович

А щодо дистанції - слідкуйте. Будете здивовані тим, що її я пройду до кінця.

А памятаеш,я колись запитував тебе, чому мовчать профспілки,коли хочуть забрати турбазу на Світязі?,і ти писав що такого ніколи не буде  Тоді я тобі відписав що для цього влада навіть закриє шахти,і ось мої слова підвердились,дійсно влада збираеться продавати наші шахти  Богдане я не повірю що ні твій батько ні ти не знали що таке має статися,так чому дійсно мовчать профспілки,чому не піднімуть народ до виборів?На певно тому мовчать що отримали вказівку з верху мовчати  Люди що керують нашими шахтами отримують шикарні пенсії напевно більше ніж 5000 плюс регрес трішки менше,а ще є доплати за різні нагороди,так що можна прожити і без шахти,а на майбутне дітей їм начхати Не розумію,ти знаеш що все одно не пройдеш до верховної влади,так навіщо ти забираеш голоса у людей які дійсно можуть щось змінити в цій спаплюженій державі

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Шановний Орёл, якщо ви працюєте на шахті то повинні й самі знати відповіді на ці запитання, якщо ж ви просто нагнітаєте тут атмосферу чутками і браком професійних знань у цій сфері то мені немає чого Вам відповісти.

Це не мої чутки,це написано на сайті ,можете прочитати 

Волинські шахтарі можуть залишитися без роботи і зарплат

Опубліковано Гість 11 Жов 2012 12:17   Ось і питаю,чому нікому не має діла до цього?   Ви кажете що ви самі себе фінансуете,ось я не розумію у вас що,дуже багато лишніх грошей?Ви з самого початку коли шли на вибори розуміли, що ви ніколи не зможете потрапити у Верховну раду,тоді навіщо витрачати кошти? Існує тільки один варіант,ви ідете до кінця,і тим самим забираете якусь частку голосів у кандидатів від опозиції,а після проходження ПР до влади вони повернуть вам усі затрати щей з процентами  Ось таке моє баченя,чому деякі кандидати ідуть на вибори  Головне отримати обіцяні гроші,а далі що буде ,те буде
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Це не мої чутки, це написано на сайті...ха ха ха

Ви сама святість. От прочитав і повірив, а може б перевірили інформацію для початку?

Пане Орёл, бачу чим бижче до виборів тим цікавішою для Вас стає моя персона. Декларація доступна в інтернеті - читайте. Тоді знатимите чи є у мене "лишні" гроші. Цікаво, звідки це Ви знаєте, що я розумів, ідучи на вибори?! У Вас є надприродні здібності?

Ви ж самі чудово розумієте, що пишите тут дурну провокацію, і що б я Вам не відписав - це й так не задовольнить. Дайте, якщо можна, відповідь і мені, бодай на одне запитання - як можна "забирати" у когось голоси? Кандидати що є власниками голосів? Якщо люди вірять кандидатові, то вони голосують в незалежності від того хто б і як їх не агітував. А Ви пишите дурню про "забирання". Якщо кандидати "не якісні" люди просто голосують за інших. Невже це така таємниця для Вас?

Подивіться відео до кінця,це дійсно шокує,адже політика і люди в ній це нонсенс. Нас,як баранів постійно використовують!

Сторінки