Про близьких родичів Віктора Сапожнікова у структурах міської ради

«Полковнику ніхто не пише» - подумав я сам до себе коли всі терміни відповіді від високої та такої давньої (аж соромно сказати!) нововолинської місцевої влади на наш інформаційний запит, давно минули. А ось і ні! У суботу її таки вкинули у поштову скриньку.

Я дякую вам, Вікторе Бори…, тобто, Володимире Дмитровичу. Позитивного чи негативного формату вона була, але все ж приємно. І хоча, у ній ви картаєте нас за незнання якихось там новітніх люстраційних законів, факт відсутності близьких родичів посеред оточення міського голови, заступників та інших максимально наближених до нього службовців міськради, виконкому його відокремлених структур і управлінь нас дуже тішить. Нема і все!

І міська прокуратура нічого не виявила. Краса! І повний ажур! – корупції у Нововолинську катма. Хоча, у номерній відповіді на гербовому бланку, посилань на якийсь там алярм, що відбувся у зв’язку із прокурорськими перевірками на тему виявлення близьких свояків місцевого начальства у стінах міськради, не було. На цьому можна і зупинитися. Проте.

А як тоді наше комунальне майно - будинок та земельна ділянка на вул. Східній, 13А? Що належали раніше міському Парку культури та відпочинку і були подаровані родичу чи родичці міського голови? Вже й не пам’ятаю кому. Не близькому і не подаровані - скажете ви, а віддані безоплатно згідно рішення сесії міських депутатів Нововолинська від 23 грудня 2010 року № 4\15 – як презент на св. Миколая. Ну, то ми просимо пробачення. Все тоді, законно. І рішення сесії є, і родичі дуже далекі. Тоді, можна. І представники прокуратури теж, на всіх сесіях міськради були ну, ніби сторожовими псами. Щоби, не доведи Боже, бува не порушили конституційного права якогось із членів громади.

Та й нині прокурори на всіх сесіях бувають регулярно. Ось тільки, результат від цього сидіння там – майже нульовий. Стверджую: бувати на сесіях міськради, або читати рішення наших наймитів – повчально і дуже корисно у пізнавальному плані. Для тренування уваги, пам’яті та інтуїції. Там, як правило, кресляться ескізи майбутніх корупційних схем. Чого у них тільки не набачишся! А прізвища яких людей там фігурують!! Не всі, буквально, родичі і слуги, але там їх дуже багато. Майже вся міська, пряна корупційна кухня, узаконена задертими руками обраних нами ж, міських депутатів. Шкода, що старезна і підсліпувата, вочевидь, шкапа міської прокуратури покликана Присягою та Конституцією України служити і захищати - тільки «дахує» і «відмазує». «Не помічаючи» і через люрнетку злочинів передбачених антикорупційним законодавством Держави.

Я, через неуважність свою, не заглянувши попередньо у «Закон України про запобігання і протидію корупції» думав, що близькі родичі це,.. як у тварин. Ну, скажімо, гієн. Чи у гусей. У тхорів, або у вовчому братстві. Коли за малятами доглядає вся зграя. Включаючи тіток і двоюрідних сестер. Навіть, троюрідні у цьому процесі беруть найактивнішу участь. І у собак Дінго теж так. І у слонів. А ось у котів, жирних чи худих, все навпаки – вони поїдають своїх дітлахів. Якщо бажаєте, то ми, «пора-люстра», хоча й юридично не зареєстровані, документально можемо довести у судах шкоду завдану громаді міста Нововолинська діями чи бездіяльністю місцевих, владних посадових осіб за багато минулих років.

Відповідно до ст. 24 «Закону України про службу в органах місцевого самоврядування» та Конституції. Тобто, на основі офіційних рішень міськради, виконкому та інших документів, що суперечать Основному Закону і нормативним актам України. Як і службову невідповідність займаним посадам чинних службовців. Повну або часткову. Ми не радили б вам, В. Д., бути таким самовпевненим. Гай-гай, ще у вас все попереду. Як і у вашого шефа. Вище наведені закони рекомендуємо читати уважно і повністю. Ви, панове, влипли. Навіть дуже. Тікати треба. Як сказав колись В. Янукович журналісту Мустафі Найєму на одному із своїх знаменитих брифінгів: «Я вам не завидую!».

У випадку, коли судові процеси будуть безрезультатними, є ще поліграф – детектор брехні. Чи не бажаєте шановні добродії, високі посадовці місцевого врядування добровільно проскануватись на ньому, щодо наявності чи відсутності у ваших публічних висловлюваннях, або у підписаних вами рішеннях, розпорядженнях та інших офіційних документах, правди та совісті?

Ну, і ми звичайно ж – члени незареєстрованого Люстраційного комітету Нововолинська, разом із вами, теж бажали б пройти цю процедуру. І прозоро, як ви й урочисто декларували у своїх передвиборчих програмах, показати громаді хто із нас бреше. Із оприлюдненням результатів досліджень посеред виборців міста, через ЗМІ. У період вашого майбутнього місцевого передвиборчого марафону, а насправді, хапання за соломинку п’ятої каденції. Це було б дуже по-людськи і по-совісті. То як? Чекаємо відповіді.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща». Член Люстраційного комітету. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

26

Скажу словами Омара Хаяма---- меру:

"Ты выбрался из грязи в князи

но быстро князем становясь....

не позабудь! Чтобы не сглазить.

 Не вечны князи-----вечна грязь.....                       

Скільки в організації Укр+Польща членів? Чи це військова таємниця? Доброго ранку).

Бу-га-га ! Я думаю там один член.. Решта всі яйця))))))

Бывают психи разные -
Не буйные, но грязные,-
Их лечат, морят голодом, их санитары бьют.
И вот что удивительно:
Все ходят без смирительных......

Висоцький Володимир Семенович. 

Назвись якщо ти такий *херой*--адже ж тебе мама родила,а батько дав тобі прізвище і звичайно не "petrez" тим більш ,що воно означає ти напевне і сам незнаєш.Окрім цього в тебе й очі засліплені не бачачи справжнього "болота" за часів господарювання мера.ЧАС ВИПРАВИТЬ ЦІ ПОМИЛКИ--- І ВІН З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ НАСТАВ.

  Для тебе є слова з пісні Кузьми Скрябіна: " нас просто знову кинули..... як лохів розвели за спинами......діла свої зробили.... злили мене з тобою в унітаз......

А тепер уяви "херою" скільки скалічених психічно стануть потенційними клієнтами психушок--- бо вони державі не потрібні і твій коментар має певну рацію, але запам"ятай "херою-petrez" є ще свідомі патріоти які захистять цих знедолених і УКРАЇНУ в цілому. 

Ну не я зкладав селітру у Вопак, якщо це геройство - то ви мене вибачте.

Я ще й досі вас пам'ятаю у футболці із агітаційним написом "Український вибір", сподіваюсь ви напевне вже й самі знаєте, що він означає.

 В мене свій УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР несумісний з програмою Медведчука....  На рахунок селітри у "Вопаці"--- мусора цілий рік шукали свідків котрі могли мене бачити в момент закладання селітри і не могли найти. Якщо тобі було про це відомо петю чому не повідомив вчасно слідчі мусорські органи? Тепер слухай зауважно я тебе зроблю свідком--якщо маєш докази ти їх надаш.Все вирішить суд. Готуйся!!! Ти уяви собі,що ти мене цим шантажуєш і поровокуєш і за це відповіш.

О батєннька! Я віжу вас недолєчілі! Будєм ісправлять!

О бач значить знає! Не все втрачено ще. А те що в футболці "український вібір " ходив - факт. Не треба із себе вдавати неосвідченого.

Анатоль! Про люстраційний комітет докладніше будь -ласка.

Ким створений? Коли? Де проходили збори? Статут а студію! Хто головуючий?

Я підозрюю , що там таке саме мутіво як і з г.о. Україна + Польща (організація п'яти людей). Га питаю?

Ага , якже! Тут Бабійчук - порядніша людина ,намагався щось подібне створити, заклювали - заплювали! 

То виявляється комітет уже створений! А вас нешановний Анатоль хто уповноважував на подібні речі?

І ще дуже цікаво було б побачити список , так сказать членів ))) того комітету .хто туди входить ? Ти да я да ми с тобой? Ковальчукбідзюракоптюкмигас!

Цілком вистачить.

Цілком вистачить для чого? Для особистого піару та задоволення власних амбіцій та гонору цих чотирьох? Дійсно вистачить. А от чи вистачить для громади? Треба було б у громади запитати. для цього і стояв Майдан та гинули люди, щоб у громади амбіційне би-ло хоч часом питало.

Декілька десятків років тому був проведений цікавий експеримент. На мишках. У клітку, де сиділа мишка, час від часу, але регулярно подавався електричний струм. Слабкий, але неприємний. Бідна мишка мучилася, не знала, що діється та за що. Схудла бідна, апетит зник, хвостик обліз. Струм припинили. І у клітку вкинули слабшу мишку. Від образи на експериментаторів, ненависті до злої долі вцілому, наша мишка почала тероризувати слабше мишенятко. І о чудо! Зявився апетит, енергія, нормалізувалась вага.

Анатоль, ще 3 кг залишилося. Нічого особистого, які там образи. Тільки науковий підхід до проблеми. Ви заходьте частіше.

Вже розігнався. Авжеж. Справжнє прізвище, а не кличку, як у пса. Обзиваєтесь - і зустрічаємося особисто. Статут, склад комітету, ким створений, місце проведення зборів, керівний склад, дебет-кредит і чай з какавою будуть у студії. Державна реєєстрація теж.  Тільки так.

Ясно, знову під дуріка косиш. Як когось своїми запитами доставати , називати корупціонерами та хабарниками, без рішення суду між іншим(як от з дитячим садочком)то можна , а звичайнне питання щодо вашої палкої діяльності - без відповіді. Ну як так.

Моє прізвище Манойло Олена Миколаївна. Ще памятаєте, кого поставили посеред класу як саме велике стидоття міста. Ще памятаєте, у чиє життя ви влізли брудними ногами? Ні, не я обзиваюсь. випадково потрапила. То ви надумали зустрітися? А не так давно знали точно, кого зустрінете). нафіг мені ваші статути. Достатньо було глянути на кількість народу на мітінгах від Укр+Польща. Вибачитися можна. Чекаю. Достатньо в усній формі.

І не подумаю.

І не потрібно. То два хлопа вимагали, кулаками гупали, щоб про Буторіна статтю написали, який він кака-бека. А то глянь, подружка оди пише і нічого. Дуже послідовна політика для люстраторів. Засуньте своє вибачення в з..

Мартинюк, от чесслово. Задовбали ви вже із цим цапанням. Займіться краще мадам журналісткою, бо перефарбовується настільки швидко, що аж в очах рябить.

.....не тільки нею займуся є ще Савчук Валентина і декілька блюдолизів. З сьогоднішнього дня відлік часу включений.

Сміх та й годі. "Чесні журналісти": Андрій Медина і Андрій Кравченко працюють на Гузя - один знімає і монтує, інший озвучує відео, Андрій Сорока на Юнака - сидить в штабі денно й нощно. Камишникова притихла але справно пише оди Буторіну.

Як вона писала колись - Собачки хочуть жерти. Ох і ненаситні ж собачки...

Камишнікова ***** ще та - теж на штаб Гузя працює
(скоро викладу фото)
очевидно радником, як в Сапожнікова колись 

Ще такого радника Гузю не не вистачає, хай би походила із ним на зустрічі із виборцями , ****** , думаю голосів би у нього зменшилось.

А з якої то грязі наш мер? Ви при своєму розумі? Згідна,що можливо щось і не вдалось йому зробити,ідеальних людей немає,проте вислів "з грязі" в цьому випадку зовсім недоречний. Критикувати теж потрібно влучно і за справу.

Таємниця. Бажаєте написати заяву? Засвітіться.

Сторінки