П'ять "технічних" кандидатів відмовилися від балотування

Сьогодні, 15 жовтня, на сайті ЦВК з'явилася офіційна інформація про відмову від балотування п'ятьох кандидатів у 19 мажоритарному виборчому окрузі. Усі вони вибули з перегонів на підставі одного рішення ЦВК від 12.10.2012 №1399. Така синхронна відмова, свідчить лише про одне - ці кандидати були "технічними" й знялися з перегонів за тим самим наказом, який спонукав їх висуватися.
Очевидним це стає, читаючи передвиборні програми. Дві з них, а саме пана Богачевського та Сіянчука схожі як дві краплі води. Вони починаються тими ж преамбулами й закінчуються такими ж обіцянками. Зміст програм однаковий, лишень пункти замінені місцями. У програмі пана Агапова також проглядаються ті ж пункти, але вона не тотальна копія. Оригінальною, на їх тлі, виглядає пані Копко яка, напевне, написала програму сама, але передбачила в ній лише зміни для одного округу.
Своєю програмою потішив директор Нововолинської школи №6 пан  Пукля, котрий вважає, що головні завдання народного депутата України полягають у: 
"Глибокій обізнаності із нормативно-правовою базою держави". Пане директоре, невже Ви йдете в парламент, щоб вчити закони? Може варто ознайомитися з ними перед походом до найвищого законодавчого органу? Просидів такий депутат у Парламенті, закінчив каденцію і каже: я виконав свою програму - глибоко ознайомився із законами України.
"Розумінні політичних, економічних та соціальних тенденцій, які відбуваються в Україні та поза її межами". Для цього не потрібно йти в Парламент, Ви повинні розуміти це на щодень, бодай як вчитель.
"Підтримці лише тих законопроектів, які є доленосними для українського народу і не суперечать його віковим моральним принципам і цінностям". А як же інші законопроекти - "недоленосні"? Наприклад зміни до законів чи написання власних?
У наступні кілька днів очікуються чергові рішення ЦВК після яких, як мені здається, в нашому окрузі залишиться не більше 10 кандидатів.
Цікаво, чому народ не затаврує таких п'ятьох кандидатів зрадниками й "технічними", а й надалі прискіпується до тих, хто вирішив балотуватися за власною волею та за особисті кошти, називаючи їх такими які "крадуть" голоси у когось?

За матеріалом www.prystupa.net 

Коментарі