Під Амвросіївкою загинув Ігор Кантор (оновлено)

Волонтери нещодавно повідомили нам, що в бою під селищем Авмросіївка, що на Донеччині, сьогодні загинув Ігор Кантор, уродженець села Грибовиця (Іваничівщина).

Валерій Курстак розповів нам: нещодавно односельчани назбирали і передали йому кошти на бронежилет для бійця. "Броню" купили й сьогодні мали передавати через військових, бо Ігор знаходився в "гарячій" точці, куди волонтери, на жаль, не мають змоги доїхати.

Валерій Курстак останні дні спілкувався з Ігорем, підбадьорював. Боєць казав, що все добре, а останнього разу поскаржився на командування, на відсутність їжі й те, що вони "стоять у поганому місці"... upd  Одна "Мівіна" - на декількох солдатів, а в останні дні бійці змушені були їсти траву...

У соцмережах пишуть, що Ігор проживав у Нововолинську, в гуртожитку на вулиці Луцькій. Працював на заводі "Кроноспан". У героя залишилася вагітна дружина.

Ігор був нашим земляком. Газета "Вісник і Ко" сповістила про ще двох загиблих:

"Сьогодні вночі підрозділи 51-ої окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського прийняли важкий бій з терористами поблизу міста Амвросіївка на Донеччині. Ворог завдав по позиціях військових удар з реактивних систем залпового вогню. Один із зарядів влучив в бронемашину. За попередніми даними, загинули троє військових, ще двоє отримали поранення. Цю інформацію підтвердили у військовому комісаріаті Волинської області."

Редакція Нововолинського інформаційного порталу висловлює щирі співчуття рідним героя.

Олександр Топорівський

upd/ admin 21.07.2014 20:11

Фото героя Ігоря Кантора , котрий героїчно загинув у бою за Україну. Від колег Ігора із "Кроноспану".

Коментарі

Коментарі

5

Блін ! Адміни , невже важко фото відшукати , у соцмережах наприклад. Чи Ви навипередки змагаєтесь, хто раніше новину опублікує,  із королевою собачок.

Зображення користувача honor.

В соцмережах такого користувача не знайшли.

Не друкуйте неперевіреної інформації. Батьки кажуть що Ігор живий і до них телефонував.

Зображення користувача honor.

На жаль, це неправда. Не вводьте людей в оману.

Я, теж хотів відшукати фото, але нажаль не знайшов. Є сторінка в однокласниках, але без фото.

Сторінки