Прямий ефір з Євгеном Недищуком, кандидатом на посаду міського голови

Сьогодні, 22 жовтня, о 21:00 відбувся прямий ефір з кандидатом на посаду міського голови Нововолинська Євгеном Недищуком. Користувачі порталу задавали питання у коментарях, гість студії відповідав на них у прямому ефірі.

Коментарі

Коментарі

34

Женько і куди ти преся. Втебе немає ні вищої освіти, ні вміння рулити господаркою міста. Та й зубний технік з тебе кепський був. Нововолинськ то є крепке місто, а ти сам зі Старої Лішні. Та й на мера ти не похожий. Сапожніков то зразу видно, шо мер, а ти як був селюком, так ним і зостався.

як не соромно таке писати ? В нашому місті дуже багато людей приїжджих. І ніякий він не селюк. І добився набагато більше ніж Ви!!!!!!!

 

Ну да ну да, а Сапожніков корінний новолинець родом з міста Сніжного та щей вроджений господарник, який у виконком то прийшов з посади головного інженера РБУ, да й ще напис на могилі його батька на старому кладовищі (Борис Ісакович) теж свідчить, що маємо дійсно українця....

[quote=Гість]

Ну да ну да, а Сапожніков корінний новолинець родом з міста Сніжного та щей вроджений господарник, який у виконком то прийшов з посади головного інженера РБУ, да й ще напис на могилі його батька на старому кладовищі (Борис Ісакович) теж свідчить, що маємо дійсно українця....[/quote]

Ахах, а що ж Ви думаєте ніхто не знає?))))  Адже Сапожніков таку звізду влупашив з костки перед міською радою! Око дядькові тішить, серце гріє....

 

Натахо ти усе знаєш)))) Ахах

О! та Вам вже психіатр птрібний))))) Я не Натаха.))))) Ото мужика рве)))))Невже так на неї запав?)))))

Та  не кажи, натахо

Гість21, Мерзотний монолог у Вас получається ... Тоже мені городський найшовся. Сам не бійсь, забувся з якого села прийшов? чи Ви жили в Нововолинську ще до заснування Нововолинська?

Не "прецця",а балотується.Президент США Рональд Рейган був кіноактором в Голівуді,грав ковбоїв,і нічого,керував самою потужною країною в світі.Країна та її виборці потребують саме кандидатів від сохи.

а что за медали у вас?они ведь не боевые,а того типа как премия у сапога "людина року"

Дивні якись? То не державні нагороди? Бо на сайті МОУ таких немає

Вітаю.Хочу,перш за все, подякувати за допомогу.Не буду розхвалювати,але єдина людина в місті,яка відразу допомогла.Без слів "Я подумаю...Підійдіть завтра...Немає коштів..." Гадити людину,як гість 41214, може кожен.Не може кожен грамотно все написати,людяно відноситись.Ви вважаєте,що людина з села нікчема?Щоб В знали,вони,іноді,навіть,грамотніші за всіх разом взятих.Свій голос я віддам лише за Недищука.Вважаю,що це Людина.Саме з великої літери "Л".

Будь ласка,прочитайте це в прямому ефірі.

Птання до кандидата. Скажіть виборцям, чи правда коли ви перебували депутатом міської ради стояло питання про перейменування вулиці на якій ви живете іменем Степана Бандери і ви, як депутат один із тих комсомольців які проголосували ПРОТИ перейменування?

Буду голосувати за за Є. Недищука. І вся моя немаленька родина теж. Пане Євгене! Чому у претендентів на мерський трон така слабка (її зовсім немає!) антикорупційна "підкладка" у передвиборчому марафоні? Здавалось би, що ваш найперший і найсерйозніший конкурент - старий міський голова, найбільше  боїться аргументованих і підкріплених офіційними документами звинувачень у ймовірних фактах участі у корупції та організованій злочинності посеред  державних службовців всіх міських інституцій. Умовно кажучи, у зловживаннях посадовим становищем, що вбачає у собі розкрадання комунального майна громади і бюджетних коштів родичами, свояками, сватами і кумами. Це його, мабуть, "ахілесова п'ята". Чому не користаєтесь таким "подарунком" долі?

Ось як широкий загал на виборах проголосує то питаннячко. А як ти анатолько проголосуєш то твоя особиста справа яка мало кого хвилює!

Звичайно буду голосувати за Недищука. Шкода правда, що він, напевно ненарошно, підіграв меру у Волиньвугіллі на останніх зборах. Було таке враження, що підтримує ставленика-маріонетку нинішнього мера Богдана, які разом знищують шахти. Керівництво Волиньвугілля потрібно терміново оновлювати на ініціативну людину, яка в критичний для шахт час буде оббивати пороги Київських владних кабінетів, а не сидіти в зручному кріслі і виконувати вказівки "господаря міста". Надіюсь, що Є.Недищук буде думати за жителів міста- шахтарів, а не за свою кишеню, як нинішній мер. Дуже надіюсь.

Анатолю, де твоя шахтарська гордість?

Розкажіть, які зміни відбудуться у реформі житлово-комунальної галузі. Кого конкретно ви бачите на посадах керівників житлово-комунальних підприємств? Які саме кроки здійсните у зменшенні тарифів на житлово-комунальні послуги? З яких джерел візьмете кошти на заміну труб тепло-водопостачання та водовідведення, термін експлуатації яких завершений? Яка сума потрібна? Які дії будуть виконані для збільшення кількості ОСББ у Нововолинську? 

Як ми-ідіоти ,то і виберемо ідіотів,які вже присмокталися і отруюють нам життя не перший рік.

Зображення користувача prustypa.

чи будете надалі робити Рок концерти для молоді в нашому місті 

Пане Недищук, чому Ви на дачі поблизу дискотек відсиджуєтесь, погладшали, а пенсіонери вже голодують. Як збираєтесь нагодувати пенсіонерів? Це проблема і малозабезпечених сімей.

Зображення користувача honor.

технічні негаразди, стараємося включитись :)

невже спікся Недищук і не приїхав на ефір? Непунктуальність теж погана риса.(((

Питання на рахунок цілодобових закладів у Нововолинську, зокрема магазини. Яка Ваша позиція На рахунок того щоб дозволити декільком  магазинам по районах цілодобову торгівлю(про алкоголь мова не йде)? Адже всім відома проблема з магазином Аміго і проблемами які творяться біля нього? Розкажіть  взагалі чому у нас в Нововолинську з цим проблема. В тому ж Володимирі такої проблеми не існує.

Зображення користувача prustypa.

чи вистачає в нашомі місті достойної роботи для молодих спеціалістів ? чи потрібно щось змінювати в цьому напрямі ?

Ще питання на рахунок автономного опалення: Що наразі заважає давати людям дозволи? І чи є у Ваших планах сприяти у встановленню "автономки" для звичайних людей. У тих будинках де немає можливості встановлення автономного -  на рівні ОСББ та прибудинкових котелень.

 Эвген Микитович мої питання були дуже провокативними та Ви гідно відповіли. Дякую Вам. Не надривайте себе, вам ще знадобляться сили. 

Хлопці, чому немає води, у людини в роті пересохло.

Чи є у вас плани ,перспектива європейського озеленення,благоустрій забутого 5,6,15го мікрорайонів?

І ще одне болюче питання для мешканців 5го,15го мікрорайонів. На рахунок наболілого Кроноспану. Є безліч скарг від жителів цих районів на забруднення атмосфери. Що плануєте Ви зробити по цьому питанню?

хочу подякувати вам особисто зв допомогу у садочку.ви,мабуть,зрозуміли хто:) моє питання-чи будете ви когось нового рекомендувати на посаду генерального директора "волиньвугілля" чи залишите все,як є.дякую вам за відповідь.хочу подякувати вам особисто зв допомогу у садочку.ви,мабуть,зрозуміли хто:) 

Мав справу з вами, голосувати теж буду за вас. знаю вас як хорошу людину а також непоганого стоматолога

Ну, що ж,можливо технологи попрацювали непогано і того клоуна-Андрія навмисно "подали" першим на розігрів, то Недищук на його фоні виглядав дуже компетентним.

Як би там не було, моя думка змінилась-голосуватиму за Недищука, думаю Сапожніков  прогавив, що у нього під носом таки є конкурент.

Якщо посаджені "собачки" Сапожнікова на виборчих дільницях не матимуть змоги фальшувати голоси, то переможе Недищук.

Тепер, Євгене Микитовичу справа лише в тому, щоб на виборчих дільницях були справедливі спостерігачі, тому саме це зараз найголовніше. Успіхів!

Ну що ж, відповіді на свої запитання отримала. Коментую. Сприяння розвитку та діяльності ОСББ не передбачається. Дуже цікава позиція.

Варто було би повідомити кандидата у мери, що до житлово-комунальних послуг належать не лише послуги, які надає-не надає ЖЕК, а й подача тепла, води, каналізація, вивезення сміття. От лише в ОСББ тарифу немає, у нас внески. Тож, наскільки розумію, реформ нам нє відать і надалі у цій галузі. Раз кандидат плаває у цій темі. Яка становить дуже значний відсоток гаманця практично кожного жителя. 

Хлопчики та дівчатка, давайте-но помаленьку активізовуватися, бо не чекає нічого доброго попереду. Створюйте ОСББ, ставте поквартирну індивідуалку, прибудинкові котельні (між іншим, отримала останні розрахунки, деревна щепа - саме ефективне паливо для прибудинкової котельні). Кому треба консультації - до Саши Топорівського. Не викидаю на загал, бо телефонують по стрпятдесятразів із одними і тими самими пропозиціями. У нас практично всі кошти йдуть на капремонти. Тож не напрягайтесь і не телефонуйте. 

Сторінки