Радикальна Партія Ляшка порушила режим тиші у Нововолинську.

На сторінці Facebook кандидата у депутати до Нововолинської міської ради від Радикальної Партії Ляшка Сергія Філоненка 24 жовтня, у "день тиші", розміщено:

1. Його фото з лідером партії - Олегом Ляшком

2. Реклама голосувати за цю партію

Можна було б подумати, що це зроблено не спеціально і дана особа, наприклад забула зняти агітацію зі своєї сторінки чи не мала доступу до сторінки, але сьогодні приблизно о 13 годині Сергій Філоненко розмістив на своїй сторінці чергову рекламу партії про "Тарифний майдан" з логотипом партії та закликом йти до Кабміну.. 

Тобто, доступ до сторінки у нього є і він не тільки не хоче знімати рекламу своєї партії у день тиші, але і продовжує розміщувати іншу рекламу. 

Закон для представників Партії Ляшка не писаний?

У мене двояке ставлення до даної партії, з одного боку від цієї партії до міської ради йде багато моїх друзів, журналістів, але хлопці та дівчата, якщо ви, ще навіть не ставши депутатами, відкрито і зухвало порушуєте закон, то що буде, якщо ви станете депутатами?..

P.S. Бачу, відразу після виходу статті порушення було оперативно виправлене, значить є надія, що закон все таки щось значить для представників Ляшка.

Володимир Стасюк, root
 

Коментарі

Коментарі

3

просто ми не звикли.що соцмережі теж враховуються. чесно кажучи сама серед ночі оговталась,що треба видаляти.

Громадська позиція також на своїх сайтах розмістила свою рекламу.

Сторожую на дільниці.Вночі нема чим зайнятись,піду,думаю,пройдусь.Виходжу,матінко рідна,як висів біг-борд з представником "Нашого краю",так і вісить.Закурив,дивлюсь,вся стіна обліплена агітацією "Самопомічі".Передзвонив в міліцію,вони сказали,що це питання до ОВК і жеків.Розбудив чергового ОВК,ледве язиком повернув,алкоголь чути навіть через телефонну трубку.Я також мальоха навернув,але щоб в ОВК так нажиратись,ну це вже через чур.Думаю,все рівно нема що робити,затарабаню в ЦВК.Взяли трубку!Приємний жіночий голос відповів (тверезий!!!),але нічим допомогти не змогли.Порадили звернутись в cool-центр АП.Там ніхто не брав трубку,певно було всім тяжко. 

Сторінки