Прямий ефір з Андрієм Кравченко, кандидатом на посаду міського голови

Сьогодні, 22 жовтня, о 20:00 відбувся прямий ефір з кандидатом на посаду міського голови Нововолинська Андрієм Кравченко. Користувачі порталу задавали питання у коментарях, гість студії відповідав на них у прямому ефірі.

Коментарі

Коментарі

45

кравченко танцюють всі 3 во сміху буде

Кандидат у ***....

Ой, почекайте, він жеш і так ***..

У мене є декілька питань до кандидата на посаду міського голови, дайте, будь ласка, відповідь:

1. Які саме (конкретно) проблеми міста будете вирішувати першочергово?

2. Що плануєте робити для допомоги Нововолинським шахтарям?

3. Назвіть осіб, які входять у Вашу команду.

4. Які галузі промисловості вважаєте пріоритетними у Нововолинську? Які підприємства , на Вашу думку, є збитковими, а які прибутковими?

5. Як плануєте збільшувати кількість робочих місць?

6. Як конкретно покращуватимете роботу ЖКО в цілому та ЖЕКів зокрема? Чи будете збільшувати їх фінансування??

Дякую, надіюсь почути відповідь.

Казали люди, що Кравченко був у комсомолі, допомагав комунякам. Є навіть фотографії та відео. Потім лизав *** яйценятам з народного фронту. А де тепер? Коли в його віці так часто міняти політичні орієнтири, то це значить , що він ***, який немає клепки в голові. Коли наші хлопці в Луцьку захватили їхній обком, під час РЕВОЛЮЦІЇЇ ГІДНОСТІ, то бачили та маюсь і списки , і фотографії. Та можна і в місцевих комуняк спитатися.

Мати рідна, коли він встиг побувати у комсомолі?! Йому біля 20- ти років...

Однозначно був.На одному зі своїх  флеш-мобів дійсно здивував,сказавши,що засновником ВЛКСМ був Лазар Мойсеєвич Шацкін,більшовик-єврей,якого розстріляли в 1932 році.Я чуть не випав,бо сам був в ВЛКСМ і не знав такого.Маладюга!п

ви дуже популярна у місті людина, хто знімає і монтує такі чудові ролики?

що плануєте робити після виборів? чи буде продовження проекту "голос народу"?

У мене теж питання до цього хлопця- де він узяв грошенят на заставу?  Щоб балотуватись на міського голову потрібна чималенька сума застави. 

Мислю, що хлопчик технічний кандидат, агрошенят "підкинув" добрий дядя Вітя, щоб потім зібрати урожай у вигляді голосів. Чи не так?

А ще подумайте городяни про усіх адептів сект, бо дядя Вітя щедро роздавав їм і приміщення і землю, а вони будуть кланяючись голосувати за "вічного та невмирущого".)))))

Згідний з цією думкою, бо знаю особисто кількох чоловік, яких запрошували в кабінет мера і пропонували вусунути свої кандидатури на посаду міського голови і деякі з них зараз у списку кандидатів. Нашій опозиції хватило розуму виставити єдиного кандидата на цю посаду, от і штаб Сапожнікова вимушений був найти технічних кандидатів, щоб розпорошити голоси. 

Популярність кандидата на голову міської Ради фантастична та неосяжна,що підтверлжено офіційними соціологічними опитуваннями проведеними агенством Standard & Poor’s.Але це квіточки,величезна популярність Андрія в КНР,а це багато не мало -150 млн.жителів.

щось вiн на гея смахуе 

Ні в якому разі,ви помиляєтесь,інтенсивно цікавиться гарною статтю (зі слів аматорів-агітаторів).Зовнішній креативний екстерєр це можливо обманливий наслідок субітекса або метадона,які дуже популярні в середовищі молодих кандидатів.

админ не пускаите клоуна кравчеклоуна до іфіру це позор саиту

Ні в якому разі не можна забороняти,це порушення всіх законів.Навпаки,таких авторитетних кандидатів необхідно крутити і піарити 24 години на добу.Бо ми є електорат ідіотів і тому він буде старатись саме для нас.

ще одна пішка Сапожнікова....ну що ж...давайте подумаємоє що ми маємо...раніше Сапожніков будував свою передвиборчу компанію на обіцянках,зараз він розуміє що обіцянкам невірять,і тому він строїть все на тому що нема на кого його міняти...Я вважаю що його його може замінити любий із кандинатів(на мою думку хтось із незалежних від Сапожнікова)...тому що при зміні керівника всі схеми відмивання грошей руйнуються.... кандидати тратять гроші на агітацію...і це добре(буде чім вогонь розпалювати)...але кожен з нас повинен зрозуміти що наш вибір впливає на наше мійбутнє...і тільки ми у відповіді за те що з нами буде далі...не депутати-а ми....

Це що. дві людини. чи два ідіота між собою переписуються?. Ще такого вреда не читав..Мужикі починайте лікуватись.

Пане Андрію, Ви говорили про легалізацію проституції.Яким чином це буде проходити.І чи не буде порушено при цьому гендерну рівність.Тобто чи буде проституція жіноча та чоловіча?:))

хлопці,чого вас так пре???

Пане Андрію, яка вартість буде курсів експортерів та хто їх буде проводити?:))

А як же буде зі студією  А-Денс???

ефір пропадає постійно...

ефіру нема 

пороблено?

Як будете виганяти ворон з парку?:))

як залучати інвестиції?

час перед виборами-це час,коли роблять "добрі справи під марки хорошої людини".що ви зробили за цей передвибрчий шлях?дякую

Зображення користувача prustypa.

я за Кравченка за легалізацію проституції !

Клоун, прастігоспаді! Дитино, іди на вулицю погуляти. Ти мелеш таку дурню.

Пане Андрію,яка подолаєте організовану злочинність в місті?Чи будете з ними співпрацювати?Чи,можливо,очолите :)

Коли пройде мода на патріотизм і почнеться патріотизм справжній?

Андріє,як ви збираєтесь боротись із воронами у парку: відстрілювати з рогатки,ганяти палкою, вирубувати дерева?

Як ви бачите формування бюджету?

Який спосіб теплосбереження , на вашу думку, є найбільш ефективний для нашого міста? Яким чином це можна втілити?

А як Ви, Андрію поборете таке явище, як тітоньки-пенсіонерки з совковим мишленням, які в кабінетах тільки вишивати хрестиком можуть.

це лише в мене так рве ефір? жодної відповіді не почула внятно(

Сашко привіт! Спитай у Андрія чи він задумувався над тим що населення нашого міста сприймуте це все всерйоз і він стане мером?

ви не правильно зрозуміли за пенсіонерів.питання стояло так,що будете робити з пенсіонерами,які сидять у кабінетах.та й на моє питання не було відповіді-що ви зробили конкретно перед виборами?

Андрію, а як поборете мислення дядьків-корупціонерів, які Вас навіть слухати не захочуть, бо в них свої накатані схеми. Як Ви змусите їх працювати? Адже у них загартований кістяк, який не просто розрубати.

ЗАБЕРІТЬ ЦЬОГО ЖОПОТРЯСА З ЕФІРУ!!!!!!

Все зрозуміло. Думала,що хлопця підготують до ефіру.Жодної толкової і розумної відповіді на серйозні питання. Проте на безглуздих розводить дискусії.

Мерство - це не дураковаляніє. Це вже навіть не схоже на троллінг. 

А так імпонував мені(

Сподіваюсь він не застрягне в цьому образі.

Кого з кандидатів у мери ви б не хотіли аби вибрали?

Дякую за відповіді та навіть до  колишніх маски-шоу не доріс. Тобі діскатєка потрібна, то не чекай 26 жовтня, іди туди вже сьогодні!

Зображення користувача prustypa.

Чому Ви не в АТО ? Відмазалися ?

А чому не можливо переглянути запис прямого ефіру з Кравченка? З Недищуком є а тут не має.

Зображення користувача admin.

З Кравченком відео перервалось пару разів. Зараз вже завантажується на ютуб.

А чого всі так хочуть бути мером?

НІ ОДНОЇ ЧІТКОЇ ТА КОНКРЕТНОЇ ВІДПОВІДІ.

Відносно шахт-кандидат якщо цікавився мав би знати що в європі такі шахти вважаються неудобними для видоботку.І представники Рената Ахметова вже приїздили на огляд шахти "Бужанська" і піднімали питання про її приватизацію(але так нічого і нерішили).Але мер міста повинен бути зацікавлений у збережині та розвитку підприємст,а також збереження та збільшення робочих місць.І аж ніяк у їх скорочені.В першу чергу потрібно скоротити кадри і можливо закрити тих "трутнів",які живляться за рахунок шахт і нічого нероблять для їх розвитку!

На рахунок команди і плану дій ПОВНИЙ НУЛЬ.

На рахунок залучення інвестицій і збільшення робочих місць то за зменшення вартості землі вже можна кандидата звинувачувати у заниженні вартості землі(в подальшому збитковості його дій).

На рахунок ЖЕКів-то напевно єдиною заміною цій корупційній канторі є створення якого більше товариств ОСББ.А те що кандитат плів про ел.картки це "брєд сивої кобили".Як кандидат це собі представляє-"Петиція-у квартирі Пупкіна забилася каналізаційна труба і вода з унітаза незливається.Давайте голосувати за те чи чистити трубу у Пупкіна чи нехай "с*ре"у відро!!"

Відносно парку я вважаю що потрібно банально спиляти ті великі старі тополі і посадити невеликі декоративні дерева.Ворон він звідти невисилить,а ось такими діями він позбудеться тих птахів і я думаю буде дуже багато охочих в допомозі йому з цим.

Відносно чогось нового-було б дуже класно якби в Новолинську нарешті з"явився льодовий каток.

Хороша ідея з створенням безкоштовної маршрутки цо церкви,але на мою думку це має бути єдиний маршрут до монастиря,так як він найдальше находиться відносно всіх остальних церков і собора.

Зображення користувача honor.

йо-ма-йо, народ) треба було в цій новині великими буквами попередити: Не дивитися людям без почуття гумору) не думав, що хтось буде це все сприймати всерйоз

Да, вся ця кампанія - фарс, але ви хочете сказати, що передвиборча клоунада Сапожнікова - це кампанія?

Сторінки