Ремонт їдальні ЗОШ № 6: триває слідство за фактом підроблення документів підрядником

При поданні тендерної пропозиції по капітальному ремонту приміщення їдальні школи № 6 у Нововолинську ТОВ «Нова Аркада» внесла завідомо неправдиві відомості до документів.

Управлінням освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області проведено процедуру відкритих торгів через електронну систему публічних закупівель «ProZorro», предметом якої став капітальний ремонт приміщення їдальні загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів № 6, - повідомляє "Буг".

При поданні тендерної пропозиції про вказаній публічній закупівлі ТОВ «Нова Аркада» було подано довідку № 68 від 10 жовтня 2018 року про наявність 24 працівників. В ході інспекційного відвідування ТОВ «Нова Аркада» було встановлено, що службовими особами підприємства було вчинено службове підроблення. Про це йдеться в ухвалі Нововолинського міського суду від 25-го квітня.

Було внесено завідомо неправдиві відомості щодо працевлаштування 10 працівників, які не перебували в трудових відносинах з вказаним підприємством станом на жовтень 2018 року.

За вказаним фактом відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені 26 березня 2019 року за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення.

За результатами вказаної процедури 8-го листопада 2018 року укладено договір щодо ремонту їдальні з підрядником на суму 2 197 155,6 грн.

Нагадаємо: директором підприємтсва "Нова аркада" Ігор Новосад, який, за матеріалами рослідування Dozorro.org, перебуває у дружніх стосунках із міським головою Віктором Сапожніковим і вже був причетний до "тендерних" скандалів.

Коментарі