Підкуп виборців із присмаком чаю, цукру та булочок

Сьогодні, 20 жовтня, відвідуючи сільськогосподарську ярмарку в Нововолинську, помітив, що кандидат у народні депутати в 19 виборчому окрузі Валерій Діброва влаштував неприхований підкуп виборців чаєм та булочками. Булочка дійсно смачна, скуштував і я. Декотрі з жіночок брали до дому по 10 шт. Спробував пояснити агітаторам кандидата, що це підкуп виборців, який карається законом, але вони розтлумачили мені, що пан Валерій лише "пригощає" мешканців. Бабусі, які частувалися булочками, готові були перегризти горло, коли з'явилися люди із камерами. Через кілька хвилин до нас приєдналися три молодики, котрі вимагали пояснень.

У цей же час, кандидат Сергій Ковальчук підкуповував виборців цукром із власного заводу за ціною на 15-20 грн. нижчою ніж ринкова. Як розповіли жінки, котрим його не дісталося, вчора кандидат обіцяв, що цукор буде продаватися за ціною 200 грн за 50 кг., але сьогодні виявилося, що його відпускали по 265 грн (це і так на 15-20 грн дешевше ніж ринкова ціна), чим кандидат уже порушив власну обіцянку. "Дарунки" із бійками та штовханиною розгребли за 15 хвилин. Із етикетки на мішку дізнався, що якість цукру не найкраща - 3 категорія, окрім того, він не першої свіжості - 2011 рік, хоча дата на етикетці була виправлена маркером на 2012.

Відео із Дібровівських пригощань з'явиться невдовзі.

Коментарі

Коментарі

10
Зображення користувача Сотник ВУС.

  Ну і як булочки? Синок. Щеб по сто грамів наливав би я б не проти. Головне мати голову на плечах. А якшо людина продається за булочки чи інші подачки то вона варта того життя яке ми маємо.

Браво адміне ! Навіщо пояснювати свої дії , якщо можна просто видалити неугодні  коментарі . І ці рути , адміни будуть нам розказувати про цензуру. Бридота.

Зображення користувача admin.

Браво аноніме! Правила почитайте, та коментар у сусідній новині, тоді бридтесь :) І він поки не виделений, ви ж думаю читали що кандидат просили перенести.

Ну то де те відео , юний помічник міліції.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Автор відео, на разі, його не виклав, можливо уже продав штабові Кандидата за кругленьку суму. Я не відповідаю за дії інших.

Зображення користувача admin.

Можна поцікавитись хто автор відео?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Не можу відповісти. Запитаю в людини, якщо погодиться - назву.

Та кому треба те відео, друже ???

Про що ти говориш ???

Якщо так, так зняв би сам те відео, і показав би нам всім :) Чи це сильно складно для кандидата в депутати - зняти відео ???

Листівок наробив безліч, а оператора вірного не зміг знайти ???  :)

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якби зняв сам, то злі язики кричали б "що нічого не роблю, тільки бігаю із камерами за "чесними" кандидатами і їх агітаторами". Вірних людей зараз взагалі складно знайти це, певне, не новина.

Господи,коли вже люди зрозуміють,що треба сказати тверде "Ні!" всім політичним імпотентам.

Сторінки