Пріоритет прав та свобод людини.

Організація  "Права Молодь" не полишає надій на перемогу в справі воїна АТО, азовця Мирослава Никитюка, якому 30 жовтня 2016 року було відмовлено у праві на пільговий проїзд.
3 січня головою організацій Максимом Романюком було відправлено запит на доступу до публічної інформації в Волинську ОДА. Мета цього запиту отримати інформаційний лист про події 30 жовтня , який був поданий Нововолинським виконавчим комітетом до ОДА. Даний документ містить докази відмови у пільговому перевезенні.

До: Волинській обласній державній адміністрації Відділу інформаційної політики 43027, Волинська обл., м. Луцьк, Київський майдан, 9

Від: Романюка Максима Руслановича qwertyupa@ukr.net 

ЗАПИТ НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Прошу надати Вас лист-відповідь від виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 04.11.2016 №02-50/2341, який був надісланий Вам як відповідь на лист від 02.11.2016 року щодо критичного матеріалу, опублікованого на сторінках інформаційного сайту Західної Волині «БУГ» від 30 жовтня 2016 року, а також в разі наявності інші документи чи інформацію, що стосуються подій на автостанції міста Нововолинська, що відбулися 30 жовтня 2016 року, коли було відмовлено учаснику АТО Мирославу Никитюку у пільговому проїзді водієм автобуса Нововолинськ – Київ. 

Запитувана інформація є публічною і не відповідає жодному із критеріїв трискладового тексту що дає змогу відносити її до інформації з обмеженим доступом згідно ч. 2 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Навпаки це інформація, що становить суспільний інтерес. 

Прошу надати відповідь на запит не пізніше 5 робочих днів з дня отримання цього запиту згідно ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» на мою електронну пошту.

03.01.2017 Романюк М.Р.

Коментарі