"Разом з вами піду я косити", - Сапожніков бідкається через високу траву

Чимало нововолинських вулиць, а також загальноміських територій поросли травою, яку вже давно мали б покосити.  Але чомусь цього не зробили. Про покіс трави у місті йшлося сьогодні, 5 червня, під час наради міського голови Віктора Сапожнікова з керівниками міських комунальних підприємств.

Мер шахтарського міста обурений бездіяльністю і байдужістю нововолинців. Адже косити траву на вулицях міста мають не тільки комунальники, а й мешканці приватних будинків, ОСББ, власники закладів та установ  в радіусі 20 метрів прилеглої території. І це потрібно робити не лише з естетичної точки зору, а й перш за все – із санітарної. Адже у траві можуть ховатися небезпечні кліщі та інші комахи, повідомляє сайт "Нововолинськ".

«Декілька днів тому я об’їхав частину наших дворів і вулиць. І мені дуже не сподобалася ситуація з косінням трави і бур’янів. Я думаю, це не влаштовує і наших мешканців. Я знаю всі ваші аргументи. Йшли дощі, а трава росла. Та й під час дощу роботи з косіння трави виконувати практично не можливо, аби люди не мокли, не мерзли і потім не хворіли. До того ж, в комунальних підприємствах є нестача працівників. Але це все не означає, що місто має потонути у некошеній траві. За ці дні деякі зрушення є, але вони не достатні. Люди в соцмережах критикують нашу бездіяльність. І вони праві. У нас багато ОСББ, але чомусь на жодного голову ще не був складений протокол», – наголосив Віктор Сапожніков.

Інспектор з благоустрою Ігор Орєхов зазначив, що на багатьох прибудинкових територіях міста траву регулярно косять і все тримають під контролем.

«На Шахтарському мікрорайоні усі території покошені. Там є 10 ОСББ і вони добре доглядають за своєю територією. Також впорядковані вулиці Винниченка, Гагаріна, Маяковського, Грушевського. Там теж території покошені й прибрані. Єдине зауваження – несвоєчасне обрізання кущів», – запевнив Ігор Орєхов.

Однак, міський голова зауважив, що порядок має бути не лише на окремих вулицях, а й повсюди, у всьому місті.

«Різними методами, підходами й способами заставляйте тих людей, які не займаються своїми прямими обов’язками. Організуйте людей покосити траву на територіях підлеглим їм. У вас час до наступного вівторка, 11 червня. Тоді ми знову об’їдемо місто. І там де не буде покошена трава, буду заставляти особисто кожного з вас брати коси в руки. Ні, то разом з вами піду я косити. Ми не повинні допускати безладу в місті», – звернувся мер до керівників міських комунальних підприємств.

Віктор Борисович звелів усім керівникам і працівникам підприємств, установ та організацій, а також приватним підприємцям  впорядкувати закріплені за ними території, аби Нововолинськ був чистим і красивим.

В разі, якщо профілактичні бесіди не матимуть бажаного ефекту, порушників почнуть штрафувати.

 

Коментарі