Пункт призначення Кроноспан? Між Володимиром та Нововолинськом барикада із дошок!

Сьогодні вночі, на трасі між містами Нововолинськ та Володимир-Волинський, були розкидані дошки. В районі села Новосілки із них утворилась ціла барикада заввишки приблизно 50-60 сантиметрів, яка перекрила одну смугу дороги, де суцільна лінія розмітки.

На даний час рух на небезпечній ділянці дороги під контролем працівників поліції. Вони чекають рятувальників, які мають прибрати перешкоду з дороги.

Нагадаємо, що таке на цій дорозі не вперше. 3-го серпня минулого року в селі Суходоли із навантаженого камазу, що прямував на “Кроноспан”, вилетіли колоди прямо під колеса іномарки! Тоді двометрові колоди полетіли прямо на проїжджу частину і пошкодили авто 27-річного жителя Володимира-Волинського.

Це трапилося близько 22:30, коли повертався із Нововолинська у Володимир-Волинський. При в’їзді в село Суходоли, помітив, що камаз їде назустріч по моїй смузі. Я намагався уникнути удару лоб в лоб, а шофер різко став звертати на свою. З кузова почали злітати колоди, які розлетілися по всій дорозі прямо під машину. У моєму авто пробило бампер, пошкодилися радіатор, піддон, коробка, колеса. Зупинився, підійшов до шофера, запитав про самопочуття. Він телефонував до свого шефа, хотів вирішити ситуацію, поліцію викликати не мав наміру. Я таки звернувся у правоохоронні органи. Володимир-волинська поліція прибула на місце ДТП через півтора години, склали протокол. Як повідомили, вантаж був погано закріплений”, – розповідає власник іномарки. Чоловік припускає, що водій вантажівки, ймовірно, заснув за кермом.

Водії розповідають, що вантажівки, які перевозять ліс на згадане підприємство, часто нехтують правилами перевезення вантажу. Фури перевантажені колодами, тому закріпити їх належним чином практично неможливо.

Коментарі