Підприємець проаналізував передвиборчі обіцянки мера Сапожнікова

"Напередодні початку реєстрації Нововолинською ТВК вийняв з архіву папку із програмами з місцевих виборів 2010. Так сталося, що першою потрапила до рук передвиборча програма чинного міського голови Сапожнікова В. Б.", - пише в соцмережі Віктор Ромашевський.

Ні, не прагну вдаватися до критики, проаналізую з точки зору одного з 50 000 мешканців Нововолинська. По порядку:

1. Вуглевидобуні підприємства переживають глибоку кризу і, швидше за все, будуть закриті, що в умовах дефіциту вугілля в країні виглядає дивно. Від себе додам, про початок процедури закриття шахт мені було відомо ще у 2012 році.

2. 6 тис. робочих місць. Можливо враховував човників на митницях і емігрантів-заробітчан, бо про таку кількість новостворених робочих місць мені не відомо?

3. Пільг для інвесторів не відновлено.

4. Реорганізація ЖКГ фактично провалена, спортивні майданчики??? Новостворений в районі озера, мені дуже подобається. Про майданчики в дворах мені нічого не відомо, але очевидно, що певної системності не прослідковується.

По 5, 6 і 7 пункту достатньою інформацією не володію, але знаю про позитивні зміни в системі очистки води на Північному водозаборі.

8. Не виконано.

9. Не виконано.

10. Це дискусійне питання. Однак, часто спілкуюсь з тренерами, коштів постійно не вистачає, що змушує їх постійно шукати приватних благодійників. У 2015 активно ремонтують стадіон і приміщення спортивної школи.

11. Муніципальна поліція померла не народившись. Рівень злочинності виріс в рази.

12. Виконання в процесі.

15. Суттєве водопониження спостерігалось тільки у цьому році)). Хотілося б почути вашу точку зору.

Коментарі

Коментарі

38

чому Віктор Іванович не хочете бути мером? не бійтеся... ви кращий кандидат, ніж Недищук...

  1. Хто кращий? Ромашевский? Ви що з глузду з'їхали , Вітя - памперс ( так його на базарі називають) що зробив у своєму житті? Який проект реалізував? Крім контейнера на базарі і пару- трійку контрабандистів, які йому ті памперси возять з польщі , нічого не зробив. Всюди де він з'являється - безлад і розбрат. Партій скільки змінив , не підкажете? Так ту владу критикував, а на мітингу коли сапога знімали , то самий перший у склад виконкому попросився, все ж є на відео. 

нікуди він не просився!!! на мітингу був особисто і він сказав про відставку сапога!!! знаєш де бубнить, а реально пердить :)

як ти такий вумний, то повзнавай спочатку, що він зробив, де і як. А на рахунок бізнесу - кожен крутиться як може. Він це хоча б заробив, а не хтось йому дав (землю, магазини, відкати з костки і т.п.), чи продався сапогу за місце в облраді !

Повзнавав.

На Вітю-памперса працюють сім чоловік контрабандистів, які возять памперси "по нормі" , тобто полулегально ,не сплачуючи жодних податків перевозять йому. Він продає їх на базарі сплачуючи лише ринковий збір та фіксований податок. Також продає гуртом, не сплачуючи нічого, хоча мав би, бо гуртова торгівля - це окрема стаття оподаткування. А от що він для міста зробив - щось не чутно. Якщо знаєте - підкажіть.

Якщо ти не знаєш що він зробив з своїми хлопцями для міста то ти просто не цікавишся життям міста.І я не можу зрозуміти чому ви так на нього усі напали він , шо на мера балотується.Він просто виклав свою думку і все. Він не є конкурентом Сапожнікову. Ну і питання до тебе.А що ти зробив для міста , що маєш право судити про поступки Ромашевського.?

Я думаю коментар про оборудки Ромахі вже кому треба прочитали. Ггг))).

.

доречі "контрабандистів" у нас півміста, дякуючи певним господарникам.

Ромашевський якщо забули сутками стояв на майдані у Нововолинську.Організував з своєю командою поїздки на бойові дії на майдан та збір коштів продуктів та речей для майдану.Його команда робить корисні речі про які не завжди знають люди.Так як піару з їх боку я не бачив. В той час як бютовці збирали кошти та відправляли мікроавтобусами людей туди і назад на майдан для танців на віче разом з русланою і ввечері назад у Нововолинськ. А бійців на Майдан відправляв Віктор з командою і зустрічав їх також.

по перше танцювати на Майдан відправлялися Богдан Бадзюнь і компані, від Батьківщини їздили чергували місяцями,і цікаво який такий збір організував Ромашевський, якщо хлопці з НВІПУ, Вовік, Саша, єдині це робили, я бачив їх біля базару постійно!

Зображення користувача root.

Я стояв на базарі з нвіпу, збирали кошти, пізніше саме за ті кошти відправляли людей на Київ, відправляв Ромашевський (!), відправили мабуть більше десятка бусів. Ромашевський домовлявся і за буси (а їхати всі водії реально боялися, час такий був, що могли і права забрати і бус конфіскувати) і за все інше. З Ромашевським також (разом із іншими) організували Майдан у Нововолинську, саме його команда реально чергувала на цьому Майдані. Не бухала, як деякі на блокпостах та на самому Майдані, а реально чергували від звінка до звінка. Я там був деколи по 15-18 годин на добу, тому дуже добре знаю що там реально було.

Зображення користувача honor.

Це була моя ідея, подзвонив до Віті - за палатку, подзвонив хлопцям, поставили біля ринку, збирали... Допомагали разом, бо тоді ніхто цього не робив. Це був перший базар після перших розстрілів на Майдані, в січні.
http://nvip.com.ua/node/47806

Кошти збирали кожен базар, одного разу в -20 підключилися хлопці з НЕМКу. Є що згадати)

Тоді ще одна ница особа цікавилась, скільки коштів зібрали "в партійному наметі", хоча ми тоді його спеціально навиворіт поставили. 

Ну і що він там вистояв? Що жити стало нам краще чи ціни на базарі впали? Основна маса людей тепер за Сапожнікова, бо вже наїлися майданівських побрехеньок про боротьбу з олігархами і т.д.

Хто його команда? Немає!

Самий найкращий кандидат на міського голову є Вітька Сапожніков.

за Сапожнікова і проголосуємо!

найкращий у якому плані видно неозброєним поглядом...піаріст більше нічого.А Ромашевського обливати немає чого,він (може не тільки)але збирав кошти і відправляв буси на майдан,сам  зним особисто їздив тільки вибачте що перед вами не звітувались.За його ініциативою зібрались і привели в порядок волейбольну площадку на озері,неоднаразово він допомагав грошима ,організацією або закупкою інтвентаря в спортивну секцію.І робив все без піару ,на відміну від мера...а контрабанда з памперсами,так це смішно.Яби Віктор Борисович створив всі ці робочі місця як обіцяв,та з нормальною зарплатою,то і Польша була б непотрібна аби прогодувати родину...,а так замість роботи безробіття,замість спорту алкоголізм та наркоманія...

ДИБІЛ ЗАСТРІЛЬСЯ

 

 

Ромашевський це не тобі .

 

 

Правду ви кажете, Ромашевському нічого не світить. Народ масово підтримує пана Віктора Сапожнікова, його ж і оберемо знову мером Нововолинська.

Недищук, Ромашевський, Гольчук є клоччя. В мери зібралися... А в голві у них полова. Тільки Вітька Сапожніков і все.

А що,Недищука вже обирали?Звідки така впевненість?Сапог вже 25 років тре марське крісло без користі для громади.Баста!Люстрація і на пенсію!Всіх,хто до війни,вцепився за владу-НАФІГ з пляжу!ДІСТСЛИ!

не будь такою шустрою

Ви якісь ненормальні! Людина висловила своє бачення виконання передвиборчих обіцянок. Просить вас підтвердити або спростувати його бачення. точніше натякає на те, що треба задуматись перед виборами. А хіба Ромашевський іде кандидатом на мера?

Молодець Віктор Іванович! Аналіз не глибинний, але багато над чим примушує задуматись. Фактично передвиборна програма провалена. Місто знаходиться у стані екномічної депресії, яка стане ще сильнішою після закриття шахт.

Буде щастя! Гуляй веселися Вітька при власті

Благодаря Ромашевскому рынок не был приватизирован десять лет тому назад. Он от имени предпринимателей тогда выступил на сессии.Депутатам тогда некуда было отступать.

Та сама основна маса вибрала пороха, юльку, яценюка і компанію. Тепер заткніться тєрпіли. Тих хто мучить Украї

ну не один рік.

Зображення користувача honor.

обговорення теми плавно перейшло в обговорення автора? очікувано)
але питати "що зробив" треба в суб"єктів влади

Звісно очікувано . Якщо людина себе позіціонує експертом- господарником , ще й критикує, надає свої оціночні судження. Виникає думка, а хто він такий? Що зробив?  Дулю з маком......

може хто на базарі торгує його і знає, а більшість простих нововолинців його не знають і знати не хочуть

Такими експертами можуть бути прості жителі Нововолинська, бо кожен з нас ходить містом, звертається у лікарню, бачить благоустрій міста на власні очі. І кожен може зробити висновок, що покращилось, а що ні. І простій людині, яка платить податки не обов'язково щось робити, як тут пишуть деякі. Щось робити для міста та його благоустрою повинні ті, хто хоче балотуватись на депутатів чи мера. Щоб громадяни знаючи про діяльність людини могли зробити вибір. А якщо людина покрутилася у якихось "прібліжонно-пріблатньонних кругах" і раптом вирішила, що вже годна бути депутатом, то вибачте-пробачте в нас таких "шановних" у міській раді вистачає. От, наприклад, дружина котрогось з Буторіних- Ольга вирішила раптом, що в неї великий дар відкрився, і вона може бути депутатом, от і вирішила жіночка податись і собі в депутати...від "Свободи". А точно, якщо  малограмотний козак Гаврилюк може натискати кнопочки та піднімати руку, як в школі по сигналу, то що будь-яка жінка не зможе цього зробити? 

Коротше кажучи скоро бомжі та хронічні алкоголіки без освіти, досвіду, елементарного розуміння справи вервечкою потягнуться до міської ради. Гастрольори...

Правильно було б сказазати " одна з жінок , котрогось із Буторіних".

У мене немає бажання рахувати чиїхось жінок.) Це їхня особиста справа.

Хоче показати себе патріотом, а від призову бігає. Всім розказує ,що це не моя війна, сцикло. В лікарню лягав , хтів відмазатись, що не було такого. А Женік встав і поїхав В  ато.

 

куча баранов  выбирите тракториста и все будет окей  не выбирайте тех кто рвется к власти иначе опять будет то что всегда и было нам нужны перемены у меня много знакомык которые  имеют  по 2 диплома   институты  окончили а лядь  работают на рынке либо  на каких то других работах где плотят по 1700 где правда   нет работы для нормальных людей а кто купил себе диплом все при власти  

Ага, вже козака Гаврилюка вибрали, а він три слова зв'язати до купи не може. Він "тіко зелену кнопочку натіснув, бо йому Яценюк так сказав" проголосувати за підвищення ціни на газ до 7188грн. Давайте ще таких ідіотів-трактористів навибирайте, нехай сидять та колупаються у носі. Женю-вирвизуба, не забудьте, тільки крикніть, то назбігаються...до корита, спеціалісти-гаспідарники.

Харченко О.С. У зоні АТО більше року ...5 місяців міська рада вирішує чи дати мені землю...але мене дратує більше не це, з цим я розберуся, коли приїду... Дратує що, собачки провладні гавкають на людей з мого рідного міста, що допомагають фронту. Віктор Ромашевский нещодавно віддав своє авто моєму підрозділу для роботи в зоні АТО, не гавкайте будь ласка.

Сторінки