Після 13 грудня ціна на проїзд у маршрутках Нововолинська ймовірно зросте до 5-ти гривень

Сьогодні у приміщенні міської ради відбулись громадські слухання щодо підвищення тарифів на проїзд у маршрутках Нововолинська. Відповідне звернення подали на розгляд громадськості перевізники міста.

Вже декілька місяців ціна на паливо зросла із 26-ти до 31-го гривня. Новий автобус коштує понад мільйон гривень, купити його на даний час нереально, змушені ремонтувати та їздити на старих, - розповіли перевізники і дали зрозуміти: ціну необхідно піднімати, інакше, маршрутний транспорт у місті - просто зупинеться.

Із громади були присутні переважно пенсіонери. Вислухавши перевізників, вони розповіли своє бачення, в якому висловили незадоволення тим, що над ними знущаються. Ситуація така, що вижити на мінімальну пенсію стає неможливо! Ціни на все зростають, а зарплати і пенсії стоять на місці.

Як проходили слухання дивіться на відео:

Міська влада готова підняти проїзд до 5-ти гривень, як це зробили місто Червоноград і Луцьк, але поки чекатиме на пропозиції від громади міста і депутатів до засідання виконкому, яке відбудеться 13 грудня. Там і затвердять вартість проїзду.

Коментарі